Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  dream league soccer 2017 apk hile indir

  1 ziyaretçi

  dream league soccer 2017 apk hile indir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Dream League Soccer 2017 v4.16 MOD APK – PARA HİLELİ

  Dream League Soccer 2017 v4.16 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını First Touch firmasının üstlendiği futbol oyunu seven hocalarım yakından takip ettiği mükemmel bir oyundur. Amacınız sahibi olduğunuz futbol kulübü ve oyuncular ile bulunduğunuz maçlarda rakip takımın kalesine topları yollayarak galip gelmeye çalışmaktır. Dream League Soccer 2017 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dünyaca ünlü futbolcuları takımınıza transfer edebilir, stadyumu dilediğiniz gibi büyütebilirsiniz. Bitmek bilmeyen maçlar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, gerçek lisanslı futbolcular ve dahası sizleri bekliyor. Dream League Soccer 2017 v4.16 sürümünde hata düzenlemelerine devam edilmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Dream League Soccer 2017 Play Store’da 7.530.000’den fazla indirilmiştir.

  UYARI : oyun ilk açılış ekranın donarsa ve durduruldu hatası verirse cihazı kapatıp-açın ve tekrar oyuna girin.

  BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirip silmiş iseniz, TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

  RAR'dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

  cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

  Yazı kaynağı : androidoyun.club

  dream league soccer 2017 hile apk arşivleri ANDROID OYUN CLUB

  Dream League Soccer 2017 v4.15 MOD APK – PARA HİLELİ

  Dream League Soccer 2017 v4.15 MOD APK – PARA HİLELİ

  KURULUMU

  BİLGİLENDİRME : oyunu daha önceden oynamışsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, oyunu silmeden yeni apk dosyasını kurun ve android/obb içindeki klasörü değiştirin.

  Dream League Soccer 2017 v4.15 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.firsttouchgames.dls3” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

  Dream League Soccer 2017 v4.15 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

  Dream League Soccer 2017 4.15 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

  UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

  UYARI : oyundaki hile minimum 6 farklı cihazda test edilmiştir ve sorunsuz çalışmaktadır. Hile çalışmaz ise cihazınıza ait bir durumdan dolayı kaynaklamaktadır.

  Yazı kaynağı : androidoyun.club

  dream league soccer 2017 sınırsız para hile arşivleri ANDROID OYUN CLUB

  Dream League Soccer 2017 v4.04 MOD APK – PARA HİLELİ

  Dream League Soccer 2017 v4.04 PARA HİLELİ APK, mobil futbol oyunlarını sevenlerin vazgeçilmez oyunlarından birisi olan yapımcılığını ünlü First Touch stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız takım ve futbolcular ile bulunduğunuz maçlarda rakip takımın kalesine topları yollamaktır. Dream League Soccer 2017 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dünyaca ünlü futbolcuları takımınıza transfer edebilir, stadyumu dilediğiniz gibi büyütebilirsiniz. Tamamı lisanslı takımlar-futbolcular, dünyanın dört bir yanından rakipler, bitmek bilmeyen kupa maçları ve dahası sizleri bekliyor. Dream League Soccer 2017 v4.04 sürümünde klasik hata düzenlemeleri yapılmıştır, umarım daha fazla cihaza destek verebilecek konuma gelmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Dream League Soccer 2017 Play Store’da 5.550.000’den fazla indirilmiştir.

  UYARI : oyun ilk açılış ekranın donarsa ve durduruldu hatası verirse cihazı kapatıp-açın ve tekrar oyuna girin.

  Dream League Soccer 2017 MOD APK

  RAR'dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

  cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

  Yazı kaynağı : androidoyun.club

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap