Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  diablo 4 sistem gereksinimleri

  1 ziyaretçi

  diablo 4 sistem gereksinimleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Diablo IV'ün sistem gereksinimleri: GTX 660 yeterli olacak

  Diablo IV'ün sistem gereksinimleri: GTX 660 yeterli olacak

  Blizzard tarafından geliştirilen Diablo IV'ün geçtiğimiz günlerde beta tarihi açıklanmıştı. 17 Mart'ta başlayacak olan beta sürecinin, ön sipariş veren kullanıcılara açılacağı söylenmişti. Oyunun tam çıkış tarihi ise 6 Haziran 2023 olarak açıklanmıştı. 

  Şimdi ise oyunun sistem gereksinimleri belli oldu. Buna göre oyun Nvidia'nın GeForce GTX 660 ve AMD Radeon R9 280 ekran kartlarında bile açılabilecek. Aynı zamanda işlemci tarafında da Intel Core i5-2500K veya AMD FX-8100 işemciye ihtiyaç duyuyor. Bu özelliklere bakıldığında oyunun minimum birçok bilgisayarda açılabileceği görülüyor. 

  DIABLO IV'ÜN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ 

  Minimum Sistem Gereksinimleri

  İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10

  İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD FX-8100

  Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon R9 280

  Bellek: 8 GB RAM

  Depolama Alanı: 45 GB SSD

  Önerilen Sistem Gereksinimleri

  İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10

  İşlemci: Intel Core i5-4670K veya AMD R3-1300X

  Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 veya AMD Radeon RX 470

  Bellek: 16 GB RAM

  Depolama Alanı: 45 GB SSD

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Diablo 4 sistem gereksinimleri

  Diablo 4 sistem gereksinimleri

  AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

  Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

  Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

  Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Yazı kaynağı : www.merlininkazani.com

  Diablo 4: PC Gereksinimleri, Paragon Sistemi, Crossplay

  Diablo 4: PC Gereksinimleri, Paragon Sistemi, Crossplay

  Diablo 4: PC Gereksinimleri, Paragon Sistemi, Crossplay

  Diablo, Blizzard'ın en ikonik serilerinden biridir. Cennet ve cehennem arasındaki savaş şu ana kadar üç oyuna yayıldı ve Diablo 4, Blizzcon 2019'da duyuruldu. Diablo 4, seriyi bu kadar ikonik yapan stili fazlasıyla yansıtıyor. Hack-and-slash tarzı bir zindan tarayıcısı olan oyun, köklerine sadık kalıyor. Oyun içi grafiklere yükseltmeler yapıldı, ayrıca kamplar ve binekler tanıtıldı. Ek olarak, Diablo 2: Resurrected'a gelen bazı yeni özellikleri (zoom aracı, çapraz karakter ganimetleri ve daha fazlası) göz önünde bulundurarak, bunlardan birkaçının muhtemelen Diablo 4'ü de çıkaracağını varsayabiliriz.

  PC klasiğinin bir remaster'ı olan Diablo 2 Resurrected kısa süre önce piyasaya sürüldü ve Diablo Immortal'ın 2022'de Android ve iOS cihazlarına gelmesi bekleniyor.

  Diablo 4: çıkış tarihi, platformlar, crossplay, sistem gereksinimleri, Paragon sistemi

  Merakla beklenen Overwatch 2 ile birlikte 2021'de çıkacağı söylense de Blizzard, Diablo 4 çıkış tarihinin 2023 yılında olacağını doğruladı. Erteleme kararında 2 Kasım’da yapılan Blizzard kazanç çağrısının ve şirket içindeki liderlikte belirgin bir değişikliğin önemi büyük.

  "Gelecek yıl Blizzard'dan önemli miktarda içerik sunmayı planlarken, şimdi Diablo 4 ve Overwatch 2'nin başlangıçta öngörülenden daha sonraki bir lansmanını planlıyoruz.”

  Diablo 4 platformları

  Tıpkı öncekiler gibi Diablo 4 de PC kullanıcıları için Blizzard'ın resmi Battle.net uygulamasının yanı sıra Playstation 5 ve Xbox Series X|S aracılığıyla sunulacak. Oyunun Switch versiyonu henüz açıklanmadı, bu yüzden Nintendo hayranlarının bunu öğrenmek için biraz daha beklemesi gerekecek.

  Diablo 4 fragmanları

  Diablo 4'ün resmi fragmanı 2019'da Blizzcon'a düştü ve Diablo hayranlarında oldukça büyük bir iz bıraktı.

  Resmi tanıtım filmi

  Kapsamlı sinematik, eski görünümlü bir mezara girmeye çalışan üç hazine avcısının yolculuğunu takip ediyor. Ağır yaralı bir rahibin zorunlu yardımıyla birlik, iblis lordu Mephisto'nun kızı Lilith'in mezarlığı gibi görünen bir yere girer. Avcılar birer birer karanlık bir tarikat tarafından öldürülürken, kanları iblis prensesi çağırma ritüelinin ana bileşeni haline gelir.

  Oynanış fragmanı

  Bu ürkütücü oyun fragmanı, Sanctuary'nin 3D dünyasını tüm hack-and-slash ihtişamıyla sergiliyor. Ayrıca bizi üç yeni sınıfla tanıştırıyor; Barbar, Büyücü ve Druid.

  Blizzconline 2021 Rogue fragmanı

  BlizzCon 2021 sırasında, ortaya çıkan en büyük Diablo 4 bilgilerinden biri oyunun dördüncü karakter sınıfıydı: Rogue. Blizzard'ın kendisi, onu "menzilli veya yakın mesafe dövüşlerinde uzmanlaşabilen, uyarlanabilir, çevik bir savaşçı" olarak tanımladı.

  Diablo 4 karakter özelleştirme

  Oyuncular Diablo 2'nin önceden ayarlanmış karakterleriyle ve Diablo 3'teki sınırlı özelleştirme seçenekleriyle sınırlıyken, Diablo 4, oyuncuların canlarının istediği kadar karakterlerini sergilemelerine izin verecek. Yüz özelliklerinden zırhlarına kadar her şeyi seçme yeteneğiyle, Diablo hikayesinin bir sonraki bölümü oyunculara hayallerindeki savaşçıyı gerçekten yapma yeteneği veriyor.

  FOXNGAME

  Diablo 4 yeni Paragon sistemi

  Blizzard'ın Diablo 4 bloguna eklenen bir yıl sonu gönderisinde, geliştiriciler, oyunun oyunsonu seviyelendirme mekaniği için planlarına dair bir güncelleme sağladı. Diablo 3 gibi, Diablo 4’te de oyuncular yumuşak seviye sınırına ulaştığında bir Paragon sistemi kullanacak. Ancak Diablo 4'ün Paragon sistemi, Diablo 3'ünkinden farklı olacak. Oyuncular 50. seviyeye ulaştığında, karakterleri tıpkı Diablo 3'teki gibi farklı seviyelere çıkmaya başlayacak, ancak bu sefer oyuncular yeni Paragon Board'a erişebilecekler.

  FOXNGAME

  Oyuncular, ya temel güçlendirmeler ya da inanılmaz derecede güçlü yükseltmeler sağlayacak dijital kutucukları etkinleştirecek ve bazıları diğer ödüllerin yanı sıra glifler için yuvalar bile sunacak. Bu glifler ayrıca yükseltilebilir ve seviyelendirilebilir, bu da o karakterin zaman içinde daha da güçlü olmasını sağlar. Bir sonraki Paragon Board, keşfedilecek büyülü, nadir ve efsanevi taşlar da dahil olmak üzere daha fazla ödül sunabilir.

  Blizzard, "İstenen sonuç, burada sizi güçlendirecek ve ilerlemelerine olan bağlılığınızı onurlandıracak, birçok oyunda ince ayar yapmak ve ayarlamak için eğlenceli kalacak kişiselleştirilmiş bir bonus setidir." dedi. Geliştiriciler, sistemin Diablo 3'ün seviye atlamanın başka bir yolunu sunan Paragon sisteminden "daha fazla derinlik ve tekrar oynanabilirlik" sunacağını umuyor.

  Diablo 4’te Crossplay olacak mı?

  Diablo 3 ve öncülleri, çapraz oyun desteğinden yoksun kalırken, Blizzard, crossplay özelliğini Diablo 4 ile birlikte uygulamayı umduklarını açıkladı. Blizzard'ın kurucu ortağı ve Diablo 4 Baş Yapımcısı Allen Adham, Telegraph ile yaptığı bir röportajda "çapraz oyun konusunda çok heyecanlı olduklarını" açıkladı.

  Diablo 4 Sistem Gereksinimleri

  Diablo 4 minimum sistem gereksinimleri

  Diablo 4 önerilen sistem gereksinimleri

  Diablo 4 hayranları ne yazık ki 2022 yılında da yeni seriyi deneyimleyemeyecek. Ancak bu beklentinin başarılı bir oyunla sonuçlanacağını düşünüyoruz. Diablo 4 sistem gereksinimlerinden karakter özelleştirmeye, yeni Paragon sisteminden crossplay’e kadar Blizzard’ın şimdiye kadar yayınladığı tüm Diablo 4 haberleri bu kadar. Yeni içeriklerden haberdar olmak için bizi takipte kalın. Twitter | Instagram

  ► İndirimli Diablo 4 satın almak için linke tıklayınız: https://www.foxngame.com/diablo-4

  Yazı kaynağı : www.foxngame.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap