Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  dudullu terminali telefon numarası

  1 ziyaretçi

  dudullu terminali telefon numarası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Dudullu Otogarı Otobüs Firmaları Telefon Numaraları | TürkiyeOtobüsFirmaları.com

  İstanbul Ataşehir Dudullu Terminali

  İstanbul için kelimeler kifayetsiz kalıyor. Tarihler boyunca farklı medeniyetlere beşiklik eden bu hem Anadolu yakasında hem Avrupa yakasında toprakları olan Boğaz’ın en güzel yerlerinin il sınırları içinde olduğu bu kente sürekli olarak gelenlerin ve yoğunluğun hız kesmediği bir yerleşke.

  İstanbul’a insanlar çok farklı biçimlerde gelebiliyor. Bunlardan bir tanesi de ki özellikle ekonomik açıdan zor düzeyde olan insanların tercih ettiği yöntem otobüsler ile gelmek oluyor. Öğrenciler, kalabalık aileler için en ekonomik olan çözüm otobüs kullanmak.

  Otobüs kullananlar için farklı terminaller bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Ataşehir Dudullu Terminali ya da diğer bir ifade ediş biçimi ile Dudullu Otogarı.

  İstanbul Anadolu yakasında olan Ataşehir Dudullu Terminali modern, dünya normlarına yakın bir otogardır. Ölçek olarak bakıldığında cep otogarlar ile büyük otogarlar arasında bir yerdedir. Anadolu yakasında yer alan diğer otogarlara uzak olanların tercih ettiği, gerekli kontrollerin yapıldığı, irili ufaklı birçok otobüs firmasının hizmet verdiği bir otogardır. Dudullu bölgesinde olan firmalarda çalışan insanların da özellikle tercih ettiği bir otogardır.

  Corona dönemine kadar Ataşehir Dudullu Hareket Merkezi içinde olan otobüs firmalarının servisleri mevcut iken kısa bir servis dönemi olmamasına rağmen yeniden ilgili otobüs firmalarının servisleri ile İstanbul’un belli başlı yerlerine ulaşmak mümkündür. Çalışma saatleri dönem dönem değişse de sabah 9.00 ile gece 0.00 saatleri arasındadır.

  İstanbul Dudullu Otogarı Ulaşım Haritası >> Bu harita aracılığyla İstanbul Dudullu Terminali ulaşım için trafik yoğunluğunu görüp kolayca yol tarifi alabilirsiniz. İstanbul Dudullu Otogarı adresi ve iletişim bilgileri, telefon numaralarına yine bu sayfada altta yer verilmiştir.

  İstanbul Dudullu Otogarı Adresi: Şerifali Mah. Burhan Sok. No:10 Ümraniye / İstanbul

  Toplu taşıma ile İstanbul Dudullu Otogarına ulaşım yolları;
  İstanbul Ataşehir Dudullu Terminaline ulaşmak oldukça kolaydır. İlk önce otobüs biletini aldığınız otobüs firmasının servisi var mı diye kontrol etmelisiniz. Genelde otobüs firmaları sefer saatlerinden önce İstanbulun belli noktalarından servisler kaldırıyor. Bunun için yukarıda listesi bulunan Dudullu Otogarı Otobüs Firmaları sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.
  Ümraniye hem sanayi hem yerleşim bakımından merkez bir noktadır, bu nedenle her türlü ulaşım aracı Dudullu'dan geçmektedir. İlk olarak dolmuş imkanları vardır, Bostancı - Dudullu dolmuşlarını kullanabilirsiniz. Yine Ümraniye - Çekmeköy dolmuşları da buradan geçer, Kadıköy - Ümraniye, Üsküdar - Alemdağ dolmuşları ile de Dudullu Otogara ulaşılabilir.
  Taksiyi tercih edecek yolcular için, Dudullu Terminal - Pendik arası 21 km, Kadıköy - Dudullu Otogar arası 11 km, Beşiktaş - Dudullu arası 25 km'dir.
  Son olarak kolay ve ekonomik diğer ulaşım şeklide belediye otobüsleridir, Dudullu Otogardan geçen otobüsler aşağıdaki gibidir.

  İETT'nin Dudullu Otogarına sefer yapan otobüsleri;
  - 14A Alemdağ - Kadıköy
  - 14CE Çekmeköy - Kadıköy
  - 14S Sultanbeyli - Kozyatağı Metro
  - 14TM Tepeüstü - Maltepe Metro
  - 19D Ümraniye - Bostancı
  - 19SB Sultanbeyli - Bostancı

  İstanbul Dudullu Otogarından ülkemizin diğer şehirlerine sefer düzenleyen tüm otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. İstanbul Otobüs Firmaları'nın isimleri üstüne tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarda otobüs firmalarının İstanbul Ataşehir Dudullu Terminali otobüs bileti satış ofislerinin telefon numaraları yer almaktadır.

  Diğer illerden İstanbul Anadolu Yakasına veya İstanbul Anadolu Yakasından diğer illere yapacağınız seyahatler için dilerseniz otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında bulunan otobüs bileti arama kutusundan kalkış ve varış yeri ile tarih seçtikten sonra "Otobüs Bileti Bul" butonuna basınca size o güzergahtaki tüm otobüs firmalarını, hareket saatlerini, güzergah bilgisini, otobüs teknik özelliklerini, boş koltukları ve otobüs bileti fiyatlarını listeleyecektir. Bu listeden seçerek İstanbul Dudullu Otogarı Otobüs Biletini güvenli bir şekilde online satın alabilirsiniz.

  İstanbul Seyahat Yazıları

  İstanbul'da Gezilecek Doğal Güzellikler >

  İstanbul'da Ne Yenir? >

  İstanbul Gezilecek Tarihi Yerler >

  İstanbul Gezilecek Turistik Yerler >

  İstanbul Gezilecek Yerler

  Yazı kaynağı : www.turkiyeotobusfirmalari.com

  Dudullu Otogar Pamukkale Turizm - İstanbul / (0216) 709 23 **

  Ses Turizm İstanbul Dudullu Terminal Telefon Numarası / e-yasamrehberi.com

  ses turizm

  0850 532 07 37

  Ses Turizm Harem Otogarı (Gülen) Tel: 0216 492 30 20
  Ses Turizm Dudullu Terminali Tel: 0216 540 33 69

  İstanbul > ANKARA, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, ÇERİKLİ, KIRIKKALE, Sarıkaya, SEKİLİ, Sorgun, Yerköy, YOZGAT

  Yazı kaynağı : www.e-yasamrehberi.com

  Kamil Koç Dudullu Otogarı Telefon Numarası / e-yasamrehberi.com

  kamil koç

  Kamil Koç

  444 0 562

  Kamil Koç Dudullu Otogarı İletişim
  Dudullu Otogarı Telefon: 0216 415 94 61
  İstanbul Dudullu Aktarma Merkezi: 0216 540 59 31

  Kamil Koç Ataşehir Telefon >

  Kamil Koç Ümraniye Telefon >

  İstanbul > Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Adana, Afyon, Ağrı, Akhisar, Aksaray, Alanya, Aliağa, Altınoluk, Amasra, Amasya, Anamur, Ardahan, Aydın, Ayvalık, Bafra, Balıkesir, Bandırma, Bartın, Bingöl, Birecik, Bitlis, Bodrum, Bolu, Burdur, Burhaniye, Çanakkale, Çorlu, Çorum, Dalaman, Denizli, Düzce, Düziçi, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Fethiye, Finike, Gaziantep, Gebze, Giresun, Kahramanmaraş, Kalkan, Karaman, Kastamonu, Kaş, Kayseri, Kemer, Keşan, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Köyceğiz, Kumluca, Kuşadası, Kütahya, Malatya, Manavgat, Manisa, Marmaris, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Of, Oltu, Ordu, Ortaca, Osmaniye, Rize, Safranbolu, Sakarya, Samsun, Serik, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Tarsus, Tekirdağ, Tokat, Tosya, Trabzon, Uşak, Ünye, Ürgüp, Vakfıkebir, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

  Yazı kaynağı : www.e-yasamrehberi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap