Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  duvar kağıdı döngüsü nasıl kapatılır

  1 ziyaretçi

  duvar kağıdı döngüsü nasıl kapatılır bilgi90'dan bulabilirsiniz

  MI Duvar Kağıdı Döngüsü Nasıl Kapatılır?

  MI Duvar Kağıdı Döngüsü Nasıl Kapatılır?

  MI Duvar kağıdı döngüsü (Mi Wallpaper Carousel) MIUI 12.5 güncellemesi ile gelen, kilit ekranınız için HD fotoğraflardan oluşan ve ekranı her açtığınızda değişen fotoğraflar ayarlamanız için Xiaomi tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır.

  Mi Wallpaper Carousel‘in Ayarlar bölümünde bulunan Slayt gösterisi ayarları kısmından kilit ekranındaki fotoğrafın ne sıklıkta değişeceğini ayarlayabiliyorsunuz.

  Gene uygulamanın Seçenekler menüsünden ilginizi çeken fotoğraflar kategorisini seçebilir, favori duvar kağıtlarınızdan oluşan bir klasör yaratabilirsiniz. Favoriler klasörüne koyacağınız herhangi bir fotoğraf ekranınızda daha sık görünecektir.

  MI Wallpaper Carousel yani Duvar Kağıdı Döngüsü aslında gayet güzel bir özellik ancak tüm Xiaomi uygulamaları gibi bunun içinde de reklamlar çıkabiliyor.

  Bu sebeple Duvar kağıdı döngüsünü kapatmak isterseniz aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  MI Duvar kağıdı döngüsünü kapatma

  MI Duvar Kağıdı Döngüsü Nasıl Kapatılır?

  Dilerseniz Duvar kağıdı döngüsü’nü sistemden tamamen kaldırabilirsiniz.

  Duvar kağıdı döngüsünü kaldırmak için:

  Uygulamayı kaldırdıktan sonra tekrar kullanmak isterseniz buradaki Google Play Store linkinden telefonunuza tekrar kurabilirsiniz.

  Xiaomi RAM genişletme özelliği sayesinde telefonunuza 3 GB ek RAM kazandırabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.zoomtekno.com

  5 Adımda Xioami Duvar Kağıdı Döngüsü Kapatma Nasıl Yapılır?

  Duvar Kağıdı Döngüsü Kaldırma Veya Devre Dışı Bırakma Yolu

  Duvar Kağıdı Döngüsü Nasıl Devre Dışı Bırakılır veya Kalıcı Olarak Nasıl Kaldırılır

  Duvar Kağıdı Döngüsü Kaldırma Veya Devre Dışı Bırakma Yolu

  MIUI 12.5 ve 13.0.1 güncellemesindeki ek özelliklerden biri, Xiaomi cihazınızın kilit ekranında dinamik duvar kağıtları görüntüleyen bir özellik olan Duvar Kağıdı Döngüsü ‘dür. Buradaki fikir, kalıcı bir duvar kağıdı yerine yeni duvar kağıtları görüntüleyerek kullanıcıyı can sıkıntısından uzak tutmaktır. Ayrıca, kilit ekranında  haberleri sunar. Lakin bu yeni özellik kilit ekranında her zaman kullanıcının hoşuna gitmeyecek fotoğrafların ortaya çıkmasına neden oluyor. En sıkıcı yanı ise görseller üzerlerine tıklandığında haberlere yönlendiriyor.

  Elbette bazılarımız için çekici olsa da bazılarımız için can sıkıcı olabilen bir seçenek. Duvar Kağıdı Döngüsünü Nasıl devre dışı bırakılacağını veya etkinleştirileceğini ayrıca kalıcı olarak telefondan nasıl kaldırılacağınızı bilmek istiyorsanız, tam ilgili yerdesiniz hoş geldiniz.

  “Duvar Kağıdı Döngüsü” nü devre dışı bırakın veya etkinleştirin

  (Makale sonundaki videoyu da izleyebilirsiniz)

  Ayarları açın. Kilit ekranı’nı seçin. Ve Duvar Kağıdı Döngüsü’ne dokunun.

  Sonraki sayfada, Aç’ı kapatın ve “Hayır teşekkürler” e dokunun. Bu, Duvar Kağıdı Döngüsü özelliğini devre dışı bırakacaktır.

  Bunun yalnızca işlevselliği devre dışı bırakacağına ve uygulamanın akıllı telefonunuzda var olmaya devam edeceğine ve zaman zaman sizi onu etkinleştirmeye davet eden bir bildirimin görünebileceğini bilin. O halde  Duvar Kağıdı Döngüsünden tamamen  kurtulmak için, uygulamayı kaldırmalısınız. Uygulamayı kaldırmak için aşağıdaki  adımları izleyin:

  Duvar Kağıdı Döngüsü kalıcı olarak nasıl kaldırılır

  Ayarları açın ve  Telefon hakkında’ya dokunun.


  Depolama’yı seçin ve Uygulamalar ve veriler’e dokunun. Uygulama ayrıntıları sayfasında Duvar Kağıdı Döngüsü’nü bulun ve seçin.

  En alttaki Uygulamayı kaldır’a dokunun. Seçiminizi onaylamak için açılır pencereden Tamam’a dokunun. Bu, uygulamayı kaldıracaktır.

  Not: Gelecekte Duvar Kağıdı Döngüsü’nü kullanmak isterseniz, Google Play Store’dan Mi Wallpaper Carousel uygulamasını indirebilirsiniz Lakin Türkiye bölgesinde Play Store ugulamasını indiremezsiniz ( şuanda)

  Yazı kaynağı : www.ceofix.com

  Xiaomi Duvar Kağıdı Döngüsü Nasıl Kapatılır?

  Xiaomi Redmi Note 10 Pro Duvar Kağıdı Döngüsü Nasıl Kapatılır? Nasıl Kaldırılır?

  Xiaomi Redmi Note 10 Pro Duvar Kağıdı Döngüsü Nasıl Kapatılır? Nasıl Kaldırılır?

  Xiaomi Redmi Note 10 Pro Duvar Kağıdı Döngüsü Nasıl Kapatılır? Nasıl Kaldırılır?

  Xiaomi marka cep telefonu kullanıcıları kilit ekranı duvar kağıdı döngüsünden rahatsız olabiliyorlar. Sürekli olarak kilit ekranında size bildirim göndererek kilit ekranı özelliğini açmak isteyip istemediğiniz sorulur. Her ne kadar istemediğimizi belirterek red seçeceğini seçsekte uygulama ısrarla duvar kağıdı döngüsü açmak isteyip istemediğimizi sormaya devam ediyor. İşte bu durumda tek bir çare kalıyor, bu da Xiaomi Redmi marka cep telefonlarında yer alan duvar kağıdı döngüsü uygulamasını telefonumuzdan kaldırmaktan geçiyor. 

  Xiaomi Redmi Note 10 Pro cihazınızda Kilit Ekranı Duvar Kağıdı Döngüsü Uygulamasını kaldırmak için yapılması gerekenler oldukça basit. Duvar Kağıdı Döngüsü uygulaması telefonumuzun Ayarlar bölümünde yer alan uygulamalar kategorisi altında yer almıyor. Hal böyle olunca kullanıcının duvar kağıdı döngüsü uygulamasını bularak kaldırmasının önüne geçilmiş oluyor. Ancak bununda bir çözümü var elbette. Root veya başka bir şey gerekmeden Xiaomi Redmi marka cep telefonunuzdan Duvar Kağıdı Döngüsünü kaldırabilirsiniz. 

  Kilit Ekranı Duvar Kağıdı döngüsünü Ayarlar -> Kilit Ekranı bölümünden kapatabilirsiniz. Ancak kilit ekranında sürekli olarak bildirim göstermeye devam edecektir. 

  Kalıcı çözüm olarak Kilit Ekranı Duvar Kağıdı Döngüsünü Xiaomi Redmi marka cep telefonunuzdan kaldırarak sorunu kalıcı olarak çözebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise oldukça basit, sırası ile Ayarlar -> Telefon Hakkında -> Depolama -> Uygulamalar ve veriler -> Duvar Kağıdı Döngüsü -> Kaldır yolunu izleyerek duvar kağıdı döngüsü uygulamasını kaldırabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : yucebilgi.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap