Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  dubaili iş adamları influencer video

  1 ziyaretçi

  dubaili iş adamları influencer video bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Dubaili iş insanı Influencerın ağzına dışkısını mı yaptı? Mide bulandıran olay ünlü şovmen Beyazıt Öztürk hakkında atılan iğrenç fantezi iddialarını gündeme getirdi!

  Dubai'ye hangi influencerlar gitti? Pucca'nın iddia ettiği Dubaili iş adamlarının para için yüzlerine dışkılamasına izin veren ve Dubai'ye giden fenomenler kimler?

  Dubai'ye hangi influencerlar gitti? Pucca'nın iddia ettiği Dubaili iş adamlarının para için yüzlerine dışkılamasına izin veren ve Dubai'ye giden fenomenler kimler?

  Dubaili zengin iş insanlarının, influencerlarla iletişime geçerek yüksek miktarda para karşılığı yüzlerine dışkıladığı haberleri dünyada büyük yankı uyandırdı. Dubai Porta Potty videoları sosyal medyayı sallarken Pucca olarak tanınan Selen Pınar Işık isimli sosyal medya fenomeni konu ile ilgili magazin gündeminde bomba etki edecek açıklamalarda bulundu.

  Türk fenomen de kabul etti

  Pucca yaptığı açıklama da bir Türk fenomenin de para karşılığı Dubaili iş insanının ağzına dışkılamasına izin verildiği hakkında iddialarda bulundu. Pucca, Instagram hesabında şöyle dedi:

  'Büyük bir dedikodu var şuanda. Dubaili iş adamlarının yeni modası üzerlerine kaka yapılması için influencerlarına para ödüyorlar. Vizyona bakar mısınız? Bana sormayın Google' a yazın. Bizden biri de kabul etmiş. İnşallah kaka yapan kendisidir, diğer olanağı düşünmek bile istemiyorum.' dedi.

  Pucca

  Paylaştı sonra sildi

  Pucca, Instagram hesabında yaptığı bu açıklamalarla sosyal medyada büyük yankı yarattı. Bahsettiği fenomenin kim olduğu merak konusu hale geldi. İddiasını paylaşan Pucca, daha sonra hikayesini sildi. Ardından sosyal medyada kendisine gelen mesajları yayınladı.

  dubaili

  Pucca iddiası

  Yazı kaynağı : www.haber365.com.tr

  Dubaili İş Adamlarının Yüzlerine Dışkılarını Yapmasına Para İçin İzin Veren Fenomenler Kim? Dubai'ye Giden İnfluencerlar Kim?

  Pucca'dan mide bulandıran olay! Dubaili iş adamı yüzüne dışkısını yaptı

  Pucca'dan mide bulandıran olay! Dubaili iş adamı yüzüne dışkısını yaptı

  Geçtiğimiz günlerde sosyal medya 'Dubai Porta Potty' videosuyla çalkalandı. Son dönemde Dubaili zengin iş adamlarının influencerlarla iletişime geçerek yüksek miktarda para karşılığında ağızlarına dışkıladığı konuşuluyor. 

  Videonun yankıları devam ederken, ünlü fenomen Pucca'dan konuyla ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Instagram hesabından paylaşımda bulunan Pucca, bir Türk fenomenin para karşılığında Dubaili iş insanının üzerine dışkılamasına izin verdiğini öne sürdü. 

  "TÜRK INFLUENCER KABUL ETMİŞ"

  Pucca, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

  "Şu an büyük bir dedikodu var biliyorsunuz, Dubaili iş adamlarının yeni modası üzerine kaka yapması için dünyanın bütün influencerlarına para ödemek.. Vizyona bakınız, bana sormayın Google kullanın. Bizden biri de kabul etmiş. İnşallah kaka yapan kendisidir, diğer türlüsünü düşünmek bile istemiyorum."

  Bu paylaşımın ardından söz konusu influencerın kim olduğu merak konusu oldu. Pucca ise paylaşımını daha sonra sildi.

  Yazı kaynağı : www.trhaber.com

  Pucca'dan mide bulandıran iddia...

  Pucca'dan mide bulandıran iddia...

  Ortaya atılan influencer iddiaları mide bulandırdı. İddiaya göre Dubaili iş insanları dünyadaki influencerlara para vererek yüzlerine dışkılarını yaptı.

  Sosyal medya fenomeni Pucca dün akşam Instagram hesabından bir dedikodu paylaştı. Bu dedikoduya göre influencerlar para karşılığında Dubaili iş adamlarının yüzlerine dışkılamasına izin veriyor. Türkiye'den bir influencer bunu kabul edip bir arap iş adamının para karşılğında yüzüne dışkılamasına izin verdi.

  TİKTOK'TA YAYILDI

  TikTok'ta viral olan Dubai Porta Potty videosuna göre Dubaili zengin iş insanları para karşılığında ünlü influencerın yüzüne dışkılıyor. Hatta bir iş adamı bu anları videoya çekti ve video Tiktok'ta yayıldı.

  Pucca daha sonra kendisine gelen mesajı paylaştı ve "Keşke kendini bu kadar belli etmeseydin" diye yazdı. 

  Pucca'ya daha sonra çok sayıda ünlü isimlerin eskortlara bunu yaptığını iddia eden mesajlar geldi. 

  İşte Pucca'nın o paylaşımları;


   

  Yazı kaynağı : www.krttv.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap