Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  derimod eskiyi getir yeniyi al 2022

  1 ziyaretçi

  derimod eskiyi getir yeniyi al 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası | Derimod

  İş bu metin DERİMOD DERİ KONFEKSİYON PAZARLAMA SAN.TİC.A.Ş. tarafından, ilgili kişinin talebi üzerine, elektronik posta yoluyla, reklam-tanıtım ve kampanyalar içeren e-bültenlerin ilgili kişinin e-posta adresine gönderilmesi hususunda bilgilendirme içermektedir.

  Tarafınıza E-bülten gönderilmesi için elektronik posta adresinizden ibaret verinizin işlenmesi gerekmektedir. Bu kapsamda tarafınızdan başkaca kişisel veri talep edilmemektedir. Detaylar web sitemizdeki Kişisel veri işleme politikamızda ve aydınlatma metnimizde mevcuttur.

  E-posta adresinizi ilgili alana yazdıktan sonra işbu e-bülten sözleşmesini kabul ederek gönder tuşuna basmanız durumunda e-posta adresiniz sistemlerimize kaydedilecek ve e-posta adresinize bir onay/aktivasyon e–postası gönderilecektir. Bu aşamadan sonra e-postanız üzerinden tarafınıza, şirketimize ait kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve diğer ticari elektronik iletiler gönderilebilecektir. Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten almayı reddetme hakkına sahipsiniz.

  Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan “Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız” bağlantısına tıklayarak yapabilirsiniz.

  Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya [email protected] e-posta adresinden yapabilirsiniz.

  Ret talebinizin şirketimize ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır.

  Yazı kaynağı : www.derimod.com.tr

  Derimod 'da Eskiyi Getir Kandırması!

  Derimod Kampanya Şikayetleri - Şikayetvar

  Derimod Eskiyi Getir, Yeniyi G�t�r Kampanyas� Ba�lad�

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap