Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  denizbank genel müdürlüğü telefon numarası

  1 ziyaretçi

  denizbank genel müdürlüğü telefon numarası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İletişim

  İletişim

  Şirket Ünvanı: DenizBank A.Ş.

  Sorumlu Kişiler: DenizBank Üst Yönetim

  Ticaret Sicil No: 368587

  Merkezinin Bulunduğu Yer: Büyükdere Cad. No:141 34394 Esentepe-İSTANBUL

  Bankamız MERSİS No: 0292-0084-4960-0341

  Vergi Numarası: 2920084496

  Bize Ulaşın: Müşteri Memnuniyeti Formu

  Telefon No: 0 (212) 348 20 00

  Yer Sağlayıcı: DenizBank A.Ş.

  Denetim Mercii: Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu

  Üyesi olduğu sektörel kuruluşlar: Türkiye Bankalar Birliği

  Kayıtlı e-Posta (KEP) Adresi: [email protected]

  Yazı kaynağı : www.denizbank.com

  DENİZBANK GENEL MÜDÜRLÜK - İSTANBUL - ŞİŞLİ - 0212 348 20 ...

  DENİZBANK GENEL MÜDÜRLÜK - İSTANBUL - ŞİŞLİ - 0212 348 20 ...

  12/02/20018 Tarihinde kredilerimi yapılandırma işleminde ödedediğim taksitleri düşmediklerini ve ben 72 ay istedikçe 43 ay yaptıklarının farkına vardım ve itiraz etti 2 iş gününde bana dôneceklerini söylediler 7 gün oldu ödeme günü geldi arayan soran yok internet şubenizden 72 aya böldürebileceğimizi söylüyorsunuz fakat uygulama yok hiç yapılandırmasam 1500 tl.ödüyorum yapılandırdım 1800 tl.kredi kartlarımızda ekle 2015 tl.ozaman ne anladım bu işten bakın.bunlar ana para1.kredi 35.bin 2.kredim15000 bin.3.kurtaran 1200 tl=51200.fakat 53.340tl görünüyor 1174 tl taksit ×5=5870+500 taksit×3=1500.toplam 7370 tl görünmüyor bu 7.370 tl yi hesabıma yatırın ve ellibirbin.ikiyüzüde 72 aya bölün bir ayda erteleme talep ediyorum çünkü emeklilik kontrol muayenem var hastanede yatacağım gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ve Talep ederim

  Yazı kaynağı : www.tikla.com.tr

  Denizbank

  Denizbank

  Denizbank Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Denizbank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Denizbank çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Denizbank müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Denizbank şikayet hattına erişebilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

  Denizbank, 1938 yılında devlet tarafından denizcilik sektörüne finansal destek sağlaması amacıyla kurulmuştur. Daha sonra özelleştirilmiştir. Denizbank 684 şube, 3.989’den fazla ATM’si ile günümüzde hizmet vermektedir. Avantajları ve güvenilirliği ile ülkemizde birçok kişi tarafından kullanılan Denizbank, finansal olarak büyük yer edinmiştir.

  Denizbank Çağrı Merkezi Numarası

  Denizbank çok sayıda müşterisi ile yıllardan beri kişilere hizmet veren bir bankadır. ‘hayat denizde güzel’ sloganı ile kişilerin her türlü banka işlemlerine cevap vermektedir. Vadeli- vadesiz hesap açım işlemleri, kredi kartı talep etme, bireysel ya da ticari krediler, bireysel emeklilik sistemi gibi birçok konuda bankadan faydalanabilmeniz mümkündür. Kişilerin karşılaşmış oldukları ya da danışmak istedikleri her konuda şubelerden başka çağrı merkezleri de onlara yardımcı olmaktadır. Denizbank çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

  Ayrıca bünyesinde kişilere sunmuş olduğu kredi kartları ile birçok indirimlerden ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Alışverişlerinizde taksit yaptırabilme şansına da sahipsiniz. Emekli maaşınızı bankaya taşıyarak yüksek promosyon alma hakkına da sahipsiniz. Aynı zamanda kredi kartı olanlar MTV ödemesini taksitlendirmektedirler. Esnaflar ve işletme sahipleri işlerini daha da büyütmek için ticari kredi talebinde de bulunabilirler. Alınan krediler rahat ödeme seçenekleri ile taksitle geri ödenmektedir.

  Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarası

  Denizbank müşterileri kendilerine sunulan birçok imkandan faydalanmaktadır. Ev ya da araba almak isteyenler cazip faiz oranlarından faydalanabilirler. Böylelikle hayalinizdeki eve ya da arabaya kavuşabileceksiniz. Güncel faiz oranlarını öğrenmek, kredi kartı taleplerinde bulunmak, hesap açtırmak için şubelerimize gidebilirsiniz. Bunun yanı sıra kişiler için oluşturulmuş 0 850 222 0 800 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak her konuda bilgi almanız da mümkündür. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Denizbank müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

  Mobil bankacılık sayesinde birçok işlemlerinizi telefonunuzdan yapabilirsiniz. EFT, havale, fatura ödemeleri, vergi sigorta ödemeleri mobil bankacılık ile kolaylıkla yapılmaktadır. Ayrıca yatırım hesaplarınızı her gün kontrol edebilir ve tasarrufa dayalı mevduat hesapları da oluşturabilirsiniz. Yapmak istediğiniz işlemler için denizbank.com adresimizi ziyaret ediniz. İnternet bankacılığı girişi ile size uygun olan birçok avantajları internet sitemizde görebilirsiniz.

  Denizbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Bankamız ile yukarıdaki numaradan direk bağlantı kurmanız mümkündür. Sesli yanıt sisteminde ilgili olduğunuz bölümle ilgili tuşlamayı yaparsanız müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Temassız kart özelliğimiz ile birçok mağazadan alışveriş yapabilir ve kartın avantajlarından faydalanabilirsiniz. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Denizbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

  Denizbank’ın 7 gün 24 saat bağlanıp destek alabileceğiniz çağrı merkezi bulunmaktadır. Denizbank’ta diğer bankaların kullandığı sistem gibi sesli yanıt sistemiyle çağrılarınıza cevap vermektedir. Çoğu kullanıcı sesli yanıt sistemini kullanmaktan hoşnut olmuyor bu yüzden aradıktan hemen sonra müşteri temsilcisine bağlanmak istiyor. Eğer sizde çağrı merkezini aradıktan hemen sonra müşteri hizmetlerine bağlanmak isterseniz sırasıyla 5-0-0 numaralarını tuşlayınız.

  Denizbank Şikayet Hattı

  Bankamızın sizler için sunmuş olduğu hizmetlerden şikayetçi iseniz Denizbank şikayet hattı siz müşterileri için oluşturulmuştur. Müşteri hizmetlerimizi şikayetçi olduğunuz konu ile ilgili arayabilir ya da mail yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Denizbank müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Denizbank şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

  İLETİŞİM BİLGİSİ

  Adres: Büyükdere Cad. No:141 34394 Esentepe-İSTANBUL

  Telefon No: 0 (212) 348 20 00

  Çağrı Merkezi Numarası: 0850 222 0 800

  Kart işlemleri, kayıp/çalıntı bildirimleri, kart borcu öğrenme, limit arttırma, internet şubesi ve mobil bankacılık şifre işlemlerinizi, hesap bakiyesi öğrenme gibi birçok işleminizi çağrı merkezi aracılığıyla gerçekleştirebilir ayrıca istek, soru ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

  Denizbank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
  0850 222 0 800
  444 0 8000

  Denizbank Bildirim Formu (Öneri, İstek, Şikayet)

  Arama Terimleri: denizbank iletişim bilgileri, denizbank telefon no, denizbank irtibat tel, denizbank canlı destek, denizbank müşteri temsilcisi, denizbank şikayet hattı, denizbank müşteri hizmetleri numarası, denizbank çağrı merkezi numarası, denizbank iletişim numarası, denizbank çağrı merkezi, denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma

  Yazı kaynağı : cagrimerkezimiz.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap