Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  dicle üniversitesi personel alımı 2023 başvuru

  1 ziyaretçi

  dicle üniversitesi personel alımı 2023 başvuru bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Dicle Üniversitesi Memur Personel Alımı

  Dicle Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

  Dicle Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

  Dicle Üniversitesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Dicle Üniversitesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Dicle Üniversitesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

  Dicle Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacaktır

  Dicle Üniversitesi aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlamış olmak koşuluyla öğretim üyesi alınacaktır.

  Başvuruda İstenen Belgeler

  Açıklamalar

  Detaylı bilgi için tıklayın.

  Dicle Üniversitesi İç Denetçi Alım İlanı

  5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanununun ilgili hükümleri uyarınca Üniversitemiz 1 (bir) adet 5 (beşinci) dereceli iç denetçi kadrosuna 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında naklen atama yoluyla “İç Denetçi” alımı yapılacaktır.

  Genel ve Özel Şartlar

  Başvuru Şekli

  Adaylar müracaatlarını aşağıda belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen ya da posta yolu ile müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta yolu ile yapılacak başvurularda olası gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir.

  Başvuru Tarihleri

  İLK BAŞVURU TARİHİ : 10.08.2021 (Mesai Başlangıcı)
  SON BAŞVURU TARİHİ : 24.08.2021 (Mesai Bitimi)

  Başvuruların Değerlendirilmesi ve Sonuçları

  İlan edilen kadro sayısından fazla başvuru olması halinde adayların;

  Başvuru için Gerekli Belgeler

  Detaylı bilgi için tıklayın.

  Yazı kaynağı : www.personelalimi.gen.tr

  Dicle Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Dicle Üniversitesi personel alımı şartları! - Personel Alımı Haberleri

  Dicle Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Dicle Üniversitesi personel alımı şartları! - Personel Alımı Haberleri

  Dicle Üniversitesi personel alımı ilanı yayınlandı. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Dicle Üniversitesi’ne 58 sözleşmeli personel alınacak. Başvurular 2 Eylül’de sona erecek. Peki, Dicle Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Dicle Üniversitesi personel alımı şartları!

  DİCLE ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

  Dicle Üniversitesinin http://pbs.dicle.edu.tr/ web adresindeki online başvuru sistemine bilgiler eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak, istenilen belgelerin de eklenmesiyle birlikte elektronik ortamda başvuru yapılacak. Adayların şahsen veya posta yolu ile yapacakları başvurular kabul edilmeyecek. Başvurular, ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 10 (on) gün içinde Üniversitemizin http://pbs.dicle.edu.tr/ adresinden online olarak yapılacak.

  DİCLE ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI ŞARTLARI!

  Yayımlanan ilanda adaylarda aranan genel şartlar şu şekilde:

  1-657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

  2-Türk Ceza Kanunu’nun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 (bir) yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, Milli Savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hile iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

  3-Lisans mezunları için 2020 KPSS (P3), önlisans mezunları için 2020 KPSS (P93) ve lise mezunları için 2020 KPSS (P94) sınavına girmiş olmak.

  4-Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

  5 - Adayların; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi ve sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmüne uygun olması.

  6-Erkekler için; askerlikle ilgisi bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak.

  7-Adaylarla yapılacak hizmet sözleşmesinde belirtilen şartları yerine getirmeyenlerin sözleşmeleri feshedilecektir.

  8-Kanun Hükmünde Kararname kapsamında kurumlarıyla ilişiği kesilenler veya sözleşmesi tek taraflı fesih edilenler başvuruda bulunamazlar.

  9-Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması.

  10-Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamazlar.

  11-Görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmadığını tam teşekküllü bir sağlık kuruluşundan aldığı sağlık raporu ile belgelendirmek. (Atanmaya hak kazanma durumunda istenecektir.)

  12-Staj süreleri mesleki deneyim olarak kabul edilmeyecektir.

  13-Atanmaya hak kazanan adaylar arşiv araştırması olumlu gelenlerin atamaları yapılacaktır.

  ONLİNE BAŞVURUDA SİSTEME EKLENMESİ GEREKEN BELGELER

  1-Başvuru formu (sistemden online olarak doldurulacaktır.)

  2-Nüfus cüzdanı fotokopisi.

  3-İstenilen Alanda Diploma veya geçici mezuniyet belgesi (barkotlu e-devlet çıktısı kabul edilecektir.)

  5-Lisans programından mezuniyet derece belgesi-transkript 100’lük sistem (eczacı için)

  6- Belirtilen pozisyonlarda deneyim belgesi isteniliyor ise e-devletten alacakları barkotlu SGK hizmet dökümünü (meslek kodunu gösterir) ve kurumundan alacağı çalışma süresini ve unvanını açıkça belirtilmiş ONAYLI çalışma belgesini yüklemeleri gerekmektedir.

  7-Başvurulan unvanda istenilen Sertifikaların eklenmesi.

  8-Koruma ve Güvenlik Görevlisi için Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı ve Sağlık Kuruluşundan alınmış boy ve kilo ölçümü belgesi.

  SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  Yerleştirme sonuçları 15 (onbeş) iş günü içerisinde Üniversitemiz http://www.dicle.edu.tr/ web adresi duyurular bölümünde ilan edilecek.

  İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  dicle üniversitesi memur alımı

  dicle üniversitesi memur alımı

  Emlakkulisi.Com Türkiye'nin ilk ve tek emlak haber sitesi (yeni)

  (212) 272-0060

  [email protected]

  Yazı kaynağı : emlakkulisi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap