Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  doğa koleji bursluluk sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

  1 ziyaretçi

  doğa koleji bursluluk sınav sonuçları ne zaman açıklanacak bilgi90'dan bulabilirsiniz

  15-16 Ocak 2022 Doğa Koleji Bursluluk Sınavı Sonuçları ne zaman açıklanacak, İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Bursluluk sınav sonuçları ne zaman açıkla

  15-16 Ocak 2022 Doğa Koleji Bursluluk Sınavı Sonuçları ne zaman açıklanacak, İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Bursluluk sınav sonuçları ne zaman açıkla

  2022 Doğa Koleji Bursluluk Sınavı Sonuçları

  2022 Doğa Bursluluk Sınavı Sonuçları 15 ve 16 Ocak 2022 Cumartesi ve Pazar günü yapılacak olan Bursluluk Sınavı değerlendirme işlemlerinin tamamlanmasını müteakiben 1 hafta içerisinde açıklanacak. 2022 Doğa Koleji Bursluluk Sınavı Sonuçları açıklandığında aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.egitimsistem.com

  İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Bursluluk Sınavı Başvuru Formu

  TIMSS SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI!

  TIMSS SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI!

  ETİKETLER : ortaokul , TIMSS , sınav , sonuç , uluslararası , Matematik ve Fen Yeterlilikleri

  TIMSS; Uluslararası Eğitim Başarılarını Değerlendirme Kuruluşu IEA [International Association for the Evaluation of Educational Achievement] tarafından organize edilen, ABD Eğitim Bakanlığı, İngiltere Eğitim Araştırma Kuruluşu, Boston Koleji ve katılımcı ülkeler tarafından finansal olarak desteklenen bir program.

  Türkiye’de ilk kez Doğa Okulu tarafından 2 yıldır başarıyla gerçekleştirilen TIMSS Matematik ve Fen Yeterlilikleri sınavına 7.000 öğrenci katıldı. 68 Kampüste yapılan TIMSS; 4, 5, 6, 7 ve 8. Sınıf öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti.

  TIMSS Matematik ve Fen Yeterlilikleri Sınavı Sonuçları için Tıklayınız.

  Uluslararası kriterlere göre hazırlanan sınav sonuç karnesini sınava girdiğiniz kampüsten alabilirsiniz.

  Sınav sonuç karnesinde her öğrencinin kendisine özel Matematik ve Fen Yeterlilikleri ile ilgili düzey ve bu düzeyin açıklaması yer alıyor. Alanında uzman eğitim yöneticilerimizle TIMSS Matematik ve Fen Yeterlilikleri değerlendirme toplantısı yapmanız büyük önem taşır. TIMM’se katılan her öğrenciye Morpa Kampüs 1 aylık eğitim paketi ücretsiz olarak hediye edilecektir. Ayrıca sınav sonucuna göre kazandığınız burs oranını öğrenebilirsiniz. Bu amaçla sınava girdiğiniz kampüsümüzle iletişime geçebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.dogakoleji.k12.tr

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2022 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap