Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  dostluk ile ilgili sözler

  1 ziyaretçi

  dostluk ile ilgili sözler bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Dostluk ve Arkadaşlık sözleri: Gerçek, etkileyici, anlamlı ve güzel arkadaşça sözler

  Dostluk Sözleri: Arkadaşlık ve Dostluk ile İlgili Etkileyici, Anlamlı Mesajlar, Yakın Arkadaşa Kısa - Uzun En Güzel Dost Sözleri

  Dost Ve Dostluk Sözleri 2022: Arkadaşlıkla İlgili En Anlamlı Ve Etkileyici Güzel Sözler

  Dostluk Sözleri | Dostunuzu Kardeş Gibi Hissettirecek Sözler

  Dostluk Sözleri | Dostunuzu Kardeş Gibi Hissettirecek Sözler

  Dostluk Sözleri

  Gerçek dost gölge gibidir, eğilsen de doğrulsan da, düşsen de asla peşini bırakmaz.

  Dostu olmayan insan en yoksul insandır.

  Dost, yanında yüksek sesle düşünebildiğim kişidir.

  Arkadaşınızın evinize sık sık gidin, çünkü kullanılmayan yolu çalılar bürür.

  Dostluk illa yan yana diz dize olmak değildir. Asıl can cana kalp kalbe olmaktır.

  "Dost, sana kendin olma özgürlüğü veren kişidir."
  - Jim Morrison

  Dostluk Sözleri

  "En iyi dostun yanında olduğunda işler asla bu kadar korkutucu olmaz."
  - Bill Watterson

  "Ay, yalnızların konuşabileceği bir dosttur."
  - Carl Sandburg

  "Bir sadık dost, on bin akrabaya bedeldir."
  - Euripides

  Dostluk Sözleri

  İyi bir arkadaşı olanın aynaya ihtiyacı yoktur.

  Kendine dost olan, bilin ki herkese de dosttur.

  Güvensiz dostluk olmaz, güven için de dürüstlük gerekir.

  Yalnızca hava, ışık ve dostun varsa hiç üzülme.

  Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz verendir. Biz dostumuzun her daim yanındayız, ayrılmayız.

  Dostluk Sözleri

  Dostluk İle İlgili Güzel Sözler

  Gerçek dostluk ve sevgi bazen en etkili ilaç oluyor. Moral, hastalıkların iyileşmesine büyük katkı verebiliyor.

  Dost ise düşünme ver ömrünü gitsin. Dost değilse hiç bekletme yol ver gitsin.

  Hiç bir zaman açıklama yapmamıza gerek yok. Çünkü ne düşmanımız buna inananacak, ne de dostumuz buna ihtiyaç duyacak.

  Dostluğu, bir arada bulunmanın uzunluğu ile değil, düşünce ve duygu birliği ile ölçmeliyiz.

  Zenginliktir dostluk aslında. Dostların varsa senden zengini yoktur bu dünyada. Paran da olmasa, en zenginisindir artık. Çünkü o dost senin en temiz kapındır. Temiz kapını kapatamazsın asla ona. Hep açıktır gerçek dostuna. Alır götürür senin tüm yorgunluğunu derdini sıkıntılarını. Bir bakmışsın ferahlamışsındır. İyi ki varlar. Hep var olsunlar yanımızda sonsuza dek.

  Dostluk Sözleri

  Başka türlü davranmak, açıkça gerekmiyorsa herkesle dost olmaya çalış ama kimseye teslim olma.

  Dostlarınla öyle yaşa ki düşman olduğunda hakkında söyleyecek sözleri olmasın. Düşmanlarınla öyle yaşa ki arkadaş olduğunda yüzün kızarmasın.

  Nasıl değdi? Bu adam ölmüş görmüyor musun?

  Ben dostun kokusunu uzak diyarlardan alırım ve onun gülüşünü nerde olsa tanırım. Ne mesafeler mesafedir dostunla ne de ayrılıkIar hüzünlü.

  Kardeşini seçemiyorsun diyorlar yanlış. Dostlarımız bizim seçebildiğimiz kardeşlerimizdir. Sen benim en sevdiğim kardeşimsin. Allah bizi hiç ayırmasın en yakın arkadaşım dostum kardeşim. Seni çok seviyorum.

  Dostluk Sözleri

  Bu zamana kadar dost bildiğim insanlardan darbe aldım hep, yaralandı yüreğim. O yüzden dost olacaksan bana, ilk baş ispatlamalısın sonuna kadar bunu bana. Hak ediyorsan gönlüm dostluğuna açılan bir kapıdır, hak etmiyorsan o kapılar sürekli kapalı kalacaktır.

  Fеdakâr olan insan, gönüldеn sеvеndir. Yürеkli olan insan, kеndini bilеndir. Umutlu olan insan, yaşamı sеvеndir. Unutmayan bir dost isе uğrunda ölmеyе dеğеndir.

  Gerçek dostluk ve sevgi bazen en etkili ilaç oluyor. Moral, hastalıkların iyileşmesine büyük katkı verebiliyor.

  Gerçek dostlar, iyi günlerinizde davet edince sizi ziyaret ederler, kara günlerinizde davetsiz gelirler.

  Hep isteriz birer kahve içmek, sohbet etmek, laflamak ya da sohbet muhabbetin dibine kadar girmek. Hep isteriz ama karşımızdaki dostumuza güvenmek isteriz. Hep isteriz, ama gerçek dost görmek isteriz hep karşımızda.

  Dostluk Kardeşlik Sözleri

  Dostluk Sözleri

  Her şeyini paylaşırsın dost dediğin kardeşinle. Bacı dersin dost gördüğün kişiye. Ama o bir an da ortadan kaybolur. Seni arayıp sormamaya başlar. Yine de beklersin yolunu, sevdiğin ve benimsediğin içindir hep bu. Değer bilmektir dostluk karşılık beklemeden.

  Arkadaşlık her zaman gölge veren bir ağaçtır.

  Savaşın en kanlı günlerinden biriydi. Asker, en iyi arkadaşının az ilerde kanlar içinde yere düştüğünü gördü. İnsanın başını bir saniye bile siperin üzerinde tutamayacağı ateş yağmuru altındaydılar. Tam siperden dışarı doğru bir hamle yapacağı sırada, başka bir arkadaşı onu omzundan tutarak tekrar içeri çekti.

  Dostluk Sözleri

  En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine, en derin sevgileri kalbine bırakıyordu. Hep mutlu ol..

  Gülerken herkes eşlik eder ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın.

  Gönül, büyük umudu arayışından hiç vazgeçmedi. Bu arayıştan beri kurulan dostluklar hiçbir kötülüğe yenik düşmedi. Kalbimiz, idam sehpasına çıkmış ölümü beklerken bile dostumuzu sevmeyi bildi.

  Baki dostluk adına nicе dilеklеr vardır. Ölümün dahi ayrılık sayılmadığı gönüllеr vardır. Mеsafеlеr araya sеt çеkmişsе nе çıkar. Sеvgidе birlеşеn yürеklеr vardır.

  Dostu olmayan insan en yoksul insandır.

  Dostluk Sözleri

  Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun.

  Dost vurulunca dеğil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçеklеri gibi avucumuzda dеğil, kurşun yarası gibi yürеğimizdе saklarız.

  Kimsesiz vakitlerin tek başınalığında, aydınlanan kentlerin ışıldayan görüntüsünde, küçük bir çocuğun ailesine olan bağlılığında, en temiz duygu olan sevginin doğallığında, sana kocaman bir selam gönderiyorum sevgili dostum.

  Fedakâr olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir.

  Arkadaş uğrunda ölmek kolay, fakat uğrunda ölünecek arkadaşı bulmak zordur.

  Dostluk Sözleri

  Kendine dost olan, bilin ki herkese de dosttur.

  Dostlarınıza gerektiğinde kendilerinden vazgeçebileceğinizi belli ederseniz dostluğunuzu pekiştirmiş olursunuz.

  Gerçek dostu olmalı insanın. Ağladığında sarılabileceği, gözyaşlarını sildirebileceğidir. Seninle derdine ortak olabileceği bir dostu olmalı ömür boyu sürebileceği insanın.

  Yalnızlığıma değer veriyorum ben sevgili dost. Oturtuyorum onu karşıma. Susturuyorum önce. Zira benimle en çok konuşan o.

  Bir arkadaşa sahip olmak bu kadar basit. Siz bir arkadaş olursanız, aynı zamanda bir arkadaş da edinmiş olursunuz.

  Dostluk Sözleri

  Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak.

  Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner giden gitsin aldırma yangınlarda söner sakin bakma arkana krallar önde gider.

  Git rüzgâr dostuma onu nasıl sevdiğimi anlat mutluysa usulca gel yanıma mutsuzsa dostun her zaman yanında diye fısılda kulağına unutmasın yüreğim daima onunla.

  En Yakın Arkadaş, Dost Sözleri

  Ey dostum benim! Gülüyoruz bak şen oluyoruz, surat asmak nedendir? Gözler parlayacakken mutluluktan bu gözyaşları gereksiz değil midir? Sözlerimiz özel, kalplerimiz ve ömrümüz güzel olsun. Hayat kısa belki, yaşamayı bilelim de uzun olsun.

  "Dostum dostum güzel dostum bu ne beter çizgidir bu, bu ne çıldırtan denge. Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe."
  - Ahmet Kaya

  Dostluk Sözleri

  Arkamda yürüme, yol gösteremeyebilirim; önümde yürüme, takip edemeyebilirim. Yalnızca yanımda yürü ve dostum ol.

  Kendini feda edebilen insan yalnızca kalpten sevendir. Gönlü büyük olan insan, kendini bilen ve başkalarını düşünendir. Ümidini hiçbir zaman yitirmeyen insan, yaşamayı sevendir. Unutmayı bilmeyen dost ise uğrunda ölüme gidilebilendir.

  Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım Arkadaşım!

  Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

  Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin.

  Dostluk Sözleri

  Sıradan bir dost, sizi asla ağlarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzları, sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur.

  Gerçek dost, yanlışların rağmen kusurlarına rağmen seninle aynı yolda devam eden kişidir. Kusurunu ört bas etmeyen dosttur o. Yüzüne vurmayan, kusurunu örtmeye çalışan kaliteli hakiki dosttur o dost. Sahte dostluklar gibi değildir hiçbir zaman. Onlar ise, yanlışlarını hakkında olan yalan dolanları herkese söyleyen kusurunu yakalayıp konuşan duran sahte dostluklardır.

  Benim en iyi dostum terzimdir. Çünkü ne zaman beni görse derhal o andaki ölçülerimi alır. Oysa bütün öteki tanıdıklarım benim hala eskisi gibi olduğumu düşünürler.

  Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım.

  Dostluk Sözleri

  Gerçek dostlar yıldızlara benzer, karanlık çökünce ilk onlar görünür!

  Arkadaşlık ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için ateşe atılmaksa dünya durana dek arkadaşımsın.

  Ve bilirsin gerçek dost asla bitmez.

  Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan. Gerçek dostluk sıhhat gibidir, değeri, ancak o yok olduktan sonra anlaşılır.

  Dost; göze sezdirmeden gözyaşı silendir.

  Yanınızda dostunuz varken hayattaki zorluklarla mücadele etmek daha kolay oluyor.

  Dostluk Sözleri

  Dost istersen Allah yeter, evet O dost ise her şey dosttur.

  Kim istemez ki, dostuyla her şeyi paylaşmayı konuşmayı dertleşmeyi. Herkesin bir dostu vardır. Herkesin bir dostu olmalı. Güldüğünde seninle beraber mutluluğunu paylaşabilen gülebilendir. Ağladığında seninle beraber ağlayarak senin derdinin onun derdi olması gibi. Suskunsan ağzını bıçak açmıyorsa, senin suskunluğunu bozması gibi dost kavramı vardır şu hayatta.

  Yaşamda hiçbir şey, dostluk kadar değerli olamaz.

  Dostlar ummanın dibinde, midyenin içindeki inciye benzerler, az bulundukları için çok değerlidirler.

  Yarasından taze kan sızan gönül ehline dostların yüzünü görmek merhem gibidir.

  Koca bir çölde kum tanesi olmak yada okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak.

  Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan o da mutluluktan olsun dostum.

  Dost düşman olunca, ilk önce geçmiş hesaplanır.

  Git rüzgâr dostuma onu nasıl sеvdiğimi anlat; mutluysa usulca gеl yanıma mutsuzsa dostun hеr zaman yanında diyе fısılda kulağına, unutmasın yürеğim daima onunla.

  Aydınlık ve karanlıktan kasıt, kuşkusuz hayatın kendisi. Yaşadığımız iyi günler ve karşılaştığımız zorluklar.

  Dost, yanında yüksek sesle düşünebildiğim kişidir.

  Dostluk Sözleri

  Bahçelerde, dağlarda, tarlalarda çiçek çoktur. Attığınız her adımda çiçekler vardır bin bir çeşitli. Ama çiçekten çiçeğe değişir. Birbirine benzemez hiçbir çiçek. İnsanlar da öyle çiçekler gibidir. Bin bir çeşit insanlar vardır. Hepsi birbirinden farklı hayatlara sahiptir. Ama dost başkadır. Dostluklar birbirine benzerler.

  Yürekli olmak her zaman fedakârlık ister. Beklentisi olmayan dost baki dosttur. Olgun insan olmak olgun düşünen biri olmak, kendini bilen bir insandır. Vefalı dost ise, canına kadar veren, her şeyi göze almış, herkesi karşısına almış bir dünyaya bedel dosttur o.

  Dostuna da düşmanına da yardım et, çünkü o zaman dostunla daha yakın dost, düşmanınla da dost olursun.

  Dostluk Sözleri Kısa

  Dostuna bağırırsın, trip atarsın, sırtını dönersin, küsersin ve barışırsın. Oluyor her şey de gibi. Dostlukta özlem de vardır ama. Nazı geçiyorsa o dostluk sonsuzdur. Gerçektir. Kaliteli bir dostluktur.

  Bir insanın dostluk derecesini tayin etmek ister misiniz? Menfaatine hafifçe dokununuz.

  Dostlar ırmak gibidir; kiminin suyu az, kiminin çok; kiminde ellerin ıslanır yalnızca, kiminde ruhun yıkanır boydan boya.

  Duygular vardır anlatılamayan, sеvgilеr vardır kalplеrе sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şеkildе yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan.

  Dostluk Sözleri

  Benimle ya dost olun, ya da düşman, ama asla dost görünümlü yavşaklardan olmayın.

  Gülmek senin tutkun olsun eğer bir gün ağlarsan o da sevinçten olsun bugünün dünden yarın da bugünden güzel olsun. Canım arkadaşım!

  Yürek umutlara gebe olduğundan beri dostluklar ayrılıklara yenik düşmedi yüreğimiz darağacındayken bile ölüme koşup dostumuzu sevmeyi bildik.

  Güller, lalеlеr, bütün çiçekler solar, çelik vе dеmir kırılır ama sağlam dostluk nе solar nе dе kırılır.

  İyi güne aldanıp dostlarım var sanırsın. Unutma! Gerçek dostu kötü günde tanırsın.

  Bazı insanlar vardır, bir meyvenin iki yarısı gibi birbirlerine aitlerdir. Eğer uzak kalırlarsa yarım kalırlar, bütün olabilmeleri için bir araya gelmeleri gerekir. Dostluk dediğimiz de işte tam olarak böyledir, dostunuz sizin tamamlanması gereken yarınızdır.

  Lafa gelince eş dost çoktur ama, herkes tek başına direnir hayata.

  Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun.

  Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır, sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz. Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır, günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz.

  Dostluk Sözleri

  Kardeşlik kan bağı zaruri arkadaşlık dostluk can bağı, sadece tercih ettiğin ikisi de ölüm ayırana dek…

  Gerçekten de öyle. Bir arkadaş edindiğin zaman, kendine bir hediye vermiş oluyorsun.

  Olgun bir adamı dost edinmek isterseniz eleştirin, basit bir kimseyi dost edinmek isterseniz övün.

  İki kavram vardır hayatta. Arkadaş ve dost kavramı. Hiçbir şekilde arkadaş kaybetmeyiz onlar bizi kaybederler aslında. Ama gerçek dost kavramını kimin gittiğini gördüğümüzde o kavramın arkadaşlık ve dostluk kavramı olduğunu daha iyi anlarız.

  Dost, hem iyi görünen, hem iyi olan insandır; iyi görünen ama iyi olmayan insan ise dost görünür, ama dost değildir.

  Arkadaşlığını ispat edene kadar, hiç kimse gerçek arkadaş değildir.

  Dost sohbetinden daha tatlı bir şey olmayacağını anlatan, anlamlı ve etkileyici bir söz.

  Dostluk Sözleri

  Biriyle dostluk kurmak iyi bir şeydir; ancak bu dostluğa sonuna kadar bağlı kalmak büyük bir iştir.

  Hayatta parayla alınamayacak en değerli şey; senin derdini kendi derdi gibi gören dosttur.

  Düşmanım dost olacağına düşman olsun daha iyi.

  Sonra çekildim bir kenara, İzledim olan biteni.. Baktım; kimde ben ne kadarım, Kim bende ne kadar kalmış…

  İyi dostluklar, her yerde her zaman da her vakitte karşına çıkmayabilirler. Her zaman göremeyebiliriz. Ama gökyüzündeki, her zaman bakıp gördüğümüz yıldızlar kadar aslında yakındırlar bize. Yıldızlar kadar iyidirler dostlar. Biliriz ki, yanımızdalar. Yıldızlar kadar yakındırlar bize.

  Yürеk umutlara gеbе olduğundan bеri arkadaşlıklar ayrılıklara yеnik düşmеdi, yürеğimiz darağacındaykеn bilе ölümе koşup arkadaşımızı sеvmеyi bildik.

  Ey dost derdin ne olursa olsun, umudun her zaman Allah olsun.

  Benimle ya dost olun, ya da düşman, ama asla dost görünümlü yavşaklardan olmayın.

  El uzatan değildir dost; El uzatılacak duruma düşme diye yanında durandır asıl dost..

  Dostluk Sözleri

  Hayat zaten pis, temiz kalmaya dost arıyoruz.

  Bir çiçek bir insanın bütün bahçesi olabildiği gibi, tek bir dost da bütün dünyası olabilir elbette. Tabii ki burada anlatmak istediği arkadaşının onun için ne kadar büyük bir anlam ifade ettiği.

  Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o’da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarında bugünden güzel olsun. Canım arkadaşım!

  Paylaşılacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur.

  Yazı kaynağı : www.neoldu.com

  Dostluk Sözleri

  Dostluk Sözleri

  DOSTLUK SÖZLERİ

  İyi bir arkadaşı olanın aynaya ihtiyacı yoktur.

  Kaybetmeyi göze alamayacak kadar az dostum var.

  Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür.

  Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz.

  Arkadaşlık aşktan daha zordur, çünkü daha uzun sürer.

  Kardeş, dost olmayabilir ama dost, her zaman kardeştir.

  Dostlarım az olsun öz olsun ama yürekten sımsıcak olsun!

  Dostlarımı azalttım, birde baktım düşmanlarım da azalmış!

  Kusursuz arkadaş aramak, dost edinmeyi istememek demektir.

  Dost konusunda çok şanslıyım. İyi günlerimde hep yanımda olurlar!

  Gerçek dostlar yıldızlar gibidir karanlık çökünce ortaya çıkarlar…

  Gerçek dostlar yıldızlara benzer, karanlık çökünce ilk onlar görünür!

  Ve bazen de; seninle konuşmak iyi geldi, diyebileceğin birisi olmalı.

  Dostum için ölürüm ben ölecek bir dost bulabilirsem eğer. Anladın mı?

  Hiçbir arkadaş arkadaşlığını ispat edene kadar gerçek arkadaş değildir.

  Allahım, beni dostlarıma karşı koru, kendimi düşmanlarıma karşı korurum.

  Dost dediğin ayağını kaydıran değil, kaydığında seni yerden kaldırandır.

  Neredesin, yanan alnımı müşfik avuçlarında dinlendirecek meçhul arkadaş.

  Dostların sıkıntıda iken onları mutlu oldukları zamankinden daha çok ara.

  Arkadaş uğrunda ölmek kolay, fakat uğrunda ölünecek arkadaşı bulmak zordur.

  Arkadaşınızın evinize sık sık gidin, çünkü kullanılmayan yolu çalılar bürür.

  Dostluk unutulmayacak kadar güzel, ender insanlarla yaşanacak kadar özeldir.

  Beraberken her şeyi unuttuğumuz insanlar var ya, işte onları unutmak çok zor.

  Birbirimizin küçük kusurlarını hoş görmezsek arkadaşlıktan bir şey anlayamayız.

  Dostluk illa yan yana diz dize olmak değildir. Asıl can cana kalp kalbe olmaktır.

  Geride bıraktıkların mı var? Boş ver! Sana iyi gelen insanların geride ne işi var?

  İyi güne aldanıp dostlarım var sanırsın, Unutma! Gerçek dostu, kötü günde tanırsın.

  Arkadaşını yalnızken ikaz et, başkalarının yanında öv. Kardeşimden ötesin can dostum.

  Gerçek dostlar menfaatleri bitene kadar değil yürekleri yetene kadar sizi sevenlerdir.

  Dostluk ; Unutulmayacak kadar güzel ve sadece Dostluk Sözleri ender insanlar la yaşanacak Kadar ÖZELDİR.

  Dostlarımla beraber olduğum zaman yalnız değilim. O dakikadan sonra da iki kişi değiliz.

  Dostluk iki nehir arasında akan nehir gibidir. Gittiği yeri de temizler geldiği yeri de.

  İyi insanlarla arkadaş olunuz. Kötü kimseyle arkadaşlık etmektense, yalnız olmak evladır.

  Hayatta parayla alınamayacak еn dеğеrli şеy; sеnin dеrdini kеndi dеrdi gibi görеn dosttur.

  Hiç kimse bir arkadaş kaybedecek kadar zengin değildir. Hele ben hiç değil. Affet beni dostum.

  Gerçek dost; Düştüğünde sana yardım eden değil, Seni düşürmemek için düşmeyi göze alan kişidir.

  Ekmeğim aşım helal olsun yiyene, içene. Ama hakkım helal değil; dost gibi görünüp kuyumu eşene…

  Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz.

  Dostluk, mantar yemeği gibidir. Zehirli veya zehirsiz olup olmadığı ancak yendikten sonra belli olur.

  Dostlar okyanusun dibinde, midyenin içindeki inciye benzerler, https://www.neguzelsozler.com az bulundukları için çok değerlidirler.

  Kardeşlik kan bağı zorunlu arkadaşlık dostluk can bağı, sadece tercih ettiğin ikisi de ölüm ayırana dek.

  Güller, laleler, bütün çiçekler solar, çelik ve demir kırılır ama sağlam dostluk ne solar ne de kırılır.

  Sonra çekildim bir kenara, Seyrettim olan biteni. Baktım; kimde ben ne kadarım, Kim bende ne kadar kalmış.

  Gerçek dostlar, iyi günlerde davet edilince sizi ziyaret ederler. Kara günlerinizde ise, davetsiz gelirler!

  En vefakâr dostumuz gölgemizdir bilirsiniz. Ama unutmayın ki; o da yoldaşlık etmek için güneşli havayı bekler.

  Gerçek dost yanlış yaptığında seni uyaran, sonrasında ise koruyan kişidir. Yaptığın yanlışı herkese duyuran değil.

  Candan ümidi kesebiliriz belki ama can dostlarıyla irtibatı kesmek güçtür. Mevlam yürek yollarımıza mesafe koymasın.

  Dostlar vardır keşkelere seni boğdurur! Ama öyle dostlar vardır ki; iyikiler ile gözlerini doldurur! İyi ki varsınız.

  Gizli yanan ateşin közü olmaz. Gül dikeni hor görse de diken güle batmaz. Mekanlar ayrı olsa da gerçek dost unutulmaz.

  Sıradan bir arkadaş, sizi asla ağlarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzları, sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur.

  Dostluk gözyaşı değil ki akıp gitsin. Mevsim değil ki zamanla bitsin. Heves değil ki gelip geçsin. Dostluk sonsuzluktur!

  Ey gönül bir sürü dostunun yanında elbet ki düşmanların da olacak. Ama imtihan bunca düşmanın varken seni dostun vuracak.

  Yalnızlığıma değer veriyorum ben sevgili dost. Oturtuyorum onu karşıma. Susturuyorum önce. Çünkü benimle en çok konuşan o.

  Dostun üzüntüsüne acı duyabilirsin. Bu kolaydır; ama dostun başarısına sempati duyabilmek, sağlam bir karakter gerektirir.

  Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili, kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden çok sevendir

  Bir insana tamamen güvendiğinizde iki sonuçtan birini elde edeceğiniz kesindir. Ya yaşam boyu dost, ya hayat boyu bir ders…

  Biri olmalı varlığını daima bildiğin kendini güvende hissettiğin. Biri olmalı üzülme üzülürüm diyen biri olmalı hayatınızda.

  Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak.

  Eski dost düşman olur ama eski düşman dost olmaz; çünkü şu iki acı hiç unutulmaz; anadaki evlat acısı, düşmandaki kuyruk acısı.

  Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o’da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarında bugünden güzel olsun. Canım arkadaşım!

  Gül kokusu akşamlarda dost hasreti yaşadık belki yeri geldi ayrılıklara ağladık ama kalbimizde yaşattığımız dostluğumuzu asla unutmadık

  Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım.

  Güneşe bağlandı korkuyla önce insan. Sonra ateşe, suya . Ay battı su kurudu gün bitti. Sevgi kardeşlik dostluktu sonsuz olan. can dostuma.

  Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan o da mutluluktan olsun dostum.

  Üç çeşit dost vardır: 1.Gıda gibidir her gün onu ararsın; 2.İlaç gibidir, bazen ihtiyaç duyduğunda arasın; 3.Hastalık gibidir o seni bulur.

  Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiç bir zaman unutmadık.

  Dostlarınla öyle yaşa ki düşman olduğunda hakkında söyleyecek sözleri olmasın. Düşmanlarınla öyle yaşa ki arkadaş olduğunda yüzün kızarmasın.

  Yürek umutlara gebe olduğundan beri arkadaşlıklar ayrılıklara yenik düşmedi, yüreğimiz darağacındayken bile ölüme koşup arkadaşımızı sevmeyi bildik.

  Arkadaşlık ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için ateşe atılmaksa dünya durana dek arkadaşımsın.

  Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan.

  Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım Arkadaşım!

  Arkadaş vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

  Bu zamanda az dostun olsun, daha iyi… Herkesle uzaktan hoş beş edip geçmeli, can gözünü açınca görüyor ki insan; en büyük düşmanıymış en çok güvendiği.

  Dostluk çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim dostluğumuz deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın.

  Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

  Kimsesiz zamanların yalnızlığında, aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde, küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba arkadaşım.

  Sakın üzmesin seni karşılıksız Sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner giden gitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider.

  Git rüzgâr dostuma onu nasıl sevdiğimi anlat mutluysa usulca gel yanıma mutsuzsa dostun her zaman yanında diye fısılda kulağına unutmasın yüreğim daima onunla.

  Arkadaşını severken ölçülü sev. Belki bir gün düşmanın olabilir. Dargın olduğun zaman da ölçülü ol ki bir gün arkadaş olursun. Sonra da yaptığına pişman olursun.

  Baki dostluk adına nice dilekler vardır. Ölümün dahi ayrılık sayılmadığı gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar. Sevgide birleşen yürekler vardır

  Dostluklara mesken Bu yürek asklara değil sevgilinin gözlerine değil dostun sözlerine, selamın’a merhabasına muhtaç bu yürek merhaba ey dost bu gece de yürektesın.

  Fedakâr olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir.

  Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın.

  Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam, ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

  Evet arkadaşım! gülmek varken surat asmak niye, güldürmek varken ağlatmak niye, güzel sözler söylemek varken, kalpleri kırmak niye? Hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiç bir şey kırılan kalplere değmez.

  Resimli Dostluk Sözleri

  Yazı kaynağı : www.neguzelsozler.com

  Dostluk Sözleri

  Dost ve Dostluk sözleri: Dostluk ile ilgili sözler nelerdir? Dost sözleri ve dostlukla ilgili sözler! Kısa, Mevlana, güzel dostlukla alakalı sözler!

  Dost ve Dostluk sözleri: Dostluk ile ilgili sözler nelerdir? Dost sözleri ve dostlukla ilgili sözler! Kısa, Mevlana, güzel dostlukla alakalı sözler!

  Birbirinden güzel dostluk sözleri mesajları ile sevdiklerinize, dostlarınıza, kankalarınıza, arkadaşlarınıza mesajlar gönderebilirsiniz. Dostluk sözleri 2021, dostlukla alakalı sözler, dostlukla ilgili sözler nelerdir? Dostluğun önemini anlatan sözler ve mesajlar nelerdir? Dosta güzel sözler, dosta sözler nelerdir? Dostluk ile ilgili özlü sözler nelerdir?

  - Dostluk, mantar yemeği gibidir. Zehirli veya zehirsiz olup olmadığı ancak yendikten sonra belli olur.

  - Dostluk gül olmaktır, yaprağı ile de, dikeni ile de.

  - Lafla değil yürekle bağlılıktır dostluk. Yalnız anlarda yalnız olmadığını bilmektir dostluk...

  - Dostluk illa yan yana diz dize olmak değildir. Asıl can cana kalp kalbe olmaktır.

  - İnsanın pek çok arkadaşı olabilir. Dostu ise parmakla gösterilecek kadar azdır.

  - Dostluk gündüz görünmez; o, ateşböceği gibi yalnız geceleyin karanlık zamanlarda parlar.

  - Güvensizlik başlayınca, dostluk ölür.

  - Dostluk güzellik ve sevgi kavramlarının sözlük anlamlarını değiştirmek mümkün olsaydı ben senin isminle değiştirmek isterdim.

  - Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcak bir kucaksa ve dostluk için ateşe atılmaksa, dünya durana, can bedenden çıkana dek sevdiğimsin.

  - Aşkın gözü kördür, dostluk o gözleri açar...

  - İyi dostluklar hesapsız kurulur. İçinde beklenti yoktur, çıkarsızlık vardır, ihanet yoktur, güven vardır.

  - Dostluk tutunmaktır, hatırda tutmak ve hatır tutmaktır.

  - Dost dediğin kara günde belli olur, sen düşünce millet gibi terk edip gitmez.

  - Dostluk çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim dostluğumuz deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın.

  - Hayatın en büyük hediyesi gerçek dostluktur ve ben bunu kazandım.

  - Denizler büyüktür üzerinde durulmaz, dostluklar kutsaldır asla unutulmaz.

  Dost ve Dostluk sözleri: Dostluk ile ilgili sözler nelerdir? Dost sözleri ve dostlukla ilgili sözler! Kısa, Mevlana, güzel dostlukla alakalı sözler!Dost sözleri

  - Öyle insanlar var ki doğuştan gelir mecburiyettir adına akraba denir. Sonradan gelir kardeşten ötedir adına dost denir.

  - Ey dostum benim! Gülüyoruz bak şen oluyoruz, surat asmak nedendir? Gözler parlayacakken mutluluktan bu gözyaşları gereksiz değil midir? Sözlerimiz özel, kalplerimiz ve ömrümüz güzel olsun. Hayat kısa belki, yaşamayı bilelim de uzun olsun.

  - Dostları olmalı insanın; Samimi, kalbi güzel, yoluna yoldaş, önünü aydınlatabilen.

  - Benim en iyi dostum terzimdir. Çünkü ne zaman beni görse derhal o andaki ölçülerimi alır. Oysa bütün öteki tanıdıklarım benim hala eskisi gibi olduğumu düşünürler.

  - Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili kimi zaman saksıda bir çiçektir ama asıl dost seni senden çok sevendir.

  - Dost dediğin hem sevince hem kedere ortak olandır.

  - Bize hakiki dostlar lazım, çakal her yerde var.

  - Dostlarınızın omzuna yük olmayın, yüküne omuz verin.

  - Yaşamda hiçbir şey, dostluk kadar değerli olamaz.

  - Dost dediğin çay gibi olmalı. Şekeri ne eksik ne fazla içine bir tat bırakmalı bazen acı bazen tatlı ama hep ihtiyaç duymalı.

  - Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır, sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz. Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır, günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz...

  - Aşkın gözü kördür, dostluk o gözleri açar...

  - Bazen seninle konuşmak iyi geldi, diyebileceğin dostu olmalı insanın.

  - Dost gölge veren bir ağaç gibidir. Bunaldığın zaman gölgesinde dinlenirsin.

  - Dost, yanında yüksek sesle düşünebildiğim kişidir.

  - Dostun ile karanlıkta yürümek kendi başına aydınlıkta yürümekten iyidir.

  - Yüreğine bir gül yolluyorum, gülüşlerimden. Sesi sevdadır suskunluğun, suskunluğuna sevdalandığım dost. Yüreğinin gülüşlerinde sakla beni.

  - Gerçek dost gölge gibidir. Eğilsen de doğrulsan da düşsen de asla peşini bırakmaz.

  - Gerçek dost, ilk gözyaşını görür, ikinciyi yakalar, üçüncüyü durdurur.

  - Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz verendir. Biz dostumuzun her daim yanındayız, ayrılmayız.

  - Dostun saha zırh oluyorsa, sen de arkadaşına silah olmalısın.

  - Dostlarını tanımak mı istiyorsun, hata yap.

  - Kardeş, dost olmayabilir ama dost, her zaman kardeştir.

  Dost ve Dostluk sözleri: Dostluk ile ilgili sözler nelerdir? Dost sözleri ve dostlukla ilgili sözler! Kısa, Mevlana, güzel dostlukla alakalı sözler!Dostluk sözleri

  - Ruhumdan başka dostum oImadı ve derdimi dinIeyen sadece gönIüm vardı.

  - Deniz derindir duruImaz dostIuk ebedidir unutuImaz.

  - Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın.

  - Ürkek başladığımız şeyler gün olup vazgeçilmez olunca, bir bakışta sevgiyi yakalıyorsak, kendimizi güçlü, coşkulu, tutkulu hissediyorsak desene arkadaşım biz dostuz.

  - Bir insanın dostluk derecesini tayin etmek ister misiniz? Menfaatine hafifçe dokununuz.

  - Biriyle dostluk kurmak iyi bir şeydir; ancak bu dostluğa sonuna kadar bağlı kalmak büyük bir iştir.

  - Öyle insanlar var ki doğuştan gelir mecburiyettir adına hısım akraba denir. Sonradan gelir kardeşten ötedir adına dost denir.

  - Acıların bölüşülmesi değil, sevinçlerin bölüşülmesidir dostluğu var eden. Acında da mutluluğunda da hep yanındayım dostum.

  - Büyük bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasından senin dostun olmak.

  - Gerçek dost: ilk göz yaşını görür İkinciyi yakalar Üçüncüyü durdurur.

  - Onunla konuştuğunda rahatlayabiliyorsan eğer, çok iyi bir arkadaşa sahipsin demektir.

  - Gülmek senin için bir tutku olsun. Olur da bir gün ağlarsan eğer o da mutluluktan olsun.

  - Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin.

  - Fani dünyanın baki padişahı değiliz. Biz parçalanmış gönül hırkalarını yamar dikeriz. Biz dostlarla ağlar dostlarla güleriz.

  - Ben dostun kokusunu uzak diyarIardan aIırım ve onun güIüşünü nerde oIsa tanırım. Ne mesafeIer mesafedir dostunIa ne de ayrıIıkIar hüzünIü.

  - Hep zamana yenik düştük esiri oIduk anIamsız koşuşturmaIarın ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostIarımızı hiçbir zaman unutmadık.

  Dost ve Dostluk sözleri: Dostluk ile ilgili sözler nelerdir? Dost sözleri ve dostlukla ilgili sözler! Kısa, Mevlana, güzel dostlukla alakalı sözler!Dostlukla ilgili sözler

  - Gerçek bir dosta sahipsen dünyanın geri kalanına ihtiyacın yoktur.

  - Konuşurken kendini iyi hissettiğin bir dostu, asla kaybetme.

  - Kendine dost olan, bilin ki herkese de dosttur.

  - Gerçek dostluk ve sevgi bazen en etkili ilaç oluyor. Moral, hastalıkların iyileşmesine büyük katkı verebiliyor.

  - "Yalnızca hava, ışık ve dostun varsa hiç üzülme." (Goethe)

  - Kardeş, dost olmayabilir ama dost, her zaman kardeştir.

  - Deniz derindir ama bizim dostluğumuz kadar değil.

  - Dostlarını tanımak mı istiyorsun, hata yap.

  - Duygular vardır anlatılamayan, s?vgil?r vardır kalpl?r? sığmayan, dostluklar vardır hiçbir ş?kild? yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan.

  - Riya il? paranın padişahı d?ğiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giy?riz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla gül?riz biz. Canım Arkadaşım!

  - "İyi dostluklar, temiz hesaplarla kurulur." (Balzac)

  - Dost, yanında yüksek sesle düşünebildiğim kişidir.

  - "Arkadaşlık her zaman gölge veren bir ağaçtır." (Calvin Coleridge)

  - "Sende en iyi ne varsa, dostuna onu ver." (Mevlâna)

  - Gerçek dost gölge gibidir, eğilsen de doğrulsan da, düşsen de asla peşini bırakmaz.

  - Dostu olmayan insan en yoksul insandır.

  - Biri olmalı varlığını daima bildiğin k?ndini güv?nd? hiss?ttiğin. Biri olmalı üzülm? üzülürüm diy?n biri olmalı hayatınızda.

  - "Yaşamda hiçbir şey, dostluk kadar değerli olamaz." (Aristoteles)

  - "Dostlar, öyle bir ailedir ki insan o ailenin fertlerini, yalnız kendi seçer." (Emerson)

  - Arkadaş vurulunca d?ğil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiç?kl?ri gibi avucumuzda d?ğil, kurşun yarası gibi yür?ğimizd? saklarız.

  - Koca bir çöld? kum tan?si olmak ya da okyanusta su damlası, ama ?n güz?li milyonlarca insan arasında s?nin arkadaşın olmak.

  - Bir insana tamam?n güv?ndiğinizd? iki sonuçtan birini ?ld? ?d?c?ğiniz k?sindir. Ya yaşam boyu dost, ya hayat boyu bir d?rs...

  - İnsanlar eğlenebildikleriyle arkadaş olurlar, anlayabildikleriyle dost, ağlayabildikleriyle kardeş.

  Dost ve Dostluk sözleri: Dostluk ile ilgili sözler nelerdir? Dost sözleri ve dostlukla ilgili sözler! Kısa, Mevlana, güzel dostlukla alakalı sözler!

  - Dostluk unutulmayacak kadar güzel, ender insanlarla yaşanacak kadar özeldir.

  - Dostluk yer aydınlıkken belli olmazlar, ancak karanlık bastığında görünürler.

  - Ufak hatalar için dostunla darılmaktan sakın.

  - Birbirimizin küçük kusurlarını hoş görmezsek arkadaşlıktan bir şey anlayamayız.

  - Güvenle başlamış olan arkadaşlıklar, kardeşlik ile terfi kazanır.

  - Düşmanım dost olacağına düşman olsun daha iyi.

  - Bize bizi Allah'a götürecek dostlar lazım...

  - Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz.

  - Kendine dost olan, bilin ki herkese de dosttur.

  - Dostlarım az olsun öz olsun ama yürekten sımsıcak olsun!

  - Dostlarımı azalttım, birde baktım düşmanlarım da azalmış!

  - Arkadaş, insanın kendisine verdiği hediyedir.

  - Arkadaş edinmenin tek yolu arkadaş olmaktır.

  - Kaybetmeyi göze alamayacak kadar az dostum var.

  - Arkadaşlık duygusu belki de aşk duygusunun daha da üzerinde bir hissiyattır.

  - Dost konusunda çok şanslıyım. İyi günlerimde hep yanımda olurlar!

  - En yüksek dağların en iyi arkadaşları yalnızca bulutlar ve maceracı dağcılardır!

  - Dostluk illa yan yana diz dize olmak değildir. Asıl can cana kalp kalbe olmaktır.

  - Geride bıraktıkların mı var? Boş ver! Sana iyi gelen insanların geride ne işi var?

  - Kaybetmeyi göze alamayacak kadar dostum yok.

  - Kusursuz arkadaş aramak, dost edinmeyi istememek demektir.

  - Eğer arkadaşın uzak bir yere giderse, o uzak yer senin yakınına gelir!

  - Dost vurulunca d?ğil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiç?kl?ri gibi avucumuzda d?ğil, kurşun yarası gibi yür?ğimizd? saklarız.

  - Candan ümidi k?s?biliriz b?lki ama can dostlarıyla irtibatı k?sm?k güçtür. M?vlam yür?k yollarımıza m?saf? koymasın.

  Dost ve Dostluk sözleri: Dostluk ile ilgili sözler nelerdir? Dost sözleri ve dostlukla ilgili sözler! Kısa, Mevlana, güzel dostlukla alakalı sözler!En güzel dostluk mesajları

  - Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan.

  - En v?fakâr dostumuz gölg?mizdir bilirsiniz. Ama unutmayın ki; o da yoldaşlık ?tm?k için gün?şli havayı b?kl?r.

  - G?rç?k dost yanlış yaptığında s?ni uyaran, sonrasında is? koruyan kişidir. Yaptığın yanlışı h?rk?s? duyuran d?ğil.

  Dost ve Dostluk sözleri: Dostluk ile ilgili sözler nelerdir? Dost sözleri ve dostlukla ilgili sözler! Kısa, Mevlana, güzel dostlukla alakalı sözler!En iyi dost sözleri

  - Rüzgârın kemanını çaldığı, damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına uzanıp ta keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun güzel arkadaşım.

  - Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

  Sizler için derlediğimiz en güzel dostluk sözleri bu şekildedir. Sizlerin de bildiği farklı dostluk sözleri varsa yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Teşekkürler.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap