Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  denizli chp milletvekili aday adayları

  1 ziyaretçi

  denizli chp milletvekili aday adayları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  CHP’de Denizli milletvekili adayları nasıl belirlenecek? Kritik görüşme o isimle

  CHP’de Denizli milletvekili adayları nasıl belirlenecek? Kritik görüşme o isimle

  14 Mayıs'ta yapılacak olan seçimler öncesi milletvekilliği aday adaylığı başvuruları başladı. CHP'de hareketli saatler yaşanırken, parti bu yıl aday adaylarını partinin ağır toplarıyla görüştürmeye hazırlanıyor.

  T24'ten Canan Yıldız'ın köşe yazısına göre her il için sorumlu isimler belirlendi. Başvuralar bittikten sonra CHP’nin görevlendirdiği isimler aday adaylarıyla yüz yüze görüşmeler yapacak. Görüşmeler CHP Genel Merkezi’nde yapılacak. MYK Üyesi, Yurtdışı Örgütlenmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan Grup Başkanvekili Engin Özkoç MYK Üyesi, Parti Sözcüsü, , Ekonomi Politikaları, İşveren Örgütleri’nden Sorumlu Genel Başkanı Yardımcısı Faik Öztrak, MYK Üyesi, Hukuk ve Seçim İşleri’nden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, MYK Üyesi, Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimi’nden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, MYK Üyesi, Bilgi ve İletişim Teknolojileri’nden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, MYK Üyesi, Genel Sekreter, Selin Sayek Böke, MYK Üyesi, İşçi Sendikaları ve Sivil Toplum Kuruluşları’ndan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, aday adayları ile görüşecek isimler oldu.

  DENİZLİ GÖRÜŞMELERİNİ ÖZTRAK YAPACAK

  Partinin Denizli’deki aday adayları ile görüşmeyi ise Parti Sözcüsü Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak yapacak. Görüşmeler partinin genel merkezinde yapılacak. Görüşmelerin ardından aday listenin kesinleşmesi bekleniyor.

  CHP’de Denizli milletvekili adayları nasıl belirlenecek? Kritik görüşme o isimle

  Yazı kaynağı : www.denizli24haber.com

  Denizli Milletvekili adayları listesi - Denizli

  Denizli’de CHP'nin milletvekili adayları kimler? CHP Denizli milletvekili adayları

  Denizli’de CHP'nin milletvekili adayları kimler? CHP Denizli milletvekili adayları

  24 Haziran Seçimlerine sayılı günler kala seçmenler merak ettikleri sorulara cevap aramaya devam ediyor. Özellikle ikamet ettikleri şehirlerdeki milletvekili adaylarını sorgulayan seçmenler, detaylı bilgi edinmek adına araştırma yapıyor. Denizli seçmeni de kendi illerinde CHP'nin kimleri aday gösterdiğini sorguluyor. İşte, CHP'nin Denizli’de gösterdiği milletvekili adayları...

  CHP Denizli milletvekili ADAYLARI

  1 GÜLİZAR BİÇER KARACA

  2 KAZIM ARSLAN YÜKSEK

  3 HAŞİM TEOMAN SANCAR

  4 ÜNAL KARAOSMANOĞLU

  5 ÖZGÜR SAVAŞ BAYAR

  6 İLHAN ÖZCAN

  7 ŞENİZ DOĞAN

  8 BİLGEHAN BURGUL

  SANDIĞA GİDERKEN BU BELGELERİ UNUTMAYIN

  Sandık başına gelen seçmen; Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasını taşıyan; Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı, Geçici Kimlik Belgesi, nüfus cüzdanı, resmî dairelerce verilen soğuk damgalı kimlik kartı, pasaport, evlenme cüzdanı, askerlik belgesi, sürücü belgesi, hâkim ve savcılar ile yüksek yargı organı mensuplarına verilen mesleki kimlik kartı, avukat, noter ve askerî kimlik kartı gibi kimliğini tereddütsüz ortaya koyan resimli, resmî nitelikteki belgelerden birini başkana verir ve seçmen sıra numarasını söyler. Bu belgelerden birini vermeyen seçmen oy kullanamaz. (298/87, 91).

  Belediyeler ile köy veya mahalle muhtarlarınca düzenlenip onaylanan kimlik belgeleri seçmenin kimliğinin tespitinde geçerli değildir (298/87).

  Üzerinde Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası olmayan resimli ve resmî bir kimlik belgesi ibraz eden seçmenin oy kullanabilmesi için, bu belgelerin yanında ayrıca seçmen bilgi kâğıdını veya nüfus müdürlüklerince verilmiş nüfus kayıt örneğini ibraz etmesi şarttır.

  Ceza infaz kurumlarında tutuklu ya da taksirli suçlardan hükümlü bulunan seçmenlerden yukarıda sayılan kimlik belgeleri bulunmayanlar için, cezaevi idaresince verilmiş belge, kimlik belgesi yerine geçer (298/87).

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  CHP'nin Denizli adayları belli oldu

  DENİZLİ CHP'DE KARTLAR AÇILDI, ADAY ADAYLARI ORTAYA SAÇILDI | Denizli Gazetesi | Denizli Haberleri

  DENİZLİ CHP'DE KARTLAR AÇILDI, ADAY ADAYLARI ORTAYA SAÇILDI | Denizli Gazetesi | Denizli Haberleri

  Denizli CHP’de, aday adayları başvuru takviminin son günü Denizli politikasının önemli bilinen isimlerinden bazıları başvuru yaptı. Kimler mi? Eski İl Başkanı Avukat Bülent Nuri Çavuşoğlu ile eski Belediye Meclis Üyesi ve Başkan Adayı Mimar Arif Balkanay ve eski Baro Başkanı Adil Demir bu isimlerin başında geliyordu. Kısacası 7 Mayıs mesai bitiminde Denizli CHP’de kartlar açılmış ve tüm aday adayları ortaya saçılmıştı.. 

  Denizli CHP’de 8 vekil adaylığı için şu anda bu sayısının tam iki katı; yani 16 başvuru yapıldı. Bu isimler harf sırasına göre şöyle sıralanıyor; “Adil Demir, Ali Rıza Ertemür, Ali Asker Kantürk, Arif Balkanay, Bekir Kar, Bülent Nuri Çavuşoğlu, Gülizar Biçer Karaca, Gökhan Önem, Halis Ödel, Haşim Teoman Sancar, İlhan Özcan, İzzet Arpacı, Kazım Arslan, Özgür Savaş Bayar, Şeniz Doğan, Ünal Karaosmanoğlu..”

  DENİZLİ İYİ PARTİ’DE SÜRPRİZ VAR; BEYHAN ARSLAN ADAY ADAYI 

  Denizli’nin tanınmış politikacılarından ve ANAP döneminin TBMM Grup Başkan Vekili Beyhan Arslan’ın, başvuru takviminin son gününde milletvekili adayı olarak İyi Parti’ye başvuru yaptığı bildirildi. Aynı zamanda İyi Parti Merkez Danışma Kurulu Üyesi olan Arslan’ın İyi Parti adaylığı için davet edildiği ve belirtildi. Beyhan Arslan ismi Denizli İyi Parti’de heyecan ve sevinç dalgası yarattı. 

  Yazı kaynağı : denizligazetesi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap