Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  dicle elektrik arıza telefon numarası şanlıurfa

  1 ziyaretçi

  dicle elektrik arıza telefon numarası şanlıurfa bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Dicle Elektrik Telefon ve İletişim

  Dicle Elektrik Telefon ve İletişim

  Hangi ürüne başvurmak istiyorsunuz? 

  Hemen Başvur

  İnternet/TV/GSM Başvuru

  Sigorta Başvurusu

  Yazı kaynağı : gazelektrik.com

  Şanlıurfa Elektrik Arızanın İletişim Telefon Numarası

  Şanlıurfa Elektrik Arızanın İletişim Telefon Numarası

  Şanlıurfa ilimizde, yaşadığınız alanda elektrik kesintisi olduğunda, hangi telefon numarasını arayabileceğinizi merak ediyorsanız detaylar haberimizde…

  Şanlıurfa elektrik arızanın telefon numarası

  Şanlıurfa’da oturduğunuz ilçe; Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınar, Eyyübiye, Halfeti, Haliliye, Harran, Hilvan, Karaköprü, Siverek, Suruç yada Viranşehir olsun fark etmeksizin, kesintinin nedeni, süresi hakkında bilgi almak, elektrik arıza bildirimi yapmak için Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. ‘nin 0850 255 0 186 ya da 186 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.klavyehaber.com

  Karaköprü Elektrik Kesintisi - Dicle EDAŞ (Karaköprü/Şanlıurfa)

  Karaköprü Elektrik Kesintisi - Dicle EDAŞ (Karaköprü/Şanlıurfa)

  Dicle Elektrik Dağıtım Adres

  Akçakale Yolu Üzeri 7. Km. Ziraat Fakültesi Karşısı - Eyyübiye / Şanlıurfa

  Dicle Elektrik Dağıtım Telefon

  0 (414) 280 86 30

  Yazı kaynağı : www.nerede360.com

  Dicle Elektrik Dağıtım

  Dicle Elektrik Dağıtım Arıza ve Şanlıurfa Şikayetleri - Şikayetvar

  Dicle Elektrik Müşteri Hizmetleri

  Dicle Elektrik Müşteri Hizmetleri

  Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi veya yaygın ismiyle Dicle EDAŞ, beş milyonu aşkın nüfusa elektrik dağıtım hizmeti sunmaktadır. Eksim Holding çatısı altında faaliyet gösteren Dicle Elektrik, Diyarbakır, Siirt, Şanlıurfa, Mardin ve Batman’da elektrik dağıtımından sorumludur.

  Dicle Elektrik müşteri hizmetleri 444 69 96 numarasıyla arıza, fatura sorgulama, kayıp – kaçak, abonelik, taahhüt vb. konularda 7/24 telefonla destek sunuyor.

  1 milyonu aşkın aboneye sahip olan Dicle Elektrik, beş milyonu aşkın nüfus için elektrik dağıtım ve tedarik hizmeti sunuyor. Dicle Elektrik, beş şehirde 68’i aşkın lokasyonda hizmet vermektedir. Aynı zamanda Dicle Elektrik’in sahibi olan Eksim Holding, bölgenin elektrik ihalesini 2042 yılına kadar kazanmıştır.

  Dicle Elektrik müşteri hizmetleri Türkçe, Kürtçe, Arapça ve Zazaca olmak üzere dört farklı dilde destek sağlıyor. Fatura, abonelik kapatma, itiraz, kayıp – kaçak vb. birçok konuda Dicle Elektrik çağrı merkezi numarası ile görüşerek çözüm bulabilirsiniz.

  Akedaş müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

  İçeriğimizin devamında Dicle Elektrik iletişim kanalları ve Dicle Elektrik hakkında en çok merak edilen sorular yer alıyor.

  Dicle Elektrik Çağrı Merkezi

  Dicle Elektrik İletişim

  Dicle Elektrik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Dicle Elektrik ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Tüketicilerin Dicle Elektrik hakkında merak ettiklerini araştırdık ve sizin için özenle yanıtladık. Yorumlarda Dicle Elektrik müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

  Ayedaş müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

  Dicle Elektrik Arıza Bildirimi Nasıl Yapılır?

  Bölgenizde yaşanan arıza, kesinti vb. sorunları Dicle Elektrik müşteri hizmetleri numarası 444 69 96 veya Dicle Elektrik mobil uygulaması üzerinden bildirebilirsiniz.

  Dicle Elektrik Kimin?

  Dicle Elektrik, 2010 yılında özelleştirilmiş ve Eksim Holding tarafından satın alınmıştır. Eksim Holding, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa, Mardin ve Siirt şehirlerinin elektrik dağıtımından sorumludur ve ihaleyi 2042 yılına kadar kazanmıştır.

  Dicle Elektrik Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Dicle Elektrik abonelik başvurusu için:

  Abonelik için T.C. kimlik kartı, DASK poliçesi ve sayaç numarası yeterli olmaktadır. Dicle Elektrik çağrı merkezi ile görüşerek abonelik ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz. E – Devlet’ten online başvuru yapmak için tıklayın.

  Dicle EPSAŞ İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Dicle EPSAŞ’ta teknik, idari ya da diğer bölümlerde çalışmak için resmi web sitesinden başvuru yapabilir ya da size en yakın Dicle Elektrik şubesini ziyaret edebilirsiniz. Online başvuru ve açık pozisyonlar için tıklayın.

  Yazı kaynağı : cagrimerkezinumarasi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap