Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  dun aksam survivorda dokunulmazligi kim kazandi

  1 ziyaretçi

  dun aksam survivorda dokunulmazligi kim kazandi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Dün akşam Survivor'da eleme adayı kim oldu? İşte 6 Haziran 2021 Survivor'da eleme adayı olan isimler... - Son Dakika Magazin Haberleri

  Dün akşam Survivor'da eleme adayı kim oldu? İşte 6 Haziran 2021 Survivor'da eleme adayı olan isimler... - Son Dakika Magazin Haberleri

  Survivor'da bu akşam dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyunu sonrası bir eleme adayı daha belli olacak. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Poyraz kazanmıştı ve kırmızı takımdan Aleyna eleme adayı olarak gösterilmişti. Peki ama Survivor 2021'de bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2021'de eleme adayı kim oldu? İşte 6 Haziran 2021 Survivor'da yaşananlar...

  Survivor'da dokunulmazlığı kim aldı?

  Survivor'da dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununda mavi takım yarışmacıları elendi. Bu akşam gerçekleşen dokunulmazlık oyununda yarı finale sadece kırmızı takım yarışmacıları yükseldi. Dokunulmazlık finalinde Berkay ve Aleyna yarıştı. 3 sayıyla öne geçen Berkay dokunulmazlığı 5-2'lik skorla kazandı. 

  Eleme adayı kim oldu? 

  Survivor'da dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayı belli oldu. Dokunulmazlığı kazanan Berkay, Steven adlı yarışmacıyı güçlü rakip gördüğü için eleme adayı olarak belirledi. Steven, ''Hakkımda hayırlısı olur. Bakalım, yarın göreceğiz.'' dedi.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Dün akşam Survivor ikinci eleme adayı kim oldu, dokunulmazlık oyununu kim kazandı? - Son Dakika Magazin Haberleri

  Dün akşam Survivor ikinci eleme adayı kim oldu, dokunulmazlık oyununu kim kazandı? - Son Dakika Magazin Haberleri

  Survivor’da yeni sezonda değişimler yaşanmaya devam ediyor. Kırmızı ve mavi takımda yeni yarışmacılarla ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Geçtiğimiz hafta Melis’in vedasının ardından Acun Ilıcalı takımların karışacağını açıklamıştı. Ünlülerden Merve ve Sergen mavi takıma giderken, gönüllülerden Berkay, Aleyna Çalışkan ve Aleyna Kalaycıoğlu ise kırmızı takıma geçmişti.

  SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

  8 Mayıs’ta ekranda olan son bölümde Batuhan, İsmail, Berkay, Aleyna Ç. ve Aleyna K.’nın oluşturduğu kırmızı takım dokunulmazlık oyununu kaybeden taraf oldu. Ada konseyinde bir isim yazmak durumunda olan kırmızı takım strateji yapmayı tercih etti.

  SURVİVOR 2021 ELEME ADAYI KİM OLDU?

  Dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımda strateji yapılarak herkes Batuhan’ın ismini yazdı. Batuhan ise formalite olarak İsmail Balaban’ın adını belirtti.

  4 oyu alan Batuhan ilk eleme adayı olurken yeni bölümün tanıtımında bu karara mavi takımdan tepkilerin geleceği ortaya çıktı. Poyraz, Batuhan’ın 4 aydır birlikte olduğu arkadaşları için potaya girmediğini ancak yeni yarışmacılar için potaya girdiğini hatırlatacak.

  Batuhan eleştirilere karşı “samimiyetine inandığım insanlar yoktu ki ben bunu yapayım” diyerek kendisini savunacak. Bu sözler üzerine Merve ise kahkaha atacak.

  İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

  İkinci eleme adayı ise dokunulmazlığı kaybeden mavi takımdan seçildi. En fazla oyu alan Poyraz mavi takımın eleme adayı çıktı. Böylelikle Poyraz ve Batuhan eleme adayları oldular.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Survivor Dokunulmazlığı Kim Kazandı

  Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

  Survivor’da haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? (7 Haziran 2021 ayrıntıları)

  Survivor’da haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? (7 Haziran 2021 ayrıntıları)

  AİLELER ARASI GERGİNLİK

  Ada konseyinde Acun Ilıcalı, yarışmacıların aileleri ile ilgili bir konuyu gündeme getirdi:

  "İki yarışmacının ailesinin sosyal medyada bizi üzecek derecede aktifler. Survivor Panorama ve Survivor Ekstra programlarında bazı sert eleştiriler yapılabilir. Bu iki yarışmacıya aileleri ile görüşme hakkı vereceğim. Yarışmacılardan ricam, bizi rahat bırakmaları."

  Acun Ilıcalı'nın açıkladığı ilk isim Aleyna oldu. Aleyna'nın annesinin kızının yarışmadan çekilmesini istediğini belirtti.

  İkinci yarışmacı ise Ayşe'nin ailesi olduğu açıklandı. İki yarışmacının aileleri arasında gerilim olduğunu söyledi. Bu gerilimin de ailelerin geldiği günde söylenen bir sözün yanlış anlaşılmasından kaynaklandığını belirtti.

  SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

  Survivor 2021’de başlayan yeni dönemle birlikte üç bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında üç eleme adayı çıkacak. Bu eleme adayları, bireysel dokunulmazlığı kazanan isim tarafından söylenecek. Fakat eleme adayı olan bir isim eğer iki dokunulmazlık kazanırsa potadan çıkacak. Yapılan SMS oylaması ile bu isimler arasında en az oyu alan yarışmacı, Survivor’dan elenecek.

  Survivor'da ilk bireysel dokunulmazlığı kazanan Poyraz, "Kararımı duygusal olarak vereceğim" dedi. Poyraz'ın eleme adayı olarak söylediği isim Aleyna oldu. Aleyna, Survivor 2021'de haftanın ilk eleme adayı oldu.

  Yazı kaynağı : www.ntv.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap