Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  demir hayat sigorta anlaşmalı kurumlar

  1 ziyaretçi

  demir hayat sigorta anlaşmalı kurumlar bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları ve Hastaneler | Demir Sağlık ve Hayat

  Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları ve Hastaneler | Demir Sağlık ve Hayat

  Anlaşmalı Kurum Listenizi incelemek için lütfen il, ilçe ve network tipinizi seçerek listele butonuna tıklayınız.

  Network tipinizi bilmiyorsanız lütfen sadece TC kimlik numaranızı girerek listele butonuna tıklayınız (Yalnızca aktif Demir Sağlık ve Hayat Sigorta'dan poliçesi olan kişiler TC kimlik numarası ile sorgulama yapabilir).

  Yazı kaynağı : www.demirsaglik.com.tr

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

  Sağlık güvencenizi daha da avantajlı hale getiren tamamlayıcı sağlık sigortası özel hastanelerden herhangi bir fark ücreti ödemeden sağlık hizmeti almanızı sağlar. Bu hizmetten yararlanabilmek için tedavi göreceğiniz hastanenin SGK ile anlaşmasının olması gerekir. Böylece muayene olduğunuzda arada çıkan fark ücreti sigorta teminatınız tarafından karşılanacaktır.

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

  Genellikle özel sağlık sigortası ile karıştırılan tamamlayıcı sağlık sigortası biraz daha dar kapsamlıdır ve maliyeti daha düşüktür. Yüksek standartlarda sağlık hizmeti almanızı sağlayan bu sigorta tahlil, muayene ve tedavi giderlerini karşılar. Yaptıracağınız sigorta ile hem kendinize hem de sevdiklerinize daha güvenli bir gelecek sunabilir, oluşabilecek sağlık sorunlarına karşı önlem alabilirsiniz.

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri İçerir?

  Sigorta teminat detayları firmaya ve poliçeye göre değişmekte olup ayakta ve yatarak tedaviye yönelik olarak belirlenir. Tetkik, muayene, tahlil ve küçük cerrahi müdahaleler ayakta tedavi hizmeti kapsamında değerlendirilir. Yatarak tedavi olarak ise diyaliz, yemek, refakatçi, oda gibi hizmetler alınır. İsterseniz bunlara ilave olarak poliçenize ek teminatlar da koyabilirsiniz. Bu teminatların dışında kalan haller sigortanız tarafından karşılanmayacak, bunlar için ek ücret ödemeniz gerekecektir.

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları Ne Kadardır?

  Sigorta yaptırıp yaptırmama konusunda büyük etkisi olan tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları ek teminatlar, yaşanılan şehir, cinsiyet, yaş gibi detaylara bağlı olarak farklılık gösterir. Demir Sağlık daima fiyatlar konusunda size en uygun seçenekleri sunar. Size özel Sigorta paketleri ile ilgili detaylı bilgi almak için /iletisim/seni-arayalim adresinden formu doldurabilirsiniz.

  Kimler Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaptırabilir?

  Tamamlayıcı sağlık sigortası yaş sınırı için genellikle üst sınır olarak 60-65 yaş aralığı kabul edilir. Eğer sigortanızı bu yaştan önce başlatmışsanız yenilemeyle birlikte sigortanıza devam edebilirsiniz. Yeni doğan bebekler için ise 14 gün olduktan sonra sigorta yaptırma olanağı vardır.

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Özellikleri

  Yaygın olarak kullanılan tamamlayıcı sağlık sigortası Demir Sağlık bünyesinde kendi içerisinde Farkı Bizden tamamlayıcı sağlık sigortası ve SMART tamamlayıcı sağlık sigortası olarak iki gruba ayrılır. Her iki sigorta türü de SGK ile anlaşması bulunan hastanelerde kullanılır.

  Farkı bizden tamamlayıcı sağlık sigortası bütçenize uygun plan alternatifleri sunar. SGK destekli özel hastanelerde muayene ücretleri sigorta kapsamından karşılanır.

  Smart tamamlayıcı sağlık sigortası ise özellikle yatarak tedavi kapsamında sunduğu 4 farklı plan ile sağlık hizmeti ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlar.

  Teminatlar

  Farkı bizden tamamlayıcı sağlık sigortası;

  Smart tamamlayıcı sağlık sigortası;

  Ek ( İsteğe Bağlı) Teminatlar

  Farkı bizden tamamlayıcı sağlık sigortası;

  Smart tamamlayıcı sağlık sigortası;

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için Gerekli Belgeler

  Sigorta yaptırmak istediğinizde başvurularını online olarak iletebilirsiniz. TC kimlik belgenizde yer alan bilgileri ve diğer kişisel verilerinizi sigorta başvuru formuna eksiksiz olarak yazmanız gerekir. Girdiğiniz tüm bilgiler doğru ve eksiksiz olmalıdır. Bu durum sigorta yaptırdığınız kişi 14 günlük bebek olsa dahi geçerlidir. Tamamlayıcı sağlık sigortası başvuru işlemleri ile ilgili daha fazla bilgiye Demir Sağlık online destek ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.demirsaglik.com.tr

  Demir Sağlık Sigorta Anlaşmalı Hastaneler

  Anlaşmalı Kurumlar | Medicana Sağlık Grubu

  Demir Sağlık ve Hayat Sigorta

  Demir Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş - İki Can (0850) 346 11 30

  Demir Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş - İki Can (0850) 346 11 30

  Demir Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş İki Can Hamilelik Sigortası

  Şirketimiz Sigorta Partner Aş (Yorumlar) ve Demir Sağlık ve Hayat Aş’nin 2017 yılında birlikte projelendirdiği İki Can Doğum Sağlık Sigortası, hamileyken satın alınabilen ve vergi avantajı ile %15 ile %40 oranlarında Devlet Desteği sağlayan bir sağlık sigortasıdır. İki Can Hamilelik Sigortası’nın geçerli olduğu iller, anlaşmalı özel hastaneler, poliçe kapsamı ve fiyatları hakkında bilgi almak için  (0850) 346 11 30 ‘dan sağlık ekiplerimize mesai saatlerinde ulaşabilirsiniz. Yada dilerseniz; Web sayfamızdaki WHATSAPP ikonuna tıklayarak, bir sağlık yetkilimize ulaşabilirsiniz.

  Demir Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş

  Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Aş, adı ve yeni logosuyla 2019 yılına oldukça enerjik başladı. İki yıl öncesine kadar; Özel Sağlık Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası branşlarında; Grup sağlık sigortası gibi  kurumsal işlerde sektörde bilinirliğe sahipti.

  2017 yılında şirketimiz Sigorta Partner Aş ve Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Aş ‘nin projesine başladığı İki Can Hamilelik Sigortası ile, çok sayıda bireysel kullanıcıya ulaşmayı başardık. Hamileyken yapabildiğimiz doğum teminatlı sağlık sigortası ile marka bilinirliği artan sigorta şirketimizin ana faaliyet konusun sağlık sigortacılığıdır.

  Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Aş, Sektörde alışık olduğumuz standart sağlık sigortası ürünleriyle sınırlı kalmayan, yeni ürünler geliştiren büyük bir Arge ve ürün geliştirme ekibine sahip. Böylece; İki Can ‘da olduğu gibi, sigortalılarımızın ihtiyaçlarını ölçümleyebilen ve rekabetçi ürünlerle oyun kuran bir ekiple yönetiliyor.

  Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bizi Hemen Arayın (0850) 346 11 30

  Demir Sağlık – İki Can Hamilelik Sigortası

  Hamile anne adaylarımızın beklenti ve ihtiyaçlarına cevap vermek için tasarlanan 2Can; Ülkemizde sağlık sigortacılığı ile hamilelik döneminde ilk kez tanışan çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Anne adaylarımızın anlaşmalı özel hastanelerde muayene, tahliller ve tetkikleri yanında, doğum eylemini limitsiz ve %100 karşılıyor.

  Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Aş Ankara’da; SGK’lı olarak Liv Hospital Ankara, Medical Park Ankara, Medicana International Ankara, Koru Hastanesi, Keçiören Medisis Hastanesi ve beraberinde daha bir çok anlaşmalı özel hastane ile sigortalılarına hizmet sunuyor. Üstelik muayene için sadece 15TL SGK katılımı yeterli oluyor.

  Doğum İçin Fiyat Alın

  SGK Anlaşmalı olmayan kurumlar arasında ise;

  Güven Hastanesi, Bayındır , Tobb Etü, Memorial, Acıbadem Hastanesi, Başkent Üniversitesi ve çok sayıda hastane, eczane, özel muayenehane hekimi anlaşması ile özel sağlık sigortası kullanan sigortalılarına hizmet sunuyor.

  Demir Sağlık – Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

  SGK anlaşmalı özel hastanelerde, muayeneler- tahliller ve yatış harcamalarınızı %100 karşılayan, Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası diğer şirketlere göre rekabetçi primlerle yıllık 10 muayene hakkı sunuyor. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile anlaşmalı kurumlarda 15TL SGK katılımı ödeyerek muayene olabilirsiniz. Tahlil ve tetkikleriniz de limitsiz olarak poliçeniz kapsamında. Hemen Teklif Alın

  Demir Sağlık – Çocuk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

  Hamile anne adaylarımız için sunduğumuz hamileyken doğum sigortası paketi ürünümüz, oldukça beğeni aldı. 2010 yılından beri yürüttüğümüz projeler arasında, en geniş kapsamlı poliçe 2Can’dır. Yeni doğan bebeklerimiz için ise, avantajlı tamamlayıcı sağlık sigortası ve özel sağlık sigortası teklifleri sunuyoruz.

  Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Aş , 18 yaş altındaki çocuklar için avantajlı fiyatlarla tek başına sigorta poliçesi düzenleyebiliyor. Yıllık 10 muayene hakkı ve geniş anlaşmalı özel hastane ağı, doğum sigortasından memnun olan anne adaylarımızın ilk tercihi.

  Yeni Doğan Sağlık Sigortası Teklifi Alın.

  Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Aş Genel Müdürlük Adres ve Telefonları

  Demir Sağlık Müşteri Hizmetleri Merkezi, sigortalılarımızdan gelen talepleri hızla yanıtlayan ve gerekli yönlendirmeyi yapan bir ekip. Hafta içi mesai saatlerinde hizmet verirlerken; Hastanelerden gelen provizyon taleplerini değerlendiren Provizyon ekibi ile tam zamanlı olarak mesaisini sürdürüyor.

  Genel Müdürlük Adres

  Büyükdere Caddesi Özsezen İş Merkezi No. 124/B K:8 34394 Esentepe / İSTANBUL

  Bölge Müdürlüğü Adres

  Ehlibeyt Mahallesi ,Ceyhun Atuf Kansu Caddesi, Tekstilciler sokak, Bayraktar Plaza No:17/7, A Blok Kat:3 Balgat Çankaya, ANKARA

  Sigortalılarımızın ürünler hakkında detaylı bilgi talepleri ve fiyat, teklif talepleri için sağlık sigortası uzmanlarımız telefonunuzu bekliyor.

  Sağlık ekibimize;  (0850) 346 11 30(0312) 911 11 39 ‘dan ulaşabilirsiniz. Yeni poliçe talebiniz, mevcut poliçeniz ile ilgili işlemleriniz ve hastane provizyon süreçleriniz için; Hemen destek alabilirsiniz.

  Altay Mahallesi Orhan Bey Caddesi Ata Yıldız Plaza Kat.10 Etimesgut ANKARA www.Tamamlayicisagliksigortasi.com.tr

  Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

  Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

  Yazı kaynağı : www.dogum-paketi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap