Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  dyson müşteri hizmetleri telefon

  1 ziyaretçi

  dyson müşteri hizmetleri telefon bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Garanti Koşulları - Destek

  Dyson garantisi kapsamı nedir?

  Dyson garantisi, garanti dönemi içerisinde hatalı malzeme veya işçilikten dolayı Dyson cihazınızın arızalanması durumunda ürünün tamir veya değişimini (Dyson’ın kararına göre) kapsamaktadır.

  Parçalardan herhangi birinin stoklarda mevcut bulunmaması (örn.; belirli renk seçenekleri) durumunda; Dyson, söz konusu parçayı çalışır durumunda bir yenisi ile değiştirecektir.

  Yasal haklarınız, bu garanti kapsamından etkilenmemektedir.

  > Yukarıya dön

  Hangi hususlar Dyson garantisi kapsamı dışındadır?

  Dyson cihazları, iç mekan kullanımlarında sürekli yüksek performans sağlamak çin tasarlanmış ve üretilmiştir. Bir Dyson cihazı, tasarlanma amacı doğrultusunda kullanılır ve garanti süresinde arızalanırsa, söz konusu cihazın tamir veya değişimini yapmak bizim sorumluluğumuzdadır.

  Ancak; Dyson garantisinin cihaz onarım veya değişimini kapsamadığı durumlar da söz konusu olabilir. Bu hususlar, aşağıda listelenerek dikkatinize sunulmuştur:

  Dyson garantisinin kapsamı hakkında herhangi bir sorunuz olması durumunda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Bizlere ücretsiz olarak 0850 532 11 44 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  > Yukarıya dön

  Garantinin şart ve koşulları nelerdir?

  Dyson garantisinin şart ve koşulları aşağıdaki şekildedir:

  Herhangi bir sorunuz olması halinde bizleri ücretsiz olarak 0850 532 11 44 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Garanti ne zaman başlar?

  Garanti, Dyson cihazınızı satın aldığınız tarihte veya daha geç olması durumunda teslimat tarihinde yürürlüğe girmektedir.

  Dyson garantisi nerelerde geçerlidir?

  Dyson markalı cihazınızı yurt dışına çıkarırsanız garanti geçersiz olabilir. Ancak, yeni ikamet ettiğiniz ülkede size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

  Herhangi bir sorunuz olması halinde bizleri ücretsiz olarak 0850 532 11 44 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Dyson garantileri devredilebilir mi?

  Dyson garantileri, cihaz ile birlikte devredilebilir. Ancak bunun için yetkili satıcıdan temin edilen satın alma belgesinin orijinalinin, cihaza ilişkin tüm mülkiyet değişikliklerinde cihazın iyi ve çalışır durumda olduğunu kanıtlayan belgelerle ile birlikte sunulması gerekmektedir.

  > Yukarıya dön

  Yazı kaynağı : www.dyson.com.tr

  Servis Noktaları - Destek

  Tüm Dyson ürünlerinin onarımları sadece Dyson Servis Merkezi' nde yapılmaktadır.

  Adres: BÜYÜKHANLI PLAZA, Küçükbakkalköy Mahallesi, Defne Sokak, No:3 34750 Ataşehir / İstanbul

  Telefon: 0850 532 1144 (ÜCRETSİZ HAT)

  e-mail: [email protected]

  Dilerseniz arızalı ürününüzü aşağıdaki ürün teslim noktalarımıza teslim ederek, Dyson Servis Merkezine transfer edilmesini talep edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.dyson.com.tr

  Dyson Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Dyson çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dyson müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

  1978 yılında James Dyson isimli bir mucit tarafından üretilen vakumlu süpürge makineleri günümüzde Dyson markası altında dünyanın 65 ülkesine ihraç edilmektedir. Toz torbasının tıkanması sebebiyle makinenin iyi çalışmadığını fark eden bir mucidin araştırmaları ve denemeleri neticesinde toz torbası olmayan bir elektrikli süpürge üretilmiş oldu. Böylelikle büyük bir başarıya imza atılırken bu gelişme ile yetinilmedi.

  Dyson Çağrı Merkezi Numarası

  Hali hazırda 65 ülkeden müşteriye sahip olan Dyson markası bünyesindeki 1.000’den fazla mühendis ile her daim gelişim sağlamaktadır. Bu kapsamda motor, akustik, elektronik ve ses bilim gibi alanlarda çalışmalar yapan mühendisler daha kaliteli bir ürün ortaya koymak için çalışmaktadırlar.

  Dyson ürünleri sadece elektrikli süpürge makinası ile sınırlı değildir. Her ne kadar başlangıç öyle olsa da daha sonraları birçok üründe atılımlar yapılmış ve yeni tasarımlar elde edilmiştir. Bu ürünlerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz: fanlar, fanlı ısıtıcılar, saç kurutma makinası, el kurutma makinası.

  Bu ürünlerde de her geçen gün yeni tasarımlar üzerine çalışılmaktadır. Bu sayede gelişen teknolojinin elektrik süpürgelerine de yansıtılması hedeflenmektedir. Ayrıca Dyson genç mühendislere yaptıkları tasarımlar için ödüller de vermektedir. Bu sayede üretim ve yeni şeyler tasarlama teşvik edilmektedir.

  Dyson Müşteri Hizmetleri Numarası

  Toz torbası olmayan bir elektrikli süpürgeyi çoğumuz halen hayal dahi edemez iken bu firmanın üretmiş olması bizleri çok şaşırtmaktadır. Son derece hafif ve şık olan bu elektrikli süpürgelerin toz torbası değiştirme gibi bir durumunun olmaması da son derece pratiktir. Ayrıca hiçbir zaman için emiş gücünü kaybetmemesi de önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Bu sayede performans hiçbir vakit düşmemekte ve kazanan yine sizler olmaktasınız.

  Birçok özelliği bünyesinde barındıran bu teknoloji harikası ürünler sizlere garantili olarak sunulmaktadır. Dolayısıyla herhangi bir sorun yaşamayacağınız da bu sayede teminat altına alınmaktadır.

  İşte birçok avantajını saymış olduğumuz Dyson markası ile sizler de ilginç bir deneyim yaşayabilirsiniz. Böylelikle de çoğu kimsede olmayan özelliklere sahip olabilirsiniz. Üstelik tüm bunları bir dünya markasının garantisi altında yapabileceksiniz. O halde son kararın sizlere ait olduğunu da belirtelim.

  Dyson çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numarasından  Dyson ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Dyson hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Dyson Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
  0850 532 11 44

  Dyson WhatsApp Destek Hattı
  0530 100 30 54

  Dyson Mail Adresi
  [email protected] 

  Arama Terimleri: dyson çağrı merkezi, dyson iletişim, dyson müşteri hizmetleri, dyson müşteri hizmetleri numarası, dyson telefon numarası, dyson irtibat tel, dyson şikayet, dyson şikayet var, dyson mail adresi, dyson çağrı merkezi numarası

  Yazı kaynağı : cagrimerkezimiz.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap