Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  eşimin telefonunu nasıl takip ederim

  1 ziyaretçi

  eşimin telefonunu nasıl takip ederim bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim?

  Eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim?

  Eşimin telefonunu takip etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

  Teknolojik gelişmeler son birkaç yıldır hayatımızın her alanında kendine yer buldular. Bunların somut yansımaları ise bugün günün her saati yanımızdan ayırmadığımız mobil cihazlar. Evet, akıllı telefonlarımızdan bahsediyorum. Bu telefonlar aynı zamanda bizim en büyük sırdaşımız değil mi?

  İnsanlarla bütün görüşmelerimizi, yazışmalarımızı bu telefonlarla yapıyor, birbirimize bu telefonlar aracılığıyla dosyalar gönderiyoruz. İşte bu nedenle akıllı telefonlarımız bizim aynı zamanda en mahrem eşyamız.

  İşte tam da bu nedenle ben de beni aldattığından şüphelendiğim eşimin telefonunu inceleyerek bundan emin olmak için birtakım araştırmalar yapmaya başladım. Ancak kendisi kılı kırk yararak benim araştırmalarımdan kaçmayı başardı. Telefonunda benim görebileceğim hiçbir iz bırakmıyordu. Bu nedenle emin olmak için telefonunu anlık takip etmem gerekiyordu.

  Eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim? Uzun bir süre bu soru kafamda yankılandı durdu. Sonunda bu sorunun cevabını telefon takip uygulaması olarak bulmuş oldum.

  Şimdi size bu süreçte farklı türlerini deneyimleme şansı bulduğum telefon takip uygulamaları hakkında bilgi vermek istiyorum. Birazdan detaylarından bahsedeceğim uygulamaların her birini kullanarak eşinizin telefonunu sanki o kullanıyormuş gibi görebilirsiniz.

  Eşimin telefonunu takip etmek için en iyi telefon izleyiciyi nasıl seçebilirim?

  Eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim sorusunun cevabını telefon takip uygulaması olarak buldum. Ancak biraz daha araştırma yapınca telefon takibiyle ilgili pek çok program olduğunu gördüm.

  Bu programların hepsini denedim diyebilirim. Size en beğendiklerimden bahsedeceğim. Telefon takibi nasıl yapılır ücretsiz ve ücretli uygulamalar kullanılarak bu mümkün. Bu uygulamaların neredeyse hemen hepsini bizzat denemiş biri olarak doğru uygulamayı seçerken nelere dikkat edilmeli sorusunun cevabını vermek istiyorum.

  Kısaca uygulama seçimi yaparken nelere dikkat etmelisiniz bahsettikten sonra hadi birlikte uygulamalara daha yakından göz atalım.

  mSpy

  Bir telefon takip uygulaması olarak ilk tercihim kesinlikle mSpy. Bunun pek çok nedeni var ancak şüphesiz mSpy’ı ilk sıraya koymamın en önemli nedeni kullanıcı memnuniyetini her şeyin önüne koymaları.

  Hangi programı seçmeliyim kısmında da belirttiğim gibi bu tip uygulamalar için araştırma yaparken en önemli noktayı uygulamanın müşteri destek hizmetini tümüyle sağlıyor olması olarak belirttim. Bu noktayı en iyi sağlayan uygulama ise kesinlikle mSpy oldu.

  Bununla birlikte mSpy’ı güvenle hem iOS hem de Android cihazlarda kolayca kullanmak mümkün. mSpy’ı takip etmek istediğiniz telefona bir kere kurduktan sonra o telefondaki tüm verileri tıpkı telefonun sahibi gibi görebiliyorsunuz ve en güzel yanı sizin o verileri gördüğünüzü cihaz sahibinin ruhu bile duymuyor.

  mSpy, yüklendiği cihazda onu yükleyen kişi aksini istemediği sürece hiçbir şekilde varlığını hissettirmeden görevini yapıyor. Kişi takip etme programı olarak mSpy’ı hedef cihaza bir kere yükledikten sonra tek yapmanız gereken mSpy’a kaydolurken size verilen şifre ile mSpy internet sitesindeki panelden telefonun verilerini kontrol etmek olacak.

  mSpy ile takip ettiğiniz telefonda hangi verileri görebilirsiniz?

  Bunlar mSpy’ın sadece ilk anda aklıma gelen bazı kullanışlı özellikleri. Emin olun mSpy’ı yükledikten sonra bunlardan çok daha fazla kullanışlı özelliğe erişebileceksiniz.

  mSpy’ı hedef cihaza eğer cihaz Android ise size verilen indirme linki üzerinden indirebileceğiniz bir .apk dosyası olarak yükleyebilirsiniz. iOS cihazlarda ise iCloud hesabı bilgileri ile otomatik olarak izleme yapılabiliyor. Yine jailbreak’i olan iOS cihazlarda ise Android’e benzer şekilde .apk dosyası ile izleme yapılabiliyor.

  Tüm bu gelişmiş yanlarıyla birlikte mSpy’ın belirtebileceğim tek eksisini ise telefon görüşmelerini görüşme bittikten sonra dinleyebiliyor olmanız olarak belirtebilirim. Bunun dışında programın işleyişini doğrudan etkileyen bir sorunla karşılaşmadım diyebilirim.

  FlexiSPY

  Eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim sorusunun bir diğer cevabı da FlexiSPY uygulaması. FlexiSPY, mSpy’dan sonra en beğendiğim kişi takip etme programı oldu.

  Programın kurulumu mSpy ile benzer şekilde yapılıyor. FlexiSPY sitesinden yapacağınız abonelik kaydı ve satın alma sonrasında size sağlanan panelden takip işlemlerini yapabiliyorsunuz.

  Burada çok benzer olmasına rağmen FlexiSPY’ı mSpy’ın bir arkasına atma sebebim FlexiSPY’ın mSpy’a göre biraz daha ağır çalışıyor olması. Bunun dışında FlexiSPY ile telefonların yanı sıra bilgisayarlarda takip edilebiliyor.

  FlexiSPY ile hedef cihazda yapılabilenleri şu şekilde belirtebilirim:

  Ve mSpy’a benzer diğer başka pek çok özellikle FlexiSPY tarafından kullanıcılarına sağlanıyor.

  Ancak burada benim en çok dikkatimi çeken konu, FlexiSPY’ın üyelik paketlerinde bazı özellikleri içeren paketleri daha yüksek fiyatlarla sunması oldu. mSpy’a göre benim için en büyük eksi bu oldu. Çünkü mSpy’da bu tarz özellik kısıtlamalı paketler yok. Aslına bakılırsa fiyatları da daha uygun.

  Yine de FlexiSPY en beğendiğim ikinci uygulama diyebilirim.

  SpyBubble

  Sonuncu telefon takip programı önerim SpyBubble olacak.

  Eş takibinden ziyade daha çok çocuğun dijital varlığının takibi için tasarlanmış olmasına rağmen tabii ki sizi aldattığından şüphelendiğiniz eşinizin tüm hareketlerini SpyBubble ile kolayca takip edebilirsiniz.

  Yine mSpy ve FlexiSPY tarafından sunulan pek çok şeyi SpyBubble ile de yapmak mümkün. Programın çalışma optimizasyonu FlexiSPY’a göre daha iyi yapılmış olsa da yine de mSpy kadar iyi bir performans veremiyor.

  SpyBubble için belirtebileceğim bir diğer olumsuz nokta ise programın Türkçe desteğinin olmaması.

  Ancak tıpkı mSpy gibi teknik ekip desteği SpyBubble’da bir paket satın aldığınızda size veriliyor. Yine kontrol paneli de mSpy’ınkine oldukça benzer.

  SpyBubble ile yapabileceklerinizi ise şu şekilde belirtebilirim:

  Ne yazık ki SpyBubble ile yapılan aramanın içeriği takip edilememektedir.

  mSpy ve FlexiSPY programlarından daha ucuz olmakla birlikte kapsamı daha az olan SpyBubble’ı daha düşük özelliklerle takip yapmak isteyenler tercih edebilirler.

  Aldatmaya meyilli kişiyi işaret parmağı ele veriyor!

  Yazı kaynağı : indigodergisi.com

  Bilmeden karımın cep telefonunu uzaktan nasıl takip edebilirim

  İlişkileriniz bozulduğunda ve telefonu izlenemediğinde bu can sıkıcı olabilir. Yakınlarının cep telefonu hareketlerini izlemek tamamen etik değildir ve cep telefonu kullanıcıları arasında şüphe uyandırabilir. Ama şimdi, bu aktiviteyi bir casus uygulama yardımıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu izleme uygulamaları çok etkili ve güvenilirdir ve eşinizin sizi aldatıp kandırmadığını belirleyebilir.

  1. Bölüm: Karımın bilgisi olmadan cep telefonunu nasıl takip edebilirim?

  Karınızın telefon görüşmelerini bilmeden nasıl takip edeceğiniz hakkında sorularınız varsa, cep telefonu izleme uygulaması size yardımcı olabilecek güvenilir bir ortak olabilir. Bu uygulama, güçlü bir izleme arayüzü ile birlikte kullanılır ve eşinizin her cep telefonu aktivitesini izlemenizi sağlar. Sohbet etmenize ve ücretsiz görüşme yapmanıza izin veren çeşitli sosyal medya uygulamaları vardır. Cep telefonu izleme Uygulaması, arama günlüklerini, WhatsApp mesajlarını, kişileri, çevre kayıtlarını, fotoğrafları ve videoları kontrol etmenize ve izlemenize yardımcı olabilir. Hem iOS hem de Android cihazlarla uyumludur.

  Karınızın cep telefonunu onun bilgisi olmadan takip etmek için neden bu aracı seçmelisiniz:

  Eşinizin iPhone veya Android telefonunu kolayca takip edin

  Bir hesap oluşturun
  İlk önce bir hesap oluşturmanız gerekir. Buraya e-posta adresinizi ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Ardından, Uygulamayı hedef telefona indirip yüklemeniz gerekir.

  Eşinizin telefonunda izinleri ayarlayın
  iOS veya Android cihazlarda izlemek için Uygulama izinlerini ayarlamanız gerekir. Uygulamayı gizli modda çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz ve telefon yeniden başladıktan sonra otomatik olarak çalışacaktır.

  Uygulamayı hedef cihaza indirmeniz gerekiyor.

  Burada, hedef cihazda iCloud kimliğini ve şifresini girmeniz gerekir.

  Cep telefonu olmadaneşinizin cep telefonunu takipetmeye başlayın
  Yukarıdaki etkinlikleri tamamladıktan sonra, hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından izleme arayüzünü ziyaret edin ve ekranın sol tarafında sağlanan seçeneğe tıklayın. Arama kaydı, mesaj, web tarama geçmişi gibi seçeneklere tıkladığınızda telefondaki verileri gösterecektir.

  Bölüm 2: Karınızla kötü bir ilişkinizin olduğuna dair 5 işaret

  Gereksiz anlaşmazlıklar
  Evlendikten sonra çiftlerin hayatları tamamen değiştirilebilir. Birbirlerinin alışkanlıklarını ve sorumluluklarını ayarlamalı ve anlamalıdırlar. Sevginin olduğu yerde kavga da olacaktır ki bu tamamen normaldir. Bununla birlikte, her gün her zaman gereksiz tartışmalarla karşılaşırsanız, o zaman büyük bir sorun olmalı. Bu, eşinizle kötü bir ilişkiniz olduğunun ve birbirinizin sorunlarını anlamak istemediğinizin ana işaretlerinden biridir.

  Artık
  'ye güvenmeyinKarınız tüm sorunlarını sizin yardımınızla çözmeyi umuyor. Bazen bu sizi rahatsız edebilir, ancak her iki taraf için de bir güven faktörüdür. Karınızla ilişkiniz iyi gitmiyorsa, o zaman önemli kararları kendiniz verebilirsiniz. Karınızın artık size güvenmemesinin iki nedeni olabilir: Ya sizi rahatsız etmek istemiyordur ya da bir başkası sorunlarını paylaşmıştır.

  Önemli şeylerisaklayın
  Evliliğin ilk aşamalarında, çift küfür eder ve hayattaki her şeyi paylaşır. Sizden bir şeyler sakladığını veya sık sık bilmediğiniz çağrıları yanıtladığını düşünüyorsanız, o zaman ilişkinizde bir sorun olduğu açıktır, bu yüzden karınızı izlemek istiyorsunuz. Düşüncelerini başkalarıyla paylaşabilir ve şu anda o kişi değilsiniz.

  Etik olmayan davranışlaradalın
  Eğer ikiniz de ara sıra içiyorsanız ve hafta sonunu birlikte geçirmeyi seviyorsanız. Aniden ilişkiniz dalgalandığında, eşiniz içki içmek, sigara içmek veya sosyal platformlarda yabancılarla konuşmak gibi etik olmayan faaliyetlere bağımlı hale gelebilir.

  Birlikte neredeyse hiç vakit geçirmeyin
  Daha önce, eşiniz işten eve gelmenizi hevesle bekledi ve stresten kurtulmaya çalıştı. Seninle iyi vakit geçirmek için elinden geleni yaptı ve ikiniz birlikte iyi vakit geçirdiniz. Ancak bazı anlaşmazlıklar nedeniyle şimdi birlikte güzel vakit geçirmeniz neredeyse imkansız. Bu, eşinizle kötü bir ilişkinizin olduğunun bir başka önemli işaretidir.

  3. Bölüm: Karınızla ilişkinizi nasıl geliştireceğinize dair ipuçları

  Birbirinize karşı dürüstolun
  İlişkinizin iyi gitmediğinden şüpheleniyorsanız, bunu doğrulamak için birçok neden vardır. Ama dürüst olmak gerekirse, duygularınız daha gerçek olacak. Düşüncelerinizi burada paylaşın, çünkü kırılmış veya kalbi kırılmış olabilir. Duygularınızı herkese açık olarak paylaşın ve tüm sorunları belirli bir anda çözmeye çalışın. Bir ilişkide, bunlarla uğraşmayı geciktirmeyin.

  Nedenini anlayın
  Nedeniaçıklığa kavuşturmanın bir yolunu bulun, bu ona başka bir şekilde zarar verebilir. Bazen önemsiz konular ve sorular için onu suçlayacaksınız. Suçlamak ve kavga etmek sorunu çözmenin doğru yolu değildir. Bunun neden olduğunu bilin ve bu sorunları sakince çözmeye çalışın.

  Ona daha fazla zaman verin
  Çalışma programıyla başa çıkmak zordur, özellikle ikiniz de işteyken, ilişkiyi geliştirmek için neredeyse hiç zaman yoktur. Ancak her iki eşin de işlerin sorunsuz gidebilmesi için biraz zaman ayırması gerekir. Kısa geziler, akşam yemekleri planlamaya çalışın ve yoğun hayatınızdan iyi vakit geçirin. Zaman çok hızlı gelişiyor ve her şey nasıl etkili bir şekilde yönettiğinize bağlı. Her normal ilişkinin soruları ve kavgaları vardır, ancak bu ilişkiyi geliştirmeye çalışmak çok önemlidir.

  Kalbini dinleyin

  Çoğu zaman kadınlar bir şeyler söylemeye çalışırlar, ancak gerçekte ne demek istediklerini söylemek istemezler. Onu stresli hissettiren şeyleri dinlemek çok önemlidir. Onun sorunlarını çözmeye çalışın ve sesini dinlemek için kalbinizi açın. Onun senin karın olduğunu ve onu desteklemek için her zaman yanında olacağını kabul et. Bu egzersiz, iyi ilişkiler sürdürmenize ve karınızın ihanet etme olasılığını azaltmanıza yardımcı olacaktır.

  Haftada bir gün planlayın
  Hayat devam ediyor, ilişkinizi geliştirmek için size boş zaman vermeyecek. Bu nedenle, zamanınızı etkili bir şekilde yönetmek ve zamanı paylaşmak, eşinizle iyi bir ilişki kurmanın tek yoludur.

  Başkalarının telefon ekranını, çağrı geçmişini, sms izleme, konuşma, metin mesajları, e-posta, gps konumu, çağrı kaydı, fotoğraflar, whatsapp, messenger, facebook nasıl görüntülenir.Casus telefon uygulaması, partnerinizin android telefonunu uzaktan izleyebilir ve takip edebilir. İndirme casus yazılımı ücretsiz ve apk dosyasını hedef cep telefonuna yükleme.En iyi takip programı - Birisinin telefon konumu bulma, eşimin veya kocanın telefon mesajlarını başka bir cep telefonunda okuyun.

  Yazı kaynağı : www.xtmove.com

  Kendi Telefonumdan Eşimin Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim?

  Eşimin Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim?

  Eşimin Telefonunu ve WhatsApp Mesajlarini Nasıl Takip Edebilirim?

  Gelişen teknoloji hem en büyük yardımcı hem de en büyük tehlike olabiliyor. Teknoloji eşler arasına da girmiş durumda. Kimi zaman kötüye giden bir ilişkiyi kurtarırken kimi zaman da ilişkinin bitmesine neden olabiliyor. Eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim diyorsanız okumaya devam edin.

  Cep telefonlarının yaygın bir şekilde kullanılması kimi zaman şüphelerin de ilk kaynağı olabiliyor. Eşiyle ilgili kaygıları olan birinin kafasını, eşimin telefonunu nasıl takip ederim ya da eşimin WhatsApp mesajlarını nasıl okurum gibi sorular meşgul edebiliyor.

  Tüm bu sorulara cevap verebilecek çözüm yine teknolojiden geliyor. Teknolojinin son harikası cep telefonu takip programı aradığınız cevapları kendinizin bulmasını sağlayacak. mSpy da bu alanda uzman bir yazılımdır. Bu tür sorularınıza aşağıda cevaplar bulabilirsiniz, okumaya devam edin!

  MSPY INCELEYIN

  Teknik Bilgiye Gerek Olmadan Telefon Takibi Nasıl Yapılır?

  Eşimin telefonunu takip etmek istiyorum diyen bir kişi aslında iPhone kullanan eşimin beni aldattığını nasıl anlarım sorusuna cevap arayan biri olabilir. Bu kaygıları sonlandırmanın en kolay yollarından biri de casus programlar kullanmak.

  Bu tür programları çok fazla teknik bilgiye ihtiyacınız olmadan kullanabilirsiniz. Özellikle mSpy kurulum kolaylığı, sağladığı teknik destek ve sunduğu birçok izleme özelliği sayesinde öne çıkmaktadır.

  mSpy web sitesine gidip, kurulum sihirbazındaki adımları uygulayarak kendiniz dahi izleyeceğiniz kişinin iPhone veya Android cep telefonuna mSpy’ı kurabilir ve hemen takibe başlayabilirsiniz. Casus yazılım, başka hangi sorularınıza cevap verebilir?

  WhatsApp Mesajlarını Görmek için Ne Yapmalıyım?

  iPhone ve Android cihazlarda WhatsApp günümüzde en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması. Haliyle, iPhone’u olan sevgilimin WhatsApp mesajlarını nasıl görebilirim diye soran bir kişinin cevabını iPhone WhatsApp takip etme programı verecektir.

  Bu konuda en iyisi olan mSpy, WhatsApp üzerinden yapılan tüm yazışmaları, fotoğraf ve video paylaşımlarının izlenmesini sağlar. Sadece bunları izlemekle de kalmazsınız.

  İzleme Sırasında WhatsApp Dışında Hangi Bilgilere Ulaşırım?

  Eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim ve WhatsApp mesajlarını nasıl okurum diye yola çıkan bir kişi, mSpy yazılımın özelliklerini keşfettiğinde daha pek çok şeyin kontrol edilebileceğini görecektir.

  iPhone’dan eşimin mesajlarını nasıl okuyabilirim şeklinde soran biri mSpy ile kısa mesajları da izleyebilecektir. Yalnızca mesajlarla sınırlı kalmayan mSpy, Android veya iPhone ayırmaksızın e-postaları, yüklü uygulamaları, gelen giden aramaları, sosyal ağ paylaşımlarını ve daha fazlasını görüntüleyebiliyor. Daha fazlası için okumaya devam edin.

  Şimdi Nerede Olduğunu Görmek için Ne Yapabilirim?

  mSpy, eşimin nerede olduğunu nasıl öğrenirim sorunuza GPS takip programı özelliği sayesinde cevap verecektir. İster Android ister iPhone başkasının yerini bulma konusunda oldukça iddialıdır.

  Hem GPS hem de İnternet aracılığıyla izlenen kişinin anlık konumunu tespit edip bildirebilir. Yasaklı ve izinli bölgeler oluşturup bu bölgelere girilmesi veya buralardan uzaklaşılması durumunda bildirimde bulunur. mSpy tarafından sunulan coğrafi çevreleme özelliğini bu yüzden çok seveceksiniz. Peki, sosyal ağlar ne olacak?

  Facebook Şifresini Öğrenme Yolu Var mı?

  Kuşkular içerisindeki bir eşin aklına gelen bir başka soru da eşimin Facebook şifresini nasıl öğrenebilirim olacaktır. Bu sorunuza yönelik pek çok yöntem duyabilirsiniz. Ama bu yöntemlerin güvenirliği ve doğruluğu şüphelidir.

  En kolay yöntem, elbette mSpy. Yazılımın tuş vuruşu kaydedici (keylogger) özelliği tüm girilen şifreleri elde etmenizi sağlar. Ayrıca mSpy zaten Facebook paylaşımlarını özellikle Facebook Messenger üzerinden yapılanları izleyebildiği için buna gerek kalmaz. Cepten dinleme konusuna gelelim.

  Telefon Dinleme Hizmeti Alabilir miyim?

  Bunca özelliğine rağmen iPhone’dan eşimin telefonunu kendi telefonuma nasıl yönlendiririm veya eşimin telefonunu nasıl dinlerim gibi sorularla da karşılaşılmakta. Şunu belirtelim ki cep telefonu dinleme yetkili resmi makamlarca yasal izinler çerçevesinde yapılabilecek bir durumdur.

  mSpy, ne iPhone ne de Android cep telefonu dinleme yapmaz. Casus yazılım, dinleme yerine aranan ve arayanların kim olduğunu gösterir. Dinleme kayıtlarını değil, görüşmenin ne zaman, kiminle, ne kadar süre yapıldığı gibi bilgileri gösterir. Bir hatırlatma daha yapalım. Takip edilen kişinin bilgisi olmadan izleme yapılamaz ve tüm bu takip işleminden doğacak yasal sorumluluk size aittir.

  Yazılım ile Ücretsiz Takip Mümkün Mü?

  Ücretsiz telefon takip programı arıyorsanız dikkatli olmalısınız. Güvenilir uygulamalar makul ücretler karşılığında bu tür hizmetleri gerçekleştir. Eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim ücretsiz de olsun derken kişisel verilerinizin çalınmasına neden olmayın.

  Güvenilir olmayan, kaynağı belirsiz casus programlarla uğraşmak yerine mSpy, size 7 günlük ücretsiz deneme imkanı sunar. Programı bütün özellikleriyle deneyebilirsiniz. Bir haftalık sürenin sonunda yazılımı kullanmaktan vazgeçebilir, herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ancak mSpy tarafından sunulan hizmetleri gördüğünüzde fikriniz değişecek ve kullanmaya devam edeceksiniz.

  Yazı kaynağı : casuswhatsapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap