Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  denizli belediyesi kurs kayıtları 2022

  1 ziyaretçi

  denizli belediyesi kurs kayıtları 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  BÜYÜKŞEHİR YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

  BÜYÜKŞEHİR YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

  Yazı kaynağı : www.denizli.bel.tr

  BÜYÜKŞEHİR SPOR KURS KAYITLARI BAŞLIYOR

  BÜYÜKŞEHİR SPOR KURS KAYITLARI BAŞLIYOR

  BÜYÜKŞEHİR SPOR KURS KAYITLARI BAŞLIYOR

  Yazı kaynağı : denizli.bel.tr

  sportesisleri

  Büyükşehir yeni dönem spor kurs kayıtları başladı

  Yazı kaynağı : www.denizli.bel.tr

  Kültür Sanat

  Büyükşehir spor kursları kaldığı yerden

  Yazı kaynağı : www.denizli.bel.tr

  DENİZLİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

  Türkiye’nin dört bir tarafında, okulların kapanmasıyla birlikte Yaz Spor Okulları kapılarını açacak. Her yıl olduğu gibi bu yaz döneminde de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, çocukların yaz dönemini spor yaparak değerlendirmeleri adına çalışmalar başladı.

  Bu sene voleyboldan karateye, eskrimden tekvandoya kadar 19 sportif branşta yaz okullarında kurslar verilecek. Bunun yanı sıra İstiklal Caddesinde bulunan Gençlik Merkezinde, yaz dönemi boyunca tiyatrodan gitara, ebrudan kemana kadar birçok sosyal branşta ücretsiz kurslar gençleri bekliyor.

  STANTLARDA KAYITLAR BAŞLADI

  Denizli’nin dört bir tarafında açılan Yaz Spor Okulları tanıtım stantlarında İl Müdürlüğü Antrenörleri tarafından kayıtlar alınmaya başladı. 5–18 yaş grubunu kapsayan kurslar için Çınar Cumhuriyet Parkı önü, Teraspark ve Forum Çamlık AVM’ler, Atatürk Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezinde açılan stantlarda, veliler kurslar hakkında bilgi alabilir ve çocuklarının kayıtlarını yaptırabilir.

  HER YIL EN ÇOK İLGİ YÜZMEYE

  Yaz Spor Okulları çerçevesinde her yıl en çok ilgiyi yüzme sporu görüyor. Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında Atatürk Yüzme Havuzu’nun kapalı ve açık olimpik havuzları ile Denizli Büyükşehir Belediyesi Kayhan Yüzme Havuzu yüzme öğrenmek isteyen gençlerle doldu taştı.

  ENGELLİLER SPORLA BULUŞACAK

  Yaz tatilinde engelli bireylerin spor okullarına katılmalarına yönelikte çalışmalar yapılıyor. Farklı engel gruplarında tenisten judoya, okçuluktan atletizme kadar 12 ayrı branşta kurslar verilecek. Spor Genel Müdürlüğü tarafından eğitimden geçen Gençlik Spora bağlı antrenörler, engelli bireylere yönelik açılacak kurslarda eğitim vermeye hazır hale geldiler.

  İL MÜDÜRÜ İBANOĞLU’NDAN YAZ OKULLARINA DAVET

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, gençleri yaz spor okulları ve Gençlik Merkezi kurslarına katılmaya davet etti. Denizli’de çocukların yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri için çalışmalara başladıklarını kaydeden İbanoğlu, kurslarda çocukların yeni arkadaşlıklar ve beceriler kazandığını, rekabet içinde paylaşmayı öğrenerek kendilerine olan güveni pekiştirdiklerini söyledi.

  Engelli bireylere de çağrıda bulunan İbanoğlu, engel türü ve derecesi ne olursa olsun; hareket etme, egzersiz yapma ve sportif aktivitelere katılmalarının onlar için çok önemli olduğunu kaydetti. 12 ayrı engelli branşında kurs açtıklarını söyleyen İbanoğlu, engelli bireylerin bu kurslarda düzenli spor yapmalarının yaşam motivasyonlarını artıracağını sözlerine ekledi.

  Yazı kaynağı : denizli.gsb.gov.tr

  13 Tesiste 13 Branşta Kurs Verilecek

  Spora ve sporcuya her zaman destek olan Merkezefendi Belediyesi yıl boyu aralıksız şekilde sürdürdüğü spor faaliyetlerine yaz aylarının gelmesiyle birlikte, daha fazla alanda yoğun bir program ve tempo ile hız kesmeden devam ediyor. Spor Müdürlüğü bünyesinde açılan futbol(7-14 yaş), basketbol(7-17 yaş), voleybol(9-16 yaş ), tenis(7 yaş ve üzeri), badminton(7 yaş ve üzeri), robotik kodlama(6-12 yaş), jimnastik(4-12 yaş), halk oyunları(9 yaş ve üzeri), satranç ve akıl oyunları(5 yaş ve üzeri), pilates(16 yaş ve üzeri), zumba(15 yaş ve üzeri), fitness(18 yaş ve üzeri sadece kadın) ve güreş(7-12 yaş arası)kurslarına kayıtlar başladı. Kurslar, Selçukbey Spor Eğitim Merkezi, Alpaslan Spor Eğitim Merkezi, Akkonak Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Merkezefendi Mahallesi Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Gümüşçay Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Şemikler Sosyal Tesisleri, Sevindik Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Sümer Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Gerzele Satranç Eğitim Merkezi, Servergazi Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Karahasanlı Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Muratdede Kadın Çocuk Yaşam Merkezi ve Karaman Mahallesi Kadın Çocuk Yaşam Merkezi ücretsiz olarak verilecek. Kayıtlar https://www.merkezefendi.bel.tr/kurs/ adresinden yapılacak ve 13 Haziran Pazartesi gününe kadar devam edecek.

  “ÇOCUKLARIMIZI SPORA TEŞVİK ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

  Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Yaz Spor Okulları’nın çocukların sağlıklı ve tam donanımlı bireyler olarak yetişmesine katkı sağladığını ifade etti. Merkezefendililerin, bu zamana kadar açılan tüm kurslara büyük ilgi gösterdiğini belirten Başkan Doğan, “Sağlıklı yaşamın en önemli kriterlerinden biri olan spora, evlatlarımızı teşvik etmek ve Merkezefendi’nin gelecekteki şampiyonlarını keşfetmek amacıyla Yaz Spor Okulumuzu bu yıl da hizmete sunuyoruz. Merkezefendi Belediyesi olarak çocuklarımızın yanında olmaya, onları spora teşvik etmeye devam edeceğiz. Spor kurslarımızla da çocuklarımızın var olan potansiyellerini ortaya çıkarıyoruz. Çocuklarımız, gençlerimiz ve hemşehrilerimiz güzel ortamlarda, alanında deneyim sahibi antrenörlerimizin gözetiminde eğitimlerini alacaklar. Tüm çocuklarımızı ve hemşehrilerimizi Yaz Spor Okullarımıza bekliyoruz” diye konuştu.

  Yazı kaynağı : www.merkezefendi.bel.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap