Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  devlet bankaları promosyon verecek mi

  1 ziyaretçi

  devlet bankaları promosyon verecek mi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  EMEKLİLER DİKKAT: 10 bin TL ek gelir için son günlere girildi! Emekli promosyon başvuruları ne zaman bitiyor, son gün ne zaman? 2022 En fazla emekli promosyon veren bankalar listesi  - Yaşam Haberleri

  EMEKLİLER DİKKAT: 10 bin TL ek gelir için son günlere girildi! Emekli promosyon başvuruları ne zaman bitiyor, son gün ne zaman? 2022 En fazla emekli promosyon veren bankalar listesi  - Yaşam Haberleri

  HANGİ BANKA NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU VERİYOR?

  İşte banka banka güncel emekli promosyon kampanyaları…

  ZİRAAT BANKASI

  Ziraat Bankası, 1.500 TL altında emekli aylığı alanlara 500 TL, 1.500 - 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 625 TL, 2.500 TL ve üstünde emekli aylığı alanlara 750 TL tutarında 3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapıyor. Başvuru şartı olarak SGK, Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur'lu olmak gerekiyor.

  TÜRKİYE FİNANS

  Türkiye Finans, 30 Eylül'e kadar emekli maaşını Türkiye Finans'a getiren müşterilere 7.500 TL'ye varan tutarda promosyon veriyor.

  SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur emekli maaşlarını Türkiye Finans aracılığı ile alan ya da almak isteyen ve promosyon başvurusunda bulunan tüm müşterilere, 36 ay boyunca maaşlarını banka aracılığı ile alacaklarına dair başvuruda bulunmaları halinde;

  1.499 TL'ye kadar emekli maaşı alanlara 3.000 TL'ye kadar

  1.500 TL ile 2.499 TL arasında emekli maaşı alanlara 5.000 TL'ye kadar

  2.500 TL ve daha fazla maaş alanlara 7.500 TL'ye kadar promosyon ödemesi yapılıyor.

  Promosyon tutarlarına ek olarak emekli maaşını Türkiye Finans'a taşıdıktan sonra emekli yakını getiren müşterilere her yakını için 250 TL, toplamda 2,500 TL'ye varan nakit ödül veriliyor.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  SGK Promosyon Ödemeleri

  SGK Promosyon Ödemeleri

  Sosyal Güvenlik Kurumu ile Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. arasında imzalanan Protokol kapsamında sigortalı ve hak sahiplerine ilk bağlanan gelir/aylık ödemeleri ile emekli ikramiyelerinin ve Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında gelir/aylık alanlara promosyon ödemesi yapılmaya başlanmıştır.

  Kimler promosyon ödemesinden faydalanabilir?

  VakıfBank müşterisi değilim promosyon ödemesinden faydalanabilir miyim?

  Evet, emekli maaşını, VakıfBank aracılığıyla almayanlar maaşlarını VakıfBank’a taşımaları ve 3 yıl süre ile emekli maaşını VakıfBank’tan almayı taahhüt etmeleri halinde promosyon ödemesinden faydalanabilirler.

  Emekli maaşımı VakıfBank’a taşımak için ne yapmalıyım?

  Emekli maaşını Vakıfbank’a taşımak için en yakın VakıfBank Şubesine müracaat edilebilir ayrıca VakıfBank yurtiçi Atm cihazları, VakıfBank Mobil Bankacılık uygulaması ve E-Devlet aracılığıyla da yapılabilir.

  Emekli maaşımı VakıfBank aracılığıyla alıyorum promosyon ödemesinden faydalanabilir miyim?

  Evet, halihazırda emekli maaşını Bankamızdan alan müşteriler de 3 yıl süre ile emekli maaşını VakıfBank’tan almayı taahhüt etmeleri halinde promosyon ödemesinden faydalanabilirler.

  Emekli Promosyon Ödemesine Nasıl Başvurabilirim?

  Promosyon ödemesi için en yakın VakıfBank Şubesine müracaat edilebilir ayrıca VakıfBank yurtiçi Atm cihazları ve VakıfBank Mobil Bankacılık uygulaması aracılığıyla yapılabilir.

  Ne kadar promosyon ödemesi alırım?

  1 (bir) aya isabet eden emekli maaşı tutarı;

  3 (üç) yıllık süre için peşin ve nakdi olarak promosyon ödemesi yapılacaktır.

  Promosyon ödemesi almak için gerekli koşullar nelerdir?

  Promosyon ödemeleri;

  *Söz konusu 3 (üç) yıllık süre içerisinde, gelir/aylık tutarlarında meydana gelecek yıllık artış dolayısıyla, gelir/aylık alanlara ilave promosyon ödemesi yapılmayacaktır.

  Emekli maaşımı VakıfBank aracılığıyla almamın getireceği ayrıcalıklar nelerdir?

  Yazı kaynağı : www.vakifbank.com.tr

  Banka promosyonuna yeni düzenleme! Cebe daha çok para girecek...

  Kamu bankaları emekli promosyonu olarak 15 bin lira verecek!

  Kamu bankaları emekli promosyonu olarak 15 bin lira verecek!

  Özel bankalarda 8 bin lirayı bulan emekli maaş promosyonu kamu bankalarında halen 750 lira olarak uygulanıyor. Bugüne kadar emekli maaş promosyon yarışına girmeyen kamu bankalarının aslında 15 bin lira vereceği ancak bunun için hükümetin erken seçim kararı beklendiği iddia edildi.

  Paramedya.com‘a bilgi veren üst düzey bir bankacı, kamu bankalarının açıklama için hükümetin erken seçim kararını beklediğini söyledi. üst düzey bankacı, “Kamu bankaları aslında daha Akbank’ın kampanyayı başlatmasından hemen sonra çalışma başlattı. Ancak bu promosyon için bekletildi. Bu süre içerisinde kamu bankalarından on binlerce emekli özel bankalara maaşlarını transfer etti.” dedi.

  ERKEN SEÇİM KARARI

  Hükümetin son dönemde erken seçim yatırımı yaptığını da dikkat çeken bankacı şunları söyledi:

  “İcradaki borçların sıfırlanması, doğalgaz yardımı, kırtasiye yardımı, KGF bunlar hep erken seçim hazırlığı. Ancak hükümetin en büyük hazırlığı emekli maaş zammı ile birlikte yine bu kesime verilecek promosyon ödülü. Bu rakam daha ilk hafta 15 bin lira olarak belirlendi. Şu an Cumhurbaşkanı’nın masasında.  Kamu bankalarının promosyon müjdesi bizzat Cumhurbaşkanı tarafından açıklanacak. 15 bin liralık rakam daha da yukarı çekilebilir”

  ÜÇ KAMU BANKASI BİRLİKTE HAREKET EDİYOR

  Kamu bankaları emekli promosyonu konusunda halen birlikte hareket ediyorlar. Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank emekli maaş promosyonu olarak 300 lira ile en yüksek 750 lira arasında bir ücreti 3 yıl için ödüyor. Akbank‘ın başlattığı promosyon yarışında özel bankalar 7 bin 500 lira ile 8 bin 250 lira arasında bir ücret ödüyor.

  Yazı kaynağı : www.paramedya.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap