Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  diriliş ertuğrul 144 bölüm izle tek parça youtube

  1 ziyaretçi

  diriliş ertuğrul 144 bölüm izle tek parça youtube bilgi90'dan bulabilirsiniz

  TRT 1 - Diriliş 'Ertuğrul' - 144.Bölüm

  Diriliş Ertuğrul 144. Bölüm - Dailymotion Video

  Diriliş Ertuğrul 144. Bölüm full izle TRT 17 Nisan 2019

  Diriliş Ertuğrul 144. Bölüm full izle TRT 17 Nisan 2019

  Diriliş Ertuğrul 144. bölüm ile TRT 1'de. Diriliş Ertuğrul 144. bölüm full tek parça izle linki YouTube'de. Diriliş Ertuğrul 144. son bölüm TRT 1'de başlandığında canlı takip ederek, 17 Nisan 2019 dizi bitiminde full hd tek parça halinde izleyebilirsiniz.

  Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ile Hande Soral'ın oynadığı Diriliş Ertuğrul dizisinin 144. bölümü 17 Nisan 2019 Çarşamba akşamı saat 20.00'da TRT ekranlarında olacak. Diriliş Ertuğrul 144. son bölümünde; Ertuğrul'un tek amacı hem Albastı'yı hem Dragos'u hem de Lefke Kalesi'ni bitirmektir. İlbilge'ye Zangoç'un gerçek kimliğini söyleyen İlbilge'nın yanı sıra Ertuğrul'da Zangoç'un aslında kambur olmadığını öğrenir.

  Dragos çarşı içerisinde elleri bağlı bir şekilde dolaştırılırken idam alanına kadar getirilir. Ve sonunda Ertuğrul kılıcını çekerek bugünün adalet günü olmadığını herkese haykırır.

  DİRİLİŞ ERTUĞRUL 144. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

  Ertuğrul Bey, Uranos’u yakalar ve Söğüt çarşısında öldürür. Zangoç’un Oğuz Alp’i öldürüp, Melikşah’ı yaralaması sonucu gerçek kimliği ortaya çıkmıştır. Ertuğrul Bey artık Zangoç’un Dragos olduğunu biliyordur.

  Diriliş Ertuğrul 144. Bölüm izle

  Zangoç, Ertuğrul Bey’in kurduğu tuzağa düşüp kimliğinin ortaya çıktığından şüphelendiği için tam zindana atılacakken Oğuz’u  ve Melikşah’ı yaralar ve Oğuz Alp şehit olur. Zindandan kaçan Zangoç, tüccar kılığında gizlice Söğüt’ten çıkarak lefke kalesine gider. Artık zangoç kılığında değil gerçek kimliği olan zalim Dragos’tur. Kaleye ve askerlere el koyan Dragos, Ertuğrul Bey tarafından öldürülen komutanı Uranos için intikam yemini eder. Dragos’un yeni oyunu ne olacak?

  Beybolat, Dragos’un yardımıyla kaçırdığı   Bamsı’nın oğlu Aybars  karşılığında Bamsı’dan Alıncak’ı ister. Bamsı bu oyuna gelerek Ertuğrul Bey’in tutsak olarak aldığı Alıncak’ı Dragos’a teslim eder ve tuzağa çekildiğini anlamaz. Alıncak’ı alan Dragos Bamsı’yı öldüreceğini söyler. 
   
  Ertuğrul Bey tüm bu oyunları anlamış fakat Bamsı Ertuğrul Bey’in sözünü dinlememiştir. Peki Ertuğrul Bey Bamsı ve oğlu Aybars’ı kurtarabilecek mi? İlbilge Hatun abisi Beybolat’ın gerçek yüzünü görecek mi?

  DİRİLİŞ ERTUĞRUL 144. SON BÖLÜM İZLE

  Yazı kaynağı : www.akishaber.com.tr

  diriliş ertuğrul 144. son bölüm youtube tek part izle

  diriliş ertuğrul 144. son bölüm youtube tek part izle

  TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizilerinden olan Diriliş Ertuğrul, 16 Nisan Çarşamba akşamı 144. bölümüyle ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul 144. bölümü kanalın internet sitesinden ve youtube hesabından izleyebilirsiniz. Diriliş Ertuğrul 144. bölüm youtube tek part izle...

  16 Nisan Çarşamba akşamı 144. bölümüyle ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul dizisini kaçıranlar, bu bölümü nasıl izleyeceklerini merak ediyor. Diriliş Ertuğrul'un kaçırdığınız tüm bölümleri olduğu gibi 144. bölümü de kanalın internet sitesinden ve dizinin Youtube hesabından izleyebilirsiniz.

  Diriliş Ertuğrul 144. bölüm özeti

  Ertuğrul Bey, Uranos’u yakalar ve Söğüt çarşısında öldürür. Zangoç’un Oğuz Alp’i öldürüp, Melikşah’ı yaralaması sonucu gerçek kimliği ortaya çıkmıştır. Ertuğrul Bey artık Zangoç’un Dragos olduğunu biliyordur.

  Zangoç, Ertuğrul Bey’in kurduğu tuzağa düşüp kimliğinin ortaya çıktığından şüphelendiği için tam zindana atılacakken Oğuz’u  ve Melikşah’ı yaralar ve Oğuz Alp şehit olur. Zindandan kaçan Zangoç, tüccar kılığında gizlice Söğüt’ten çıkarak lefke kalesine gider. Artık zangoç kılığında değil gerçek kimliği olan zalim Dragos’tur. Kaleye ve askerlere el koyan Dragos, Ertuğrul Bey tarafından öldürülen komutanı Uranos için intikam yemini eder. Dragos’un yeni oyunu ne olacak?
  Beybolat, Dragos’un yardımıyla kaçırdığı   Bamsı’nın oğlu Aybars  karşılığında Bamsı’dan Alıncak’ı ister. Bamsı bu oyuna gelerek Ertuğrul Bey’in tutsak olarak aldığı Alıncak’ı Dragos’a teslim eder  ve tuzağa çekildiğini anlamaz. Alıncak’ı alan Dragos Bamsı’yı öldüreceğini söyler.

  Ertuğrul Bey tüm bu oyunları anlamış fakat Bamsı Ertuğrul Bey’in sözünü dinlememiştir. Peki Ertuğrul Bey Bamsı ve oğlu Aybars’ı kurtarabilecek mi? İlbilge Hatun abisi Beybolat’ın gerçek yüzünü görecek mi?

  Kaynak: Fotospor

  Yazı kaynağı : www.fotospor.com

  Diriliş Ertuğrul 144. Bölüm Fragmanı Son Bölüm İzle TRT 1

  Diriliş Ertuğrul 143. bölüm izle! Diriliş Ertuğrul 144. bölüm fragmanı yayında

  Diriliş Ertuğrul 143. bölüm izle! Diriliş Ertuğrul 144. bölüm fragmanı yayında

  Diriliş Ertuğrul 144. bölüm 17 Nisan çarşamba günü TRT 1 ekranlarında yayında olacak.

  Dizinin 143. bölüm özeti:

  Dizinin bir önceki bölüm resmi özeti şöyle: “Ertuğrul Bey, kurduğu tuzakla Alıncak’ı kendine doğru çekmiş ve onu yakalamıştır. Onu takip eden Beybolat Bey ise “Albastı” kimliğinin ortaya çıkmaması için Alıncak’a öldürücü bir ok atıp ağır yaralamış fakat Ertuğrul bey ve Alpları Alıncak’ı tedavi etmiştir. Peki Alıncak, Beybolat’ın gerçek kimliğini itiraf edecek mi? Öte yandan Ertuğrul Bey şüphelendiği Zangoç’a bir oyun kurmuş ve onun Uranos’la bağlantısını ortaya çıkarmıştır. Ertuğrul Bey’in kurduğu tuzağa düşen Zangoç, Uranos’u Ertuğrul Bey’in tuzağına göndermiştir. Ertuğrul Bey ise Uranos’u yakalamıştır. Peki Uranos, Dragos’un Zangoç olduğunu itiraf edecek mi ?

  Beybolat Bey, Kayı obasında fitne çıkarmak için kardeşi Sırma’yı görevlendirerek Hafsa ve Selcan’ı birbirine düşürmeyi başarmıştı. Bamsı’nın Alpbaşılıktan azledilmesi ve Alplığı bırakmasıyla gerilim artmış, Hafsa obadan göçmek istemişti. Hain oyunlarıyla kayı obasını yıpratmaya çalışan Beybolat’ın son oyunuysa Söğüt yolunda Bamsı’nın ailesine saldırarak Aybars’ı kaçırmak olmuştu. Bu durumu öğrenen Bamsı pusatına sarılmış ve oğlunu kaçıranların peşine düşmüştü. Peki Bamsı, oğlu Aybars’ı kurtarabilecek mi? Aybars yaşayacak mı?

  Ertuğrul Bey, Zangoç’u zindana attırmıştı. Zangoç zindana götürülürken beklenmedik bir şekilde Oğuz’u ve Melikşah’ı yaralamıştı. Peki Melikşah ve Oğuz hayatta kalabilecek mi? Zangoç’un gerçek kimliği ortaya çıkacak mı?”

  Dizinin yeni bölümü önümüzdeki hafta çarşamba günü TRT 1 kanalında devam edecek.

  Diriliş Ertuğrul 144. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

  Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz paylaşılmadı.

  Diriliş Ertuğrul Oyuncuları

  Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, İlker Aksum, Hande Soral, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Ayberk Pekcan, Kayra Şenocak, Arif Diren, Burçin Abdullah, Orçun İğnemli

  Yönetmen: Metin Günay

  Aşağıda yer alan tek parça bağlantıdan son bölümünün tamamını seyredebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : sertsesli.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap