Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  denize girmek yasak mı istanbul

  1 ziyaretçi

  denize girmek yasak mı istanbul bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İstanbul’da hafta sonu denize girmek yasak mı? İstanbul denize girme yasağı olan ilçeler

  İstanbul’da hafta sonu denize girmek yasak mı? İstanbul denize girme yasağı olan ilçeler

  İstanbul’da olumsuz hava koşulları sebebiyle bazı ilçelerde denize girmek yasaklandı. Peki, Pazar günü denize girmek yasak mı İstanbul

  İstanbul’da hafta sonu denize girmek yasak mı? İstanbul denize girme yasağı olan ilçeler

  İstanbul’da 7 Ağustos Cumartesi günü sağanak yağmur bekleniyor. Bu sebeple iki ilçede denize girmek yasaklandı. Şile ve Beykoz’da hava koşulları sebebiyle denize girmek yasaklandı. 8 Ağustos Pazar günüyle ilgili karar ise yarın sabah saatlerinde alınacak.

  Şile Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, "İlçemize ait meteorolojik hava/deniz tahmin raporlarına göre; 07.08.2021 Cumartesi günü; rüzgarın Batı (Günbatısı) ve Kuzeybatıdan (Karayel) 4-6 şiddetinde, dalga yüksekliğinin 1 ila 2 metre yer yer 2.5 metre ve havanın sağanak yağışlı olacağı, 08.08.2021 Pazar günü; rüzgarın Kuzey (Yıldız) ve Kuzeydoğudan (Poyraz) 3-5 şiddetinde, dalga yüksekliğinin 1 ila 2 metre yer yer 2.5 metre ve havanın sağanak yağışlı olacağı tahmin edilmektedir. Sahillerimizde can ve mal kayıplarının önlenmesi için hava/deniz raporları doğrultusunda gerekli önlemler alınmakta, vatandaşlarımızın duyarlı yaklaşım ve destekleriyle etkin şekilde uygulanmaktadır. Şile Sahil Güvenlik Komutanlığı ve ilgili kurumlarımızdan sahillerimizdeki hava/deniz durumuna ilişkin aldığımız anlık bilgilere göre; ilçemiz plajlarında dalga yüksekliğinin hali hazırda 2 ila 2.5 metre olduğu ve meteorolojik hava tahminlere göre öğleden sonra ise rüzgar şiddetinin ve dalga yüksekliğinin artarak devam edeceği bildirilmiştir. Kaymakamlığımızca 07.08.2021 Cumartesi (bugün) Saat:12.00 itibariyle gün boyu İlçemiz sahillerindeki yoğun dalga ve akıntı nedeniyle vatandaşlarımızın can ve mal emniyetini korumak amacıyla denize girmek yasaklanmıştır. 08.08.2021 Pazar günü hava/deniz tahmin raporları ve sahada bulunan görevlilerimiz tarafından takip edilecek deniz durumuna göre bilahare değerlendirme yapılacaktır” denildi.

  Beykoz Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada, “İlçemize ait meteorolojik hava/deniz tahmin raporlarına göre; 07.08.2021 Cumartesi günü; rüzgarın Batı (Günbatısı) ve Kuzeybatıdan (Karayel) 4-6 şiddetinde, dalga yüksekliğinin 1 ila 2 metre yer yer 2.5 metre ve havanın sağanak yağışlı olacağı, 08.08.2021 Pazar günü; rüzgarın Kuzey (Yıldız) ve Kuzeydoğudan (Poyraz) 3-5 şiddetinde, dalga yüksekliğinin 1 ila 2 metre yer yer 2.5 metre ve havanın sağanak yağışlı olacağı tahmin edilmektedir. Sahillerimizde can ve mal kayıplarının önlenmesi için hava/deniz raporları doğrultusunda gerekli önlemler alınmakta, vatandaşlarımızın duyarlı yaklaşım ve destekleriyle etkin şekilde uygulanmaktadır. Sahil Güvenlik İstanbul Grup Komutanlığı ve ilgili kurumlarımızdan sahillerimizdeki hava/deniz durumuna ilişkin aldığımız anlık bilgilere göre; ilçemiz plajlarında dalga yüksekliğinin hali hazırda 2 ila 2.5 metre olduğu ve meteorolojik hava tahminlere göre öğleden sonra ise rüzgar şiddetinin ve dalga yüksekliğinin artarak devam edeceği bildirilmiştir. Kaymakamlığımızca 07.08.2021 Cumartesi günü Saat:12.30 itibariyle gün boyu İlçemiz sahillerindeki yoğun dalga ve akıntı nedeniyle vatandaşlarımızın can ve mal emniyetini korumak amacıyla denize girmek yasaklanmıştır. 08.08.2021 Pazar günü hava/deniz tahmin raporları ve sahada bulunan görevlilerimiz tarafından takip edilecek deniz durumuna göre bilahare değerlendirme yapılacaktır” denildi.

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  Yasağa rağmen denize girmek istediler! Sahilde tekmeli yumruklu kavga

  Şile ve Beykoz'da denize girmek yasak mı? İşte son gelişmeler

  İstanbul'un iki ilçesinde denize girmek yasaklandı

  Şile'de denize girmek yasak mı? Beykoz'da denize girmek yasak mı? Ağustos 2021 Şile'de deniz yasağı kalktı mı?

  Şile'de denize girmek yasak mı? Beykoz'da denize girmek yasak mı? Ağustos 2021 Şile'de deniz yasağı kalktı mı?

  Şile'de denize girmek yasak mı? sorusunun yanıtı gündemin merak edilen konular arasında yer alıyor. İşte, Beykoz'da denize girmek yasak mı? Ağustos 2021 Şile'de deniz yasağı kalktı mı? sorularının yanıtları...

  ŞİLE'DE DENİZE GİRMEK YASAK MI?

  8 Ağustos itibariyle Şile sahillerinde yoğun dalga ve akıntı nedeniyle denize girmek yasaklandı. Yoğun dalga ve akıntı nedeniyle vatandaşların can emniyetini korumak amacıyla Şile'de saat 09.00 itibarıyla, Beykoz'da da 12.00 itibarıyla gün boyu denize girmenin yasaklandığı duyuruldu.

  Sahillerde can ve mal kayıplarının önlenmesi için hava deniz raporları doğrultusunda alınan gerekli önlemlerin, vatandaşların duyarlı yaklaşım ve destekleriyle etkin şekilde uygulandığı vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:

  "Şile Sahil Güvenlik Komutanlığı ve ilgili kurumlarımızdan sahillerimizdeki hava deniz durumuna ilişkin aldığımız anlık bilgilere göre; ilçemiz plajlarında dalga yüksekliğinin hali hazırda 2 ila 2,5 metre olduğu bildirilmiştir. Kaymakamlığımızca 8 Ağustos Pazar saat 09.00 itibarıyla gün boyu ilçemiz sahillerindeki yoğun dalga ve akıntı nedeniyle vatandaşlarımızın can ve mal emniyetini korumak amacıyla denize girmek yasaklanmıştır."

  BEYKOZ'DA DENİZE GİRMEK YASAK MI?

  Beykoz Kaymakamlığı, yoğun dalga ve akıntı nedeniyle vatandaşların can ve mal emniyetini korumak amacıyla ilçe sahillerinde saat 12.00 itibarıyla gün boyu denize girmenin yasaklandığını duyurdu.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Kocaeli Kandıra'da denize girmek yasak mı? Kandıra'da hangi plajlarda denize girmek serbest?

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap