Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  digitürk bein connect kaçıncı kanalda

  1 ziyaretçi

  digitürk bein connect kaçıncı kanalda bilgi90'dan bulabilirsiniz

  digiturk

  digiturk

  Digiturk, Türkiye'de abonelik sistemiyle işleyen bir dijital televizyon yayını platformudur. 1999 yılının Ocak ayında Çukurova Holding'in sahibi Mehmet Emin Karamehmet tarafından kurulmuş, 2000 yılının Nisan ayında hizmet vermeye başlamıştır.[1] Süper Lig maçlarının yayın haklarını elinde bulundurmaktadır. Eutelsat ve Türksat uydularından yayın yapmaktadır.[2] Şirket, 2015'te beIN Media Group’a satıldı[3] ve hisselerin devri resmi onay sürecinin ardından, 2016 yılı Ağustos ayında tamamlandı.

  Toplam kanal sayısı 200'ün üzerindedir. Aynı zamanda Digiturk HD, Digiturk Plus ve Digiturk IQ hizmeti ile de HD ve 4K kalitesinde yayın imkânı sunmaktadır. Türkiye’deki ilk 4K yayınını 2014 yılı Şubat ayında Galatasaray-Beşiktaş arasında oynanan karşılaşmayı yayınlayarak gerçekleştirmiştir. 24 Eylül 2016 yılında Vodafone Arena’da oynanan ve 59. sezonun ilk derbi maçı olan Beşiktaş-Galatasaray karşılaşması ise Türkiye’de ilk kez VR olarak yayınlamıştır.

  beIN Sports'ta UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, Ligue 1, Coupe de la Ligue, İngiltere Futbol Ligi, İtalyan Serie A, ATP World Tour Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvası, WTA Tur Şampiyonası ve EuroLeague'in yayın haklarına sahiptir. Çok sayıda ulusal kanalı HD kalitesinde yayınlamaktadır. 15 Şubat 2013'te Digiturk IQ (Dilediğin Yerde, Dilediğin Zaman) hizmeti ile yayın izlenilebilirliği artırılmıştır.[4] 2018 Kış Olimpiyatları'nın yayıncısı olan Eurosport'la anlaşma yapılmış ve var olan Eurosport 1 ve Eurosport 2 kanalları dışında Eurosport 3, Eurosport 4, Eurosport 5 kanallarıda kanal listesine eklenmiştir. 2018 Kış Olimpiyatları'nın bitmesiyle kanalların yayınları bitmiş ve platformdan çıkarılmışlardır.

  Kasım 2006'ya kadar Cryptoworks adlı şifreleme sistemini kullanmış, 2010'dan itibaren ise daha güçlü bir şifreleme sistemi olan Irdeto adlı şifreleme sistemine geçmiştir. 2011 yılının 3. çeyreğinden itibaren de Eutelsat ve Türksat uydularındaki Süper Lig yayınlarında Cryptoworks şifreleme sistemini tamamen kaldırmış, modüllü üyelikleri iptal edip bu üyelere Irdeto kutu ve kart vermiştir. 1 Mart 2011 tarihinden beri yeni logosunu kullanmaktadır.[5]

  24 Temmuz 2013 tarihinde şirketin sahibi olan Çukurova Holding'in TMSF'ye olan borçlarından dolayı şirketin yönetimi TMSF'ye geçmiştir.[6] 2014 yılının başlarında bünyesine Digigame'i katmıştır.[7]

  13 Temmuz 2015 tarihinde Katar merkezli medya grubu Al Jazeera bünyesindeki beIN Media Group'a satıldı.[8] 26 Ağustos 2016 tarihinde beIN Media Group'a satışın tamamlandığı duyuruldu.[9] Yapılan açıklamada Digiturk'e ait kanalların beIN Media Group kalitesiyle yenileneceği duyuruldu ve 13 Ocak 2017 Cuma günü yenilenen kanallarıyla ve yep yeni isimleriyle yayın hayatlarına devam etmektedir.

  20 Haziran 2019'da fırlatılan Eutelsat 7C[10] uydusuyla birlikte yayın izlenebilirlik kalitesinin artması beklenmektedir. 10 Ocak 2020 itibarıyla Digiturk'te SD kalitesindeki kanalların yayınları sonlanmış, tamamen HD ve 4K kalitesinde kanallarla hizmet vermeye başlamıştır.

  1 Şubat 2022 tarihi itibarıyla kendi bünyesinde bulundurduğu platform kanallarının hepsinde HD yazısı kaldırıldı ve sadece kanal adları ile yayınlarına devam etmektedir.[kaynak belirtilmeli]

  Abone sayısı[değiştir | kaynağı değiştir]

  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun 2022 yılı 1. çeyrek pazar verileri raporuna göre Digiturk'ün yurt içi toplam 2.465.312 abonesi bulunmaktadır.[11]

  Ek hizmetler[değiştir | kaynağı değiştir]

  Digiturk HD[değiştir | kaynağı değiştir]

  Digiturk HD, abonelik paketinde bulunan HDTV yayınlarını izlemeyi sağlayan ek bir servis idi. 13 Ocak 2017 tarihi itibari ile Digiturk bu servisi tüm kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmuştur. 1080i formatında yayın yapılmaktadır. Bazı kanallar 5.1 Dolby Digital ses kalitesiyle de izlenebilmektedir. HD uydu alıcıları Humax, Vestel gibi firmalar tarafından HDMI çıkışlı olarak üretilmektedir. Tüm cihazlar Irdeto 2 smart kart girişlidir. Humax ve Vestel 9102, 9103 model cihazlar USB üzerinden bağlanan harddiskleri kullanarak PVR özelliklerini kullanabilmektedir.

  Digiturk Plus[değiştir | kaynağı değiştir]

  Digiturk Plus, 1 Nisan 2007 tarihinden itibaren hizmete sokulan Digiturk'ün ekstra bir hizmetidir. Digiturk Plus ile HD yayınlar, VOD (Seç-İzle) ve PVR özellikleri kullanılabilmektedir. Digiturk Plus, aylık kutu kira ücreti ödenerek veya peşin satın alınarak kullanılabilir. İlk cihazları Pace firması Digiturk adına üretmiştir. Sonrasında Altech marka kutular da üretilmiştir. Abonelik paketinde bulunan HD kanallar izlenebilmektedir. DVDigi adı verilen VOD (Seç-İzle) hizmeti sayesinde kullanıcılar istedikleri zaman film, dizi vb. içerikleri izleyebilmektedirler. PVR (Personal Video Recorder) özelliği ile istenilen bir program cihazda bulunan harddiske kaydedilip, sonra tekrar izlenebilmektedir. Ayrıca bir programı izlerken durdurma, geri alma ve ilerletme gibi özellikleri de bulunmaktadır. Hatta kaydedilmek istenilen bir program varsa internet bulunan her yerden DigiWeb (Digiturk Online Üyelik İşlemleri) üzerinden üye numarası veya tanımladıkları Digimobil numarası ve şifreleri ile giriş yaparak ya da iPhone cihazlarına App Store'dan DigiGuide uygulamasını yükleyerek istenilen programın kaydını sağlayabilmek mümkündür. Aynı anda iki kanalı kaydedebilir, kaydederken bulunan frekanstaki bir kanal da izlenebilmektedir. Son dönemde teknolojinin gelişmesi ve evlerde bulunan televizyonların pek çoğunda HD özelliği olması sebebiyle ilgili modeller HDMI çıkışlı üretilmiştir.

  Digiturk 4K[değiştir | kaynağı değiştir]

  Digiturk 4K, abonelik paketinde bulunan UHDTV yayınlarını izlemeyi sağlayan ek bir servisdir. 16 Haziran 2016 tarihinde kullanıma açılmıştır. 2160p formatında yayın yapılmaktadır. Sadece SAGEMCOM marka DT61420UHD ve DT61440UHD model dekoderlerde UHD (4K) yayın desteği bulunmaktadır.

  Digiturk IQ[değiştir | kaynağı değiştir]

  Digiturk IQ, Portal üzerinden sırasıyla beIN Connect, Mini Paketler, Digimusic Karaoke, Digimusic Videoklip, Digiturk Çocuk, beIN Sports, Digigame, beIN Gurme Yemek Tarifleri, YouTube, Facebook, Twitter, Volkswagen, Dini programlar uygulamalarına erişilebilmektedir. Bu özelliklerin kullanılabilmesi için cihazın Ethernet arabirimi üzerinden internete bağlı olması gereklidir. Sunulan uygulamalar cihazdan cihaza değişiklik göstermektedir. Uyumlu dekoderler ise Humax marka HM9502 - HM9503 - HM9504 - HM9505, Vestel marka DT9102 - DT9103 - DT9104 ve SAGEMCOM marka HY6100 - HY6101 ve 4K model cihazlardır. Dekoderlerde bulunan USB girişine bağlanan hard disk desteği ile yayınlar kaydedilebilir, canlı yayın durdurulabilir, geri veya ileri sarılabilmektedir. Ayrıca hard diskde bulunan müzik, resim gibi multimedya içeriklerini görüntüleyebilme özelliğine sahiptir.

  beIN Connect[değiştir | kaynağı değiştir]

  Digiturk abonelerinin paketini TV'de, web'de, cepte veya tablette, istediği zaman ve istediği yerde ücret ödemeden izleyebildiği platformdur.

  Logoları[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yayın Yaptığı Uydular[değiştir | kaynağı değiştir]

  Eutelsat[değiştir | kaynağı değiştir]

  Ana operasyonunu Eutelsat W3A (7 derece doğu) uydusundan yürütmektedir. İlk kurulduğu günden beri 28 Ocak 2020 tarihine kadar Eutelsat 7A uydusunu kullanmaktaydı. 28 Ocak 2020 tarihinde Eutelsat 7C uydusuna geçiş yaptı. Bu uydu değişimi ile birlikte kanallardaki görüntü ve sinyal kalitlerinde artış yaşanmıştır.

  Türksat[değiştir | kaynağı değiştir]

  Özellikle Eutelsat platformunu kullanamayan veya sinyal seviyesi düşük olan bölgelerdeki yayınlar için Türksat ile anlaşılmıştır. Şu an Türksat 4A (42 derece doğu) uydusu kullanılarak yayınlara devam edilmektedir. 11 Şubat 2020 tarihinde ise yenilenme yapılarak bazı kanalların HD kalitede yayınlarını üyeleriyle buluşması sağlanmıştır.

  Kanallar[değiştir | kaynağı değiştir]

  Özel Kanallar[değiştir | kaynağı değiştir]

  Özel kanallar sadece özel zamanlarda ve özel günlerde yeni numaralı kanallarda yayın yapan film, dizi ve dini içerikli kanallardır.

  Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]

  Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  12. Resmi Sitesi

  Yazı kaynağı : tr.wikipedia.org

  beIN Sports (Türkiye)

  beIN SPORTS Türkiye, 2000 yılında Işık TV adıyla Mehmet Emin Karamehmet tarafından Digiturk platformu için satın alınan, 2001 yılında yine Mehmet Emin Karamehmet ve Şansal Büyüka tarafından adı Lig TV yapılan ve 2017 yılında beIN Media Group tarafından adı beIN Sports olarak değiştirilen, 2001 yılı başından beri Süper Lig maçlarının naklen yayın haklarını elinde bulunduran ve Digiturk dijital platformundan yayın yapan Türkiye'nin ilk ve tek yabancı sermayeli spor kanalıdır. TFF'nin yayın ihalesini iptal etmesi akabinde yenilenen anlaşma ile 2 milyar 500 bin dolar karşılığında 2 sezon daha Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1.Lig'i yayınlamaya devam edecektir. Üstelik 2022-2023 sezonundan itibaren 3 yıl boyunca Premier League'in Türkiye'deki yeni resmî yayıncısıdır.

  Süper Lig, Premier Lig, Almanya Bundesliga, Bundesliga 2, Fransa Ligue 1, Ligue 2, EFL Championship, EFL Cup, Fransa Lig Kupası, Coupe de France, Avustralya A-League, ve WTA Şampiyonası'nın müsabakalarını yayınlayan 7 beIN Sports kanalından canlı yayınlanmaktadır. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından "2010-2011, 2011-2012, 2012-2013, 2013-2014 Futbol Sezonları TFF Süper Lig ve TFF 1. Lig Müsabakaları Yayın Haklarının Devri için Düzenlenen Medya Hakları İhalesi"nde Süper Lig'in canlı yayın haklarını içeren A paketini, 321 milyon dolarlık teklifiyle Digiturk'ün kazanmasıyla birlikte Lig TV ve yüksek çözünürlükle yayın yapan kardeş kanalı Lig TV HD, 2013-2014 sezonuna kadar Süper Lig yayın haklarını elinde tutmaya hak kazanmıştır. 2012-13 sezonundan itibaren TFF ile yapılan anlaşma ile TFF 2. ve 3. Lig'e Digiturk 2 yıl geçerli olmak üzere sponsor olmuştur. Lig TV de bu anlaşma gereği bu liglerdeki önemli maçları yayınlamaya hak kazanmıştır.

  13.01.2017 Cuma gününden itibaren kanalların ismi beIN Sports 1, beIN Sports 2, beIN Sports 3, beIN Sports 4 olarak değiştirilmiştir. Daha sonra sırasıyla beIN Sports 4K, 91. Kanal, 92. Kanal ve 93. Kanal kanalları açılmıştır. Bu en son açılan kanallarda müsabakalar dışında herhangi bir yayın bulunmamaktadır. Kısa bir süre sonra 93. Kanal çakışan müsabaka olmadığından geçici olarak kapatılmıştır. 91. Kanal ve 92. Kanal kanallarının isimleri beIN Sports Max 1 ve beIN Sports Max 2 olarak değiştirilmiştir. beIN Sports Haber kanalı yayına başlamıştır ve platformun Türksat'taki ilk şifresiz kanalıdır. beIN Connect ile bu müsabakaların önemli anları ve özetleri internet aracılığı ile interaktif bir şekilde de yayın yapılmaktadır. Müsabakalar genelde kanal sayısı yetmediği için beIN Connect üzerinden yapılmaktadır.

  Tarihçe[değiştir | kaynağı değiştir]

  Şu an 7-HD ve 1-UHD ile toplam 8 kanalla yayınlarını gerçekleştirmektedir.

  1 Şubat 2022 itibarıyla şifreli yayın yapan kanalların logolarındaki HD ibaresi kaldırılmıştır. Artık sadece beIN SPORTS 1, 2, 3, 4, ve Max 1, Max 2 logolarıyla yayınlarına devam etmektedir.

  Kanallara Göre Yayınlanan Müsabakalar[değiştir | kaynağı değiştir]

  beIN Sports 1[değiştir | kaynağı değiştir]

  Digiturk platformunda 77 numaralı kanaldır. 13 Nisan 2008'de Lig TV HD adıyla yayına başlamıştır. Daha sonra adı beIN Sports HD 1 olarak değiştirilmiştir. Bu kanaldan Süper Lig ve çeşitli programlar yayınlanmaktadır. 1 Şubat 2022 itibarıyla diğer kanallarda olduğu gibi HD ibaresi kaldırıldı.

  Ayrıca 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası maçlarını HD kalitesi ile yayınlamıştır. Süper Lig'in 2010-11 sezonunda birçok yeniliğe gitmişlerdir. Maç yayınlarında saniyede 1000 kare çekebilen Phantom HD kamerayı bazı karşılaşmalarda kullanmaya başlamışlardır.[5] Ayrıca ilk defa bu sezondan itibaren Süper Lig'de oynanan 9 maçın hepsini canlı yayınlamaya başlamıştır.[6] Maç yayınlarının çekimlerini 2008-09, 2009-10 sezonlarında HD Protek firması yapmıştır. 2010-11 sezonunda da HD Protek çekimlere devam etmektedir.

  beIN Sports 2[değiştir | kaynağı değiştir]

  Digiturk platformunda 78 numaralı kanaldır. 10 Eylül 2011'de Lig TV 2 HD adıyla yayına başlamıştır. Daha sonra adı beIN Sports HD 2 olarak değiştirilmiştir. Kanalın kuruluş amacı Digiturk platformunun yeni yayın ihalelerini kazanmasıyla kanal sayısının yetmemesidir. İngiltere Premier Ligi müsabakaları bu kanaldan yayınlanmaktaydı. 2017 yılında yapılan anlaşmayla yayın hakları Saran Holding kuruluşu olan ve Digiturk platfomunda 85. kanalda yayın yapan S Sport kanalına geri devredildi. Bu kanaldan Süper Lig, Almaya Bundesliga, Ligue 1, EFL Cup müsabakaları yayınlanmaktadır.1 Şubat 2022 itibarı ile diğer kanallarda olduğu gibi HD ibaresi kaldırıldı.

  beIN Sports 3[değiştir | kaynağı değiştir]

  Digiturk platformunda 79 numaralı kanaldır. 27 Eylül 2008'de SporMax HD adıyla yayına başlamıştır. Daha sonra adı ilk olarak Lig TV 3 HD ve daha da sonra beIN Sports HD 3 olarak değiştirilmiştir. İngiltere Premier Ligi müsabakaları bu kanaldan yayınlanmaktaydı. 2017 yılında yapılan anlaşmayla yayın hakları Saran Holding kuruluşu olan ve Digiturk platfomunda 85. kanalda yayın yapan S Sport kanalına geri devredildi. Bu kanaldan Almanya Bundesliga, Ligue 1, EFL' in Lig ve kupa müsabakaları yayınlanmaktadır. 1 Şubat 2022 itibarı ile diğer kanallarda olduğu gibi HD ibaresi kaldırıldı.

  beIN Sports 4[değiştir | kaynağı değiştir]

  Digiturk platformunda 80 numaralı kanaldır. 20 Ekim 2015'te Lig TV 4 HD adıyla yayına başlamıştır. Daha sonra adı beIN Sports HD 4 olarak değiştirilmiştir. Önceleri kanalda belli bir yayın akışı bulunmamaktaydı ve müsabaka olduğu zaman sadece canlı yayın yapılmaktaydı. Yayın yapılmadığı zamanlarda sadece yayınlanacak maç programlarını gösteriyordu. 2018 yılının eylül ayında 24 saat normal yayına geçmiştir. Bu kanaldan yayın haklarını elinde bulundurulan yabancı futbol ligleri, WTA Şampiyonası ve çakışan müsabakalar yayınlanmaktadır. 1 Şubat 2022 itibarı ile diğer kanallarda olduğu gibi HD ibaresi kaldırıldı.

  .

  beIN Sports Max 1[değiştir | kaynağı değiştir]

  Digiturk platformunda 81 numaralı kanaldır. 9 Şubat 2017'de 91. Kanal adıyla yayına başlamıştır. Daha sonra adı beIN Sports Max HD 1 olarak değiştirilmiştir. Müsabaka olduğu zaman sadece canlı (TRT ile birlikte) 1. Lig ve çakışan müsabakaların yayınları yapılmaktadır. Onun dışında sadece haftalık ya da günlük müsabaka programını gösterir. 1 Şubat 2022 itibarıyla diğer kanallarda olduğu gibi HD ibaresi kaldırıldı.

  beIN Sports Max 2[değiştir | kaynağı değiştir]

  Digiturk platformunda 82 numaralı kanaldır. 20 Şubat 2017'de 92. Kanal adıyla yayına başlamıştır. Daha sonra adı beIN Sports Max HD 2 olarak değiştirilmiştir. Müsabaka olduğu zaman sadece canlı (TRT ile birlikte) 1. Lig ve çakışan müsabakaların yayınları yapılmaktadır. Onun dışında sadece haftalık ya da günlük müsabaka programını gösterir. 1 Şubat 2022 itibarıyla diğer kanallarda olduğu gibi HD ibaresi kaldırıldı.

  beIN Sports Haber[değiştir | kaynağı değiştir]

  Digiturk platformunda 83 numaralı kanaldır. 25 Ekim 2017'de yayın hayatına başlamıştır. Platformun ilk ve tek şifresiz kanalıdır. Daha çok spor haberleri ve spor programları yayınlanmaktadır. Türksat ve Eutelsat uydularından şifresiz izlenebilmektedir. Bu kanaldan EuroLeague'deki bir ya da iki Türk takımının müsabakası şifresiz olarak Tüm Türkiye'ye yayınlanmaktaydı. Bu müsabakalar tamamı ile Digiturk'ün kendi seçtiği müsabakalardır. Euroleague Final Four 2018, Euroleague Final Four 2021 ve 2022 müsabakaları da bu kanaldan şifresiz bir şekilde yayınlanmıştır. beIN Sports ile Euroleague yönetimi arasında imzalanan yayın hakları sözleşmesi 2021-2022 sezonunda sona ermesi ve S Sport ile anlaşma sağlanmasıyla artık şifresiz maç yayınları yapmayacaktır.

  beIN Sports 3D[değiştir | kaynağı değiştir]

  Digiturk platformunda 399 numaralı kanaldaydı. 13 Aralık 2011'de Lig TV 3D adıyla yayına başlamıştır. Daha sonra adı beIN Sports 3D olarak değiştirilmiştir. Digiturk 3D kanalından dönüşümlü olarak beIN Sports kanallarından haftada bir seçilen Süper Lig müsabakası (genelde derbiler ve özel maçlar) beIN Sports 3D kanalı adı altında yayın yapardı. Kanal, 1 Şubat 2017 tarihinde yayın hayatına son vermiştir.

  beIN Sports 4K[değiştir | kaynağı değiştir]

  Digiturk platformunda 400 numaralı kanaldır. 16 Haziran 2016'da Lig TV 4K yayına başlamıştır. Digiturk 4K kanalından beIN İZ 4K ve beIN SERIES 4K ile dönüşümlü olarak beIN Sports Türkiye kanallarından seçilen Süper Lig ve 1. Lig müsabakası (genelde derbiler ve özel maçlar) beIN Sports 4K kanalı adı altında 4K görüntü kalitesiyle yayın yapar. Aslında 4K yayını daha öncesine dayanır. 4K kanalı yayına başlamadan önce 22 Şubat 2014'te Galatasaray - Beşiktaş derbisi geçici bir kanal üzerinden deneme amaçlı yayınlanmıştır.

  beIN Sports Promo[değiştir | kaynağı değiştir]

  Sadece günlük maç yayınlarının programını gösterir. Yayınlanmayan maç günlerinde sadece beIN Sports logosu gösterilir.

  Logolar[değiştir | kaynağı değiştir]

  Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yazı kaynağı : tr.wikipedia.org

  beIN SPORTS

  beIN SPORTS

  beIN SPORTS Digiturk Kaçıncı Kanal?

  Kanal No : 77 Yayın Süresi : 24 Saat

  beIN SPORTS Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Paketi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız. beIN SPORTS maçlarını izleyebilmek için Sporun Yıldızı veya Yıldız Dolu  paketini seçmelisiniz.

  beIN SPORTS Yayın Akışı için tıklayınız.

  beIN SPORTS Duyurular

  Tüm Spor Duyuruları

  beIN SPORTS Yayınlarından Seçemeler

  Spor Toto Süper Lig
  Eski adıyla Türkiye 1. Futbol Ligi, yeni adıyla Spor Toto Süper Lig’in başlangıç tarihi, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 1958-59 sezonu olarak kabul ediliyor.


  Pazartesi Gecesi Futbolu
  Şansal Büyüka, Markus Merk ve Tümer Metin'le haftanın son maçının ardından canlı röportajlar, geride kalan haftanın tüm ayrıntıları, perde arkası görüntüleri Pazartesi Gecesi Futbolu'nda karşınıza çıkıyor.

  Depar
  beIN SPORTS, haftanın maçlarına Depar ile başlıyor. Futbolseverler, Spor Toto Süper Lig’de yeni haftanın heyecanını Depar’la yaşıyorlar.

  21
  Ceyhun Yılmaz, 21'i devralıyor, birbirinden ilginç 21 futbol anını ekrana taşıyor, her hafta ünlü isimler ve olayların kahramanları stüdyoda beIN SPORTS izleyicileriyle buluşuyorlar.

  Avrupa'dan Futbol
  Avrupa'nın futbol yıldızları "Avrupa'dan Futbol"da !

  Futbol Gündemi
  Futbolun nabzı hafta içi hergün 14.00'ten itibaren beIN SPORTS'de atıyor !

  Günaydın Futbol
  Futbolseverler yeni güne Günaydın Futbol ile başlıyor.

  Konular: beIN SPORTS Programları, beIN SPORTS Yayın Akışı, beIN SPORTS izle

  Yazı kaynağı : www.digiturkburada.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap