Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  denizli devlet hastanesi randevu alma

  1 ziyaretçi

  denizli devlet hastanesi randevu alma bilgi90'dan bulabilirsiniz

  MHRS

  Bu Aydınlatma Metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“KVK Kanunu”) “Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlülüğü” kenar başlıklı 10 uncu maddesi uyarınca ve KVK Kanunu kapsamında veri sorumlusu olan T.C. Sağlık Bakanlığı (Bakanlık) tarafından, Merkezi Hekim Randevu Sistemi Çağrı Merkezi (MHRS) kullanıcılarına, kullanıcılara ait kişisel veriler hususunda bilgilendirme yapmak amacıyla hazırlanmıştır. KVK Kanunu uyarınca veri sorumlusu sıfatını haiz Bakanlığın merkez adresi “Bilkent Yerleşkesi, Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı 6001. Cad. No:9 Çankaya/Ankara 06800”dir.

  Bu sistemde işlenen kişisel verileriniz bakımından veri sorumlusu T.C. Sağlık Bakanlığı’dır.

  Bu sistemde aşağıda yer alan kişisel verileriniz şu amaçlarla işlenmektedir.

  - Kimlik verisi: MHRS’de T.C. Kimlik Numarası, adı, soyadı, baba adı, anne adı doğum yeri, doğum tarihi, yaş ve cinsiyet bilgileriniz, kimliğinizin doğrulanması ve alabileceğiniz randevuların belirlenebilmesi amacıyla işlenmektedir.

  - İletişim verisi: MHRS’de sabit telefon numarası, cep telefonu numarası veya e-Posta adresi bilgileriniz üyelik aşamasında randevu hizmetlerinin sürdürülebilmesi için sizinle SMS yoluyla, canlı operatör, robotik arama bilgilendirme yöntemleri ile iletişime geçilebilmesi ve MHRS Mobil veya web üyeliğiniz yok ise çağrı merkezi tarafından almış olduğunuz randevu bilgilerinizin size iletilmesi, herhangi bir randevu değişikliği olduğunda size bilgi ve hatırlatma yapılabilmesi amaçlarıyla işlenmektedir. Almış olduğumuz telefon bilgileri üzerinden sizinle iletişime geçme yöntemimiz için web veya mobil üyelikleriniz üzerinden kendi tercihinizi belirleme hakkına sahipsiniz.

  - Görsel ve işitsel veri: Ses kaydı kişisel veriniz çağrı merkezi üzerinden yapılan işlemlerde alınmakta olup, randevu hizmeti alan ve veren kişilerin işlem güvenliğinin yürütülmesi amacıyla işlenmektedir.

  - Sağlık verisi: MHRS’ de almış veya iptal etmiş olduğunuz muayene randevu tarihi ve saati, randevu alınan hastane/kurum/klinik/ hekim, özellikli hasta kodu, hasta randevu numarası, engel durumu, almış veya iptal etmiş olduğunuz aşı tarihi ve saati, aşı randevu numarası bilgileriniz iş sürekliliğinin sağlanması faaliyetlerinin yürütülmesi, aşı randevu süreçlerinin yürütülmesi, vatandaş bildirim süreçlerinin (SMS,Push,e-Posta vb.) yürütülmesi amacıyla işlenmektedir. Aşı hakkınızın olup olmadığı, kaçıncı doz aşı randevusu alabileceğiniz, evde aşı yaptırma hakkınızın olup olmadığı, hangi tür aşıyı yaptırma hakkınızın olduğu bilgileriniz ise anlık olarak kullanılmakta, kayıt altına alınmamaktadır.

  - 2011 yılında, MHRS Web Portal da hizmete dahil edilerek internetten randevu alma süreci de başladı. 2012 yılında, MHRS İstanbul ilinin de dahil edilmesiyle birlikte tüm Türkiye kapsamında hizmet vermeye başladı.

  Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ndeki kişisel verileriniz KVK Kanunu’nun 28 inci maddesinin ilk fıkrasında yer alan muafiyet halleri saklı kalmak üzere, hiçbir şekilde üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır.

  Kişisel verileriniz tamamen otomatik yollarla (bu sistem aracılığı ile) elde edilmekte olup kişisel verilerinizin işlenmesinin hukuki dayanağı, KVK Kanunu’nun 5 inci maddesinin ikinci fıkrasının (ç) bendi uyarınca veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması ve (f) ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması ile 6 ncı maddesinin üçüncü fıkrası uyarınca; kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis; tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amacıyla, sır saklama yükümlülüğü altında bulunan kişiler veya yetkili kişiler veya yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından işlenmesi hukuki sebebine dayanarak işlenmektedir.

  Merkezi Hekim Randevu Sistemi Kullanıcıları KVK Kanunu’nun 11 inci maddesinde düzenlenen haklarını, KVK Kanunu’nun 13 üncü maddesi ve Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ hükümleri çerçevesinde Bakanlığa başvurmak suretiyle kullanabilir. KVK Kanunu’nun 13 üncü maddesi uyarınca yapılacak yazılı başvurular "T.C. Sağlık Bakanlığı, Üniversiteler Mahallesi, 6001. Cadde, No:9, Çankaya, Ankara" adresine; Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ile yapılacak başvurular ise "[email protected]" adresine iletilmelidir.

  Yazı kaynağı : www.mhrs.gov.tr

  Denizli Devlet Hastanesi / Randevu ve İletişim

  Denizli Devlet Hastanesi / Randevu ve İletişim

  Denizli Devlet Hastanesi, 1955 yılında mevcut Memleket Hastanesinden devlet Hastanesine dönüştürülmüştür ve hastanenin yatak kapasitesi 250’ye ulaşmıştır. Hastanenin açılışı 1972 yılında dönemin Sağlık ve Sosyal Yardım Bakanı Kemal Demir tarafından gerçekleştirilebilmiştir. İnşaat 200 yataklı planlandığı halde ne yazık ki, aynı binaya 400 yatak yerleştirilmiştir. 1983 yılında Kadın Doğum Binası 125 yataklı olarak ilave edilmiş ayrıca Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi kliniği devreye girmiştir.

  Hastane Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından 7 kat olarak planlanan “Yeni Bina” inşaatı 1988 yılında başlamış, 1993 yılında bodrum ve zemin katında röntgen, hemodiyaliz ve diş ünitesi olarak hizmete girmiştir. “Yeni Bina”nın tamamlanarak son halini alması ve 5 katıyla beraber hizmete girmesi ancak 2000 yılında mümkün olabilmiştir. Şu anda Kalp Merkezi adıyla hizmet gören pembe binanın inşaatına 2004 temmuz ayında başlamış, 2006 temmuz ayında bitirilmiştir. Tamamına yakını hayırseverlerin eseridir.

  Denizli Devlet Hastanesi Randevu

  Denizli Devlet Hastanesi’nden randevu almak için izleyebileceğiniz birkaç yol var:

  Denizli Devlet Hastanesi telefonla randevu alma

  Eğer telefonla randevu almak istiyorsanız sayfamızda sol üst köşede, üzerinde Alo182 yazan butonu tıklayarak cep telefonunuzdan randevu alma sistemine bağlanabilirsiniz. Ayrıca ev telefonunuzdan ya da herhangi bir sabit telefondan da 182’yi arayabilirsiniz. Telefona çıkan santral görevlisinde hastanın T.C. kimlik numarasını verin. Randevu talep ettiğiniz hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihinizi operatöre belirtin. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini size söyleyecektir. Seçiminizi yaptığınızda randevunuz kesinleşmiş olur.

  Denizli Devlet Hastanesi internetten randevu alma

  İnternetten randevu almak istiyorsanız yukarıda sol üst köşede bulunan randevu al butonuna basın. Ayrıca www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adreslerine giriş yaparak da randevu alabilirsiniz. Eğer Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ne ilk kez giriş yapıyorsanız gerekli adımları takip ederek hesap açmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan sonra “Randevu Al” butonuna tıklayarak T.C. kimlik numaranız ve belirlenen şifreniz ile giriş yapın. Gitmek istediğiniz hastane, poliklinik ve hekim tercihinizi yaparak randevu alabilirsiniz.

  Denizli Devlet Hastanesine nasıl gidilir?

  Denizli Devlet Hastanesi açık adres: Sırakapılar Mah. Şehit Albay Karaoğlanoğlu Cad. No:3 Merkezefendi DENİZLİ

  Sitemizde yukarıda bulan haritayı tıklayarak izleyebileceğiniz yolu harita üzerinde görebilirsiniz. Eğer sitemize cep telefonunuzdan girdiyseniz yukarıda bulunan yol tarifi butonuna basın. Haritamız bulunduğunuz yere göre size en uygun yol tarifini verecektir. Ulaşım aracınızı seçerek size en yakın otobüs veya metro durağının yerini bulabilirsiniz.

  Denizli Devlet Hastanesi güzergahından geçen belediye otobüsleri:

  Ayrıca Fakülte-Çamlık, Ulus, Adliye, Bakırlı, Akkonak Dolmuşları hastaneden geçmektedir.

  Denizli Devlet Hastanesi poliklinik saatleri

  Vardiya poliklinik saatleri:

  Denizli Devlet Hastanesi hasta ziyaret saatleri

  Her gün:

  13:00 – 14:00 ve 21:00 – 22:00 saatleri arasındadır.

  Denizli Devlet Hastanesi Telefon ve İletişim

  Tel: 0 258 263 93 11 – 93 21 – 93 31 – 93 41 – 34 30 – 34 31 -34 33 – 34 34

  Fax: 0 258 261 92 06 – E-mail: [email protected]

  Yazı kaynağı : www.medikalakademi.com.tr

  Denizli Devlet Hastanesi - Denizli Hastane Randevu

  denizli devlet hastanesi logo

  Denizli Devlet Hastanesi; online randevu alma ve telefonla randevu sistemleri, hastanenin adresi, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri, hastanenin haritası nerede olduğu, nasıl gidileceği bilgisi, hastane hakkındaki yorumlar ve görüşleri okuyabilirsiniz.

  Kategori: Denizli Hastane Randevu, Hastane Randevu

  « Tekirdağ Devlet Hastanesi | << önceki-sonraki >> | Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi »

  Yazı kaynağı : www.onlinerandevu.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap