Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  doping hafıza müşteri hizmetleri

  1 ziyaretçi

  doping hafıza müşteri hizmetleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Doping Hafıza Kayıt Ekranı

  Siz Öğrencilerimizin kişisel verilerinin güvenliği sağlamak bizim en önde gelen ilkelerimizdendir. Bu ilkemizden yola çıkarak, Doping Hafıza Aydınlatma Metni ile size;

  Bu bilgileri sizlerle paylaşmadan önce, açıklanması gerekli bazı hususlar şunlardır::

  1. Kişisel veri nedir?

  Gerçek kişinin kimliğinin belirlenmesine yarayan tüm bilgiler kişisel veridir. Örneğin; kişilerin adı, soyadı, telefon numarası, eğitim bilgisi kişisel verilerden bazılarıdır.

  2. Veri İşleme faaliyeti nedir?

  Kişisel verilerin otomatik olan ya da olmayan yollarla, yani bilişim sistemleri üzerinden veya manuel olarak; elde edilmesi, kaydedilmesi, muhafaza edilmesi, aktarılması, sınıflandırılması ya da kullanımının engellenmesi gibi her türlü işlem anlamına gelir. Örneğin, kişisel verilerinizi bizimle Doping Hafıza eğitim paketini satın almanız sırasında paylaşmanız, bizim tarafımızdan gerçekleştirilen bir veri işleme faaliyetidir.

  2. Veri İşleme faaliyeti nedir? Kişisel verilerin otomatik olan ya da olmayanyollarla, yani bilişim sistemleri üzerinden veya manuel olarak; elde edilmesi,kaydedilmesi, muhafaza edilmesi, aktarılması, sınıflandırılması ya da kullanımınınengellenmesi gibi her türlü işlem anlamına gelir. Örneğin, kişisel verilerinizibizimle Doping Hafıza eğitim paketini satın almanız sırasında paylaşmanız, bizimtarafımızdan gerçekleştirilen bir veri işleme faaliyetidir.

  3. Veri Sorumlusu Kimdir?

  Veri işleme faaliyetinin neden ve nasıl olacağını belirleyen gerçek ya da tüzel kişidir. Bu bakımdan, Şirketimiz bir veri sorumlusudur.

  Veri Sorumlusu olarak Şirketimiz, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak faaliyet gösteren Özel Doping Hafıza Uzaktan Öğretim Kursu (No:99992877) kısaca Doping Hafıza ya da Doping Bilişim Teknolojileri A.Ş. kısaca Doping Bilişim’dir.

  Doping Hafıza faaliyetlerini Maslak Mah. AOS 55. SK. 42 Maslak B Blok Kolektif House 11. Kat Sarıyer/İstanbul adresinde göstermektedir. Şirketimiz ilgili daha detaylı bilgi için www.dopinghafiza.com adlı internet sitemizin İletişim bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

  Yukarıdaki açıklamalar ışığında, kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni kapsamındaki açıklamalarımız aşağıdaki gibidir:

  1. Doping Hafıza Eğitim Paketini Satın Almanız ve Eğitim Panelini Kullanmanız Sırasında Hangi Kişisel Verileriniz İşlenmektedir?

  Kimlik bilgilerinizden; ad, soyad,

  İletişim bilgilerinizden; telefon, şehir bilgisi, e-posta adresi

  Müşteri işlem verilerinizden; çağrı kayıtları, şipariş bilgisi, ödeme şekli ve detayları, fatura, size yönelik oluşturulmuş Doping Hafıza öğretmen notu, çalışma takviminiz,

  İşlem güvenliği verilerinizden; IP adresi, Kullanıcı ID, cihaz bilgileri (kullanılan cihaza ilişkin marka, model, teknik özellik ve işletim sistemi bilgisi) kullanıcı adı ve şifre, hukuki metinleri onay kayıtları, eğitim programı giriş çıkış bilgileri, log kayıtlarınız, Doping Hafıza test çözme ve ders izleme istatistiklerinizin bilgisi,

  Finans Bilgilerinizden; banka hesap bilgileri, IBAN no

  Pazarlama; Program gezinme süre ve detaylarını içeren veriler, çerez kayıtları, anket cevaplarınız,

  Mesleki deneyim- eğitim verilerinizden; eğitim durumu, üniversite, bölüm, branş bilgisi, diploma/karne puanı, okul türü bilgisi (ortaokul, lise türü ya da mezun bilgisi), okul adı bilgisi, dershane, etüt merkezi, kursa gidip gitmediğinizin, özel ders alıp almadığınızın bilgisi, hedeflenen okul/bölüm bilgisi, daha önce sınava girilip girilmediği bilgisi,

  Diğer; program içi geri bildirim, puanlama, yorum ve görüş bilgileri, Ürün/Hizmet Kullanım Bilgisi, Talep/Şikayet Yönetimi Bilgisi, Instagram kullanıcı adı bilgisi

  2. Doping Hafıza Eğitim Paketini Satın Almanız ve Eğitim Panelini Kullanmanız Sırasında Kişisel Verilerin İşlenme Amaçları, Veri İşlemenin Hukuki Sebebi ve Kişisel Verilerin Toplama Yöntemi

  3. Kişisel verilerinizi kimlere ve hangi amaçlarla aktarmaktayız?

  Kişisel verileriniz KVKK Md.28/1 çerçevesinde talep edilmesi halinde aydınlatma yükümlülüğü olmadan ve açık rızanız aranmadan ilgili makamlara aktarılabilir. Bunun dışında öngörülemeyen durumlarda da kişisel verileriniz kanunlarda açıkça belirtilmiş durumlarda talep edilmesi halinde kanunlarda belirtilen kamu kurumlarına (Bakanlıklar gibi idari makamlara) kanunda öngörülen amaç ve sınırlamalar dahilinde aktarılabilir.

  Aydınlatma yükümlülüğü olmayan ve açık rızanızı gerektirmeyen yasal yükümlülüklerimizin dışında; kanun m.8’de belirtilen şartlar çerçevesinde;

  4. Kişisel verilerinize ilişkin olarak haklarınız nelerdir?

  Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. maddesi gereğince aşağıda sunulan haklara sahip olduğunuzu hatırlatmak isteriz:

  Doping Hafıza, Kanun’a uygun olarak, idari ve teknik imkanlar dahilinde; siz öğrencilerimizin kişisel verilerini kullanmalarını mümkün kılınması için gerekli olan sistemleri yürütmektedir

  Haklarınıza ilişkin taleplerinizi, Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ’e uygun şekilde yazılı olarak ya da kayıtlı elektronik posta (KEP) adresi, güvenli elektronik imza, mobil imza ya da bize daha önce bildirdiğiniz ve sistemimizde kayıtlı olan elektronik posta adresini kullanarak aşağıda belirtmiş olduğumuz adreslere her zaman iletebilirsiniz. Başvurunuzu dilerseniz, Doping Bilişim Teknolojileri A.Ş. “Veri Sahibi Başvuru Formu’nda” yer alan yöntemlerle Şirketimize iletebilirsiniz. Talebiniz, niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandıracaktır. Ancak, işlemin ayrıca bir maliyeti gerektirmesi hâlinde, Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenen tarifedeki ücret tarafından tahsil edilebilir.

  Veri Sorumlusu: Doping Bilişim Teknolojileri A.Ş.

  E-posta: [email protected]

  KEP adresi: [email protected]

  Adres: Maslak Mah. AOS 55. SK. 42 Maslak B Blok Kolektif House 11. Kat Sarıyer/İstanbul

  Kişisel verilerinizin işleme faaliyetleriyle ilgili gerekli açıklamalar bu Aydınlatma Metninde yer almaktadır. Yine de bu konuya ilişkin daha detaylı bilgi talep etmeniz halinde, www.dopinghafiza.com internet sitemizde yer alan Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması Politikamızı inceleyebilir ya da bizleri arayabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.dopinghafiza.com

  Bize Ulaşın

  Doping Hafıza Yardım

  Doping Hafıza Yardım

  Günümüzün en kıymetli kavramı zaman. Herkes zamanı en verimli şekilde kullanmaya çalışıyor. Özellikle de öğrenciler…Şimdi Anladım uygulaması olarak, öğrencilerin zamanı hızlı ve etkili değerlendirme ihtiyaçlarının farkındayız. İşte bu yüzden, onlara anlamadıkları konuda 10 dakikalık online özel ders deneyimi sunuyoruz. İstiyoruz ki anlaşılmayan hiçbir konu kalmasın, doğru zaman kullanımıyla öğrencilerin başarıları daima artsın.

  Şimdi Anladım Nedir?

  Şimdi Anladım; ortaokul ve lise öğrencilerini uzman eğitmenlerle buluşturarak canlı görüşmeler ile öğrencinin anlamadığı konularda eğitmenlerden destek almasını sağlayan yeni nesil online özel ders uygulamadır. Her görüşme 10 dakika ile sınırlandırılmıştır ve 10 dakika tamamlandığında canlı görüşme sona erer. Gerekli olursa görüşme eğitmen tarafından ekstra 2 dakika uzatılabilir.

  Kullanıcı öğrenciler, uygulamayı indirdikten sonra kaçıncı sınıfta olduğunu belirtir. Ardından anlamadıkları konunun dersini seçer ve “Eğitmen Ara” butonuna tıklayarak uzman eğitmenle online görüntülü görüşmeye başlarlar. Eğitmen, öğrencilerin anlamadığı konuyu 10 dakikada anlatır. Böylece birebir, hızlı ve etkili online özel ders gerçekleşmiş olur. Kullanıcı öğrenciler uygulama içerisinde eğitmenleri puanlandırabilirler.

  Şimdi Anladım uygulamasıyla hedefimiz sınavlara hazırlık döneminde fiziksel olarak gerçekleştirilen özel ders deneyimini dijitale taşımak, öğrencilerin notlarını ve netlerini yükseltmek, öğrenciye ekspres online özel ders deneyimi sunmak. Öğrencilere tüm bu imkanları sunarken veliler de gönül rahatlığıyla bu platformu keşfedebilir ve Şimdi Anladım uygulamasıyla güvenilir bir bağ kurabilirler.

  Ayrıca Doping Hafıza’dan belirli eğitim paketlerinden birini almış öğrencilerimiz, Şimdi Anladım uygulamasından ayrıcalıklı olarak faydalanabilecekler.

  Yazı kaynağı : www.dopinghafiza.com

  Ekibimiz

  İptal ve İade Şartları

  İptal ve İade Şartları

  Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi

  ÖNEMLİ:

  Bu hizmeti ilk defa kullanmadan önce Mesafeli Satış Sözleşmesinin tamamını dikkatle okuyunuz.

  Son KULLANICI, Sözleşme konusu dijital ürünün ilk kullanımından veya çalıştırmasından itibaren işbu Sözleşmede geçen anlaşma koşullarıyla bağlı olduğunu, bu koşulları başka bir ihbara gerek kalmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır. İşbu hükümleri kabul etmemesi halinde SON KULLANICI, sözleşme konusu ürün ve hizmetten yararlanamaz, dijital içerikleri izleyemez, dersleri takip edemez ve kullanamaz. Bu koşullar dışındaki kullanım halleri SATICI telif haklarının ihlali olarak nitelendirilecektir.

  Sözleşme konusu hizmetle ilgili tüm fikri ve sınai haklar Doping Bilişim Teknolojileri A.Ş. (“DOPİNG BİLİŞİM”) e aittir. DOPİNG BİLİŞİM, dopinghafiza.com’ da yer alan herhangi bir dijital içeriğin izinsiz olarak kullanılması, çoğaltılması, yayılması, satışa sunulması ve benzeri durumlarda ilgili kişi veya kişiler hakkında hukuki ve cezai yaptırımlara başvurulacaktır.

  1. KONU

  İşbu Sözleşme'nin konusu; ALICI' nın, SATICI’ ya ait www.dopinghafiza.com web sitesinden elektronik ortamda satın aldığı, işbu Sözleşme' de ve Ön Bilgilendirme Formu’ nda bahsi geçen nitelikleri taşıyan, madde 3.'te belirtilen, Ürün’ün satışı ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

  ALICI, satışa konu Ürün’ün temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli gibi Ürün ile ilgili tüm ön bilgiler konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda onayladığını ve sonrasında elektronik ortamda Ürün’ü satın aldığını işbu Sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder. Ön Bilgilendirme Formu, Ürün’e ilişkin Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi ve ALICI adına gönderilecek Ürün’ün bedelini içerir fatura işbu Sözleşme'nin ayrılmaz parçasıdır.

  2. TARAFLAR VE TANIMLAR

  Unvanı: Doping Bilişim Teknolojileri A.Ş.  (“SATICI”)

  MERSİS No: 0310-1275-7880-0001

  Adres: Maslak Mah. AOS 55. Sok. 42 Maslak B Blok Sit. No: 4/588 Sarıyer/İstanbul

  Telefon (Müşteri Hizmetleri): 0 212 236 74 41

  E-mail: [email protected]

  Web Adresi: www.dopinghafiza.com

  Adı ve Soyadı: (Nihai Kullanıcı Adı Soyadı)

  ALICI ya da ALICI’ nın bildirdiği, İşbu Sözleşme konusu online eğitim hizmetleri içeren kayıtlı dijital içeriği kullanan kişidir. KULLANICI’ nın sınırlı ehliyetsiz (ergin olmayan çocuk) olması halinde; Mesafeli Satış Sözleşmesinin onaylanması ile KULLANICI velisinin/vasisinin, KULLANICI’ nın işbu sözleşmenin ayrılmaz parçası olan Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesinin tarafı haline gelmesine icazet verdiği kabul edilir.

   İADE (CAYMA) HAKKI

  İşbu Sözleşme konusu ÜRÜN, online ve kayıtlı eğitim hizmetlerini içeren dijital içeriktir. Bu bakımdan, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’ a dayanarak hazırlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/ğ Maddesi uyarınca “elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler” kapsamında kalması sebebiyle ALICI’ nın cayma hakkı bulunmamaktadır.

  ALICI, madde 3’ te belirtilen, satın almış olduğu Ürün’ü satın almadan önce Ürün ile ilgili tüm ön bilgileri okuduğunu, anladığını, teyit ettiğini ve kabul ettiğini internet ortamında onaylamakla beyan etmiştir. ALICI, söz konusu Ürün’ü satın alarak Ön Bilgilendirme Formunda ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesinde belirtilen sınırlar ve şartlar kapsamında kullanım ve faydalanma hakkını elde etmiştir.

  KULLANICI, İşbu Sözleşmenin 6.1. hükmüne aykırılık ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi kapsamındaki lisanstan doğan fikri mülkiyet haklarının ihlali halinde;

  ELEKTRONİK İLETİ

  SATICI, Ürün’e ilişkin hizmetin ifasının yerine getirilebilmesi sebebiyle, ödemenin gerçekleştirilmesi ve arıza-hata durumlarının düzeltilmesi aşamalarında ALICI’ ya yapacağı bilgilendirmeleri ALICI’ nın izni olmaksızın yapabilir.

  SÖZLEŞMENİN, SÜRESİ, SONA ERMESİ VE FESHİ

  UYUŞMAZLIK HALİNDE YETKİLİ MERCİİ

  ALICI, işbu Sözleşme’ den doğan veya işbu Sözleşme ile ilgili olan uyuşmazlıklarda ikametgahının bulunduğu yerdeki Tüketici Hakem Heyeti'ne veya Tüketici Mahkemesi’ne başvurabilir.

  YÜRÜRLÜK

  Yazı kaynağı : www.dopinghafiza.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap