Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  dokuz oguz 4 bolum full izle

  1 ziyaretçi

  dokuz oguz 4 bolum full izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Dokuz Oğuz Dizisi 4 Bölüm | FOX

  Dokuz Oğuz 4.Bölüm izle

  Dokuz Oğuz 4. Bölüm İzle! Full FOX TV Dokuz Oğuz yeni bölüm tek parça izle

  Dokuz Oğuz 4. Bölüm İzle! Full FOX TV Dokuz Oğuz yeni bölüm tek parça izle

  FOX TV'nin yeni dizisi Dokuz Oğuz'in 4. bölümü 11 Mart günü yayınlandı. Dokuz Oğuz dizisinin yeni bölümü için beklenen zaman geldi çattı. Haberimiz içerisinde sevilerek izlenen Dokuz Oğuz'un dördüncü bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz... İşte Dokuz Oğuz 4. bölüm izle... Dizi izle...

  DOKUZ OĞUZ 3. BÖLÜM KONUSU

  “Türk Dünyası Acil Müdahale Timi” ni yok etmeye çalışan odaklar, şimdi de Karanlık Yüzbaşı’nın dedesini hedef seçerken, diğer tarafta Tara; terörist başı Lee’yi Türk Askeri’nin elinden almak için harekete geçer. Bu arada Türkiye’nin güney sınırının biraz ötesinde Kaşgay Türk’ü yedi gencin teröristler tarafından kaçırıldığı haberi karargâha ulaşır ve Oğuz Timi göreve çağırılır.

  Ancak gelişen beklenmedik bir durum Tomris Albay ve Bozkır General’i bu operasyonda Batur Yüzbaşı’yı görevlendirme konusunda ikilemde bırakır. Tara ise sürpriz bir şekilde Ankara’da Batur’un karşısına çıkar ve ileri sürdüğü tehditle onu köşeye sıkıştırmaya çalışır. Bununla birlikte verdiği bir bilgi Batur’un dikkatini çeker. Tomris Albay bu bilgiyi kuşkuyla karşılarken Batur için şimdi intikam vaktidir!

  DOKUZ OĞUZ DİZİSİNİN OYUNCULARI

  Kubilay Aka

  Deniz Işın

  Yasemin Kay Allen

  Hakan Boyav

  Tuncer Salman

  Dağhan Külegeç

  Kayhan Açıkgöz

  Serhan Onat

  Rami Narin

  Volkan Keskin

  Taylan Meydan

  Sahra Şaş

  Mehmet Çevik

  Dokuz Oğuz 4. bölüm izle

  DOKUZ OĞUZ YENİ BÖLÜM İZLE

  Dokuz Oğuz dizisinin FOX TV'de 11 Mart günü yayınlanan 4. bölümünü (Dokuz Oğuz yeni bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

  DOKUZ OĞUZ 4. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

  Kaynak: Haber Global

  Yazı kaynağı : haberglobal.com.tr

  Dokuz Oğuz 4.Bölüm

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.trdiziizle.co

  Dokuz Oğuz 4.Bölüm izle | TvDiziler.tv

  Dokuz Oğuz 4. Bölüm izle

  Dokuz Oğuz 4. Bölüm izle

  Dokuz Oğuz Hakkında

  Dokuz Oğuz Fox Tv'nin 2022 yılında yayına hazırladığı yapımlardan biridir. Gold Film imzası taşıyan Dokuz Oğuz dizisi macera ve aksiyon türündedir. Ünlü yönetmen Cem Akyoldaş dizinin yönetmen koltuğunda oturmaktadır. Senaryosu Süleyman Çobanoğlu tarafından hazırlanan dizinin çekimleri Ankara'da yapılmaktadır. Oyuncu kadrosu, senaryosu ve tanıtımlarıyla ilgi toplayan Dokuz Oğuz dizisinde ünlü isimler yer almaktadır. Çekimlerine Ankara'da başlanan Dokuz Oğuz dizisi yeni bir asker dizisi projesi olarak dizi dünyasındaki yerini almıştır.

  Dokuz Oğuz konusu

  Fox Tv'de yayınlanana Dokuz Oğuz dizisi bir kahramanlık hikayesidir. Mehmetçik'in bin yıllık efsanesi dizinin konusunu oluşturmaktadır. Dokuz Oğuz, Türk için savaşacak 'Oğuz Timi'nin mücadelesini ekrana yansıtmaktadır. Albay Tomris Toprak'ın kurduğu Türk Dünyası Acil Müdahale Timi adındaki Tim, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin göz bebeğidir. Bu tim dünyanın her yanında zulme uğrayan Türkler için mücadele vermektedir. Oğuz Timi'ne giren erler ve astsubaylarla Tim daha da güçlü hale gelmiştir. Artık yeryüzünde kimsesiz bir Türk yoktur. Süleyman Çobanoğlu tarafından senaryosu yazılan dizi aksiyon dolu sahnelerle ekrana gelmektedir.

  Dokuz Oğuz oyuncu kadrosu

  Dokuz Oğuz oyuncu kadrosu da birbirinden başarılı oyunculardan oluşmaktadır. Kubilay Aka ve Deniz Işın dizinin başrol oyuncularıdır. Yasemin Kaya Allen, Hakan Boyav, Kayhan Açıkgöz, Serhan Onat, Rami Narin, Tuncer Salman, Dağhan Külegeç,Volkan Keskin, Taylan Meydan, Sahra Şaş ve Mehmet Çevik gibi birçok isim Dokuz Oğuz kadrosundaki karakterleri canlandırmaktadır. Dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri dikkat çekerken Fox Tv ekranında yer alan dizi yılın ses getiren projelerinden biri olmaya adaydır.

  Dokuz Oğuz karakterleri

  Albay Tomris Toprak (Yasemin Kaya Allen)
  Yüzbaşı Batur Karanlık (Kubilay Aka)
  Bilge (Deniz Işın)
  General Ali Osman (Hakan Boyav)
  Hasan Dede (Mehmet Çevik)
   

  Yazı kaynağı : www.diziizle.live

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap