Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  diriliş ertuğrul 131.bölüm izle tek parça

  1 ziyaretçi

  diriliş ertuğrul 131.bölüm izle tek parça bilgi90'dan bulabilirsiniz

  TRT 1 - Diriliş 'Ertuğrul' - 131.Bölüm

  Diriliş Ertuğrul 131. Bölüm Engelsiz - Engelsiz TRT

  Diriliş Ertuğrul 131. Bölüm İzle Full Tek Parça HD

  Diriliş Ertuğrul 131.Bölüm izle

  Diriliş Ertuğrul 131. bölüm fragmanı - Diriliş 131. bölüm canlı izle - Yeni Şafak

  Diriliş Ertuğrul 131. bölüm fragmanı - Diriliş 131. bölüm canlı izle - Yeni Şafak

  Her Çarşamba günü saat 21.00'da TRT ekranlarına yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin 131. bölümü bu hafta yayınlanıyor.

  Milyonlarca Diriliş Ertuğrul sevenleri geçen haftga Diriliş Ertuğrul'un 131. bölümü neden yayınlanmadı, ne zaman ve hangi gün yayınlanacak? sorusunun cevabını merak ediyordu.

  Diriliş Ertuğrul'un 131. bölümüni izlemek isteyen seyirciler bilgilendirilmemişti.

  TRT1 ekranlarından canlı olarak izleniyor.

  Dizi sektöründe kısıtlamalar

  2019 yıl başından sonra birçok dizinin 3 hafta yayınlanmayacağı bilgisi günler önceden paylaşılmıştı. Diriliş Ertuğrul dizisinin ise bundan etkilenmeyeceği belirtiliyordu.

  TRT ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul'un 131. bölümünün yayınlanmamasının ise bu durumla ilgili olabileceği konuşuldu.

  Diriliş Ertuğrul dizisinin 131. bölümü yerine 'TRT'nin yeni dizisi Vuslat yayınlanıyor.

  DİRİLİŞ ERTUĞRUL 131. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

  Ertuğrul onunla oyun oynamaya çalışan Dragos’u aklıyla alt edecek. Ama Dragos’un gerçekte kim olduğunu öğrenecek mi? Bunu yeni bölümde göreceğiz. Ayrıca Ertuğrul’a karşı ilgisi ve sevgisi her halinden belli olan İlbilge, Ertuğrul’un kız kardeşi ile evleneceği haberini alacak. Bu aşk hikayesinin nasıl gelişeceği merak ediliyor.

  DİRİLİŞ ERTUĞRUL 130. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

  İlbilge kalede tutsak ama kimseye boyun eğmiyor. Artuk Bey de sandık yüzünden işkence görüyor. Artuk Bey'i kaçıranlar Moğollardan alınan sandıkta ne olduğunu soruyorlar. Artuk Bey uğradığı tüm zulümlere konuşmayarak direniyor. İşkencede o kadar ileri gidiliyor ki sözlerine mil bile çekiliyor.

  Ertuğrul, Uranos'un Dragos olmadığının farkında. Turgut Alp ve Bamsı ile konuşarak Uranos'un Dragos'un maşalarından biri olduğunu söylüyor. Ertuğrul Dragos'un hedef şaşırtmak istediğinin farkında. İlbilge Hatun'a karşı altınlar, vergi indirimi ve her yıl üretilen malüllerden isteniyor. Ertuğrul, altınların geri getirilmesini istiyor. Dragos'la kılıcı ile değil aklı ile savaşacağını söylüyor.

  Sırma da İlbilge'nin kaçırıldığını öğreniyor. Ayrıca ağabeyinin zindana atıldığı bilgisini de alıyor. Alpleri ile yola çıkarak hana gidiyor. Hana giren Sırma Ertuğrul'u soruyor. Selcan onu sakinleştirmeye çalışıyor. Sırma durumu anlatarak sakin olamayacağını söylüyor. Selcan, Dragos konusunda Sırma'yı uyarıyor ama Sırma'nın kafasında bambaşka bir senaryo var. Selcan onu sakinleştirse de Sırma Emir Bahattin ile İlbilge'nin izdivacından haber vererek Selcan'ı tehdit ediyor.

  Ertuğrul, Artuk Bey'in kaçırıldığını öğreniyor. Artuk Bey'in sırları öğrenmek için kaçırıldığını söylüyor. Artuk Bey'in konuşmayacağından emin ama bunu yapanları da cezasız bırakmayacak. Turgut'a emir vererek Artuk Bey'i bulmadan gelmemesini söylüyor.


  Yazı kaynağı : www.yenisafak.com

  Tarayıcınız bu videoyu desteklemiyor.

  Yazı kaynağı : www.haberx.com

  Diriliş Ertuğrul 130. bölüm izle, Diriliş son bölüm full tek parça izle TRT | Diriliş 131. bölüm fragmanı

  Diriliş Ertuğrul 130. bölüm izle, Diriliş son bölüm full tek parça izle TRT | Diriliş 131. bölüm fragmanı

  Diriliş 130. bölüm izle, Diriliş Ertuğrul son bölüm full tek parça izle, Diriliş Ertuğrul canlı bölüm izle, Diriliş Ertuğrul 131. bölüm fragmanı izle...Yeni sezonu büyük heyecanla beklenen Diriliş Ertuğrul Çarşamba akşamları reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Beşinci yeni sezonuyla ekranlara geri dönen Diriliş Ertuğrul'da bu hafta neler olacak? Yeni bölümde Artuk Bey karçırılıyor ve gözleri dağlanıyor. Ertuğrul Bey ise sırlarını öğrenmek isteyenlerin Artuk Bey'i kaçırdığının farkında. Diriliş Ertuğrul 130. bölüm izle, Diriliş Ertuğrul 131. bölüm fragmanı izle gibi merak edilenler haberimizde sizlerle buluşuyor.

  DİRİLİŞ ERTUĞRUL 130. BÖLÜM İZLE (DİRİLİŞ 130. SON BÖLÜM İZLE)

  DİRİLİŞ ERTUĞRUL 130. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

  DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

  Ertuğrul, Artuk Bey, Bamsı ve adamları ile konuşuyor. Ertuğrul bugünleri düzenlerine zeval gelmeden atlatmak istiyor. Artuk bey altınları Beybolat'a teslim edeceklerini söylüyor ama onların bu altınları sağ salim götürebileceklerinden de tedirgindir. Ertuğrul'un bunun içinde bir planı vardır.

  İlbilge ve Beypolat obalarını kurar. Her ikisi de bir rahat nefes alır. Ağaçlık bir alanda kurdukları oba onlar için korunaklı bir alandır. Ya da onlar öyle olduğunu sanır. Sırma Hatun'un oku ile nasıl hedefe alınabilecekleri mesajı verilir. Sırma Hatun, Beybolat'ın bardağından vurur. Sırma, Beybolat ve İlbilge'nin kardeşidir. 3 kardeş hasret giderir. Sırma obanın kalanının yakında burada olacağını söyler.

  UMUROĞULLARI İLE ERTUĞRUL AYNI SOFRADA BULUŞUYOR

  Umuroğlulları Ertuğrul Bey'e akşam yemeğine gider. Ellerinde hediyelerle giden Umuroğulları samimiyetle karşılanır. İlbilge'nin içi paramparçadır ve yüzünden de belli olur. Sırma, Ertuğrul Bey ve ailesi ile ilk kez tanışır. Beypolat, Konya'ya gideceklerin hazır olup olmadığını sorar. Ertuğrul, İlbilge'nin de hususi bir mesele için Konya'ya gideceğini öğrenir. Yemek sonrası Ertuğrul, Beypolat ile konuşup vergi götürme işini ertelemesini ister. Dragos'un pusu kuracağını söyler ama Beypolat beklemek istemez. Ertuğrul Alplerini yanına vermek ister ama Beypolat bu teklifi de kabul etmez. Kendi işini kendi görmek ister.

  DRAGOS: SENİN İÇİN KAN ŞÖLENİ HAZIRLADIM

  Dragos adamları ile bir araya gelir. Ayrıca Uranos'un can almaya geldiğini söyler. Paralı askerler de oradadır. Dragos, komutanın Söğüt'e gelişini belli etmesini ister ve ‘senin için kan şöleni hazırladım' der. Dragos yeni bir görev verir ve Beypolat'ın götüreceği altınların ele geçirmesini ister. Çünkü altınlar teslim edilemezse bunun hesabını Ertuğrul verir. Ertuğrul tehlikenin farkındadır ve Dragos'un pususuna karşı bir plan yapar…

  OYUNCU KADROSU YENİLENDİ!

  Diriliş Ertuğrul`un yeni sezonda oyuncu kadrosunda büyük değişikliğe gidildi. Dizinin kadrosuna başarılı oyuncular İlker Aksum, Hande Soral, Armağan Oğuz, Ünal Silver, Kimya Gökçe Aytaç, Enis Yıldız ve Eser Karabil katıldı.

  DİZİNİN OYUNCULARI

  Oyuncular: Engin Altan Düzyatan (Ertuğrul), Hande Soral, Hülya Darcan, İlker Aksum, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Ayberk Pekcan, Kayra Şenocak, Arif Diren, Burçin Abdullah (Hafsa Hatun), Orçun İynemli, Emre Üçtepe, Kerem Bekişoğlu, Ali Buhara Mete, Didem Balçın, Serdar Gökhan, Osman Soykut, Lebip Gökhan, Erden Alkan, Kürşat Alnıaçık, Cem Uçar, Gülçin Santırcıoğlu, Osman Albayrak, Elif Sümbül Sert, Cenk Kangöz, Fırat Topkorur, Gülsim İlhan Ali, Sedef Şahin, Batuhan Karacakaya, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner

  Yazı kaynağı : www.turkiyegazetesi.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap