Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  demir diziden neden ayrıldı mucize doktor

  1 ziyaretçi

  demir diziden neden ayrıldı mucize doktor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Mucize Doktor Demir neden yok, diziden mi çıktı? Fırat Altunmeşe diziden neden ayrıldı?

  Mucize Doktor Demir diziden ayrılıyor mu? Fırat Altunmeşe kimdir, kaç yaşında?

  Mucize Doktor Demir diziden ayrılıyor mu? Fırat Altunmeşe kimdir, kaç yaşında?

  Mucize Doktor dizisi perşembe akşamları ilgi çekici konusuyla dizi izleyicileri karşısına çıkıyor. Oyuncu kadrosu da hayli sevilen dizide Fırat Altunmeşe de Demir rolü ile adından söz ettiriyor. Ancak dizinin Demir karakteri hakkında son dakika gelişmeleri yaşanıyor. İşte, detaylar...

  MUCİZE DOKTOR DEMİR DİZİDEN AYRILIYOR MU?

  FOX TV'nin sevilen dizilerinden Mucize Doktor, yayın hayatına devam ediyor. Birsen Altuntaş'ın haberine göre ise dizide Demir rolünü oynayan genç oyuncu Fırat Altunmeşe' oyuncu kadrosundan ayrılıyor. 

  DEMİR, MUCİZE DOKTOR'DAN NEDEN AYRILDI?

  Yine Altuntaş'ın belirttiğine göre, Fırat Altunmeşe'nin  dizideki rolü bittiği ve koronovaris vakalarının artmasıyla birlikte de panik atak yaşamaya başladığı gerekçesiyle yapım şirketiyle anlaşarak bir süre çalışmaya ara vermek istediğine yer verdi. Dizide Demir, istifa edip arkadaşlarına mektup bırakarak ayrılıyor. 

  FIRAT ALTUNMEŞE KİMDİR?

  Altunmeşe, 16 Mart 1990 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Ünlü Türk Halk Müziği sanatçısı İzzet Altunmeşe'nin oğlu olan Fırat Altunmeşe aslen Diyarbakır'lıdır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü'nde eğitimini yarıda bıraktı. Bir ara rap şarkı da yapan Altunmeşe, İstanbul'da Craft oyunculuk atölyesinde özel oyunculuk dersleri aldı.

  İlk olarak Vicdan isimli dizide rol alan ve ardından Kaçak Gelinler dizisinde Can karakterini canlandıran oyuncu, şimdilerde Mucize Doktor dizisinde rol alıyor. Altunmeşe 1.89 metre boyunda, 81 kilodur.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Mucize Doktor Demir diziden ayrılıyor mu? İşte oyuncu Fırat Altunmeşe'nin Mucize Doktor akıbeti hakkında merak edilenler

  Mucize Doktor Demir’in vedası! Mucize Doktor Demir (Fırat Altunmeşe) diziden ayrıldı mı? - Magazin Haberleri

  Mucize Doktor Demir’in vedası! Mucize Doktor Demir (Fırat Altunmeşe) diziden ayrıldı mı? - Magazin Haberleri

  Perşembe akşamları izleyiciyle buluşan Mucize Doktor dizisinde duygusal anlar yaşandı. Mucize Doktor Demir'in diziden ayrılıp ayrılmadığı son bölümde kafaları karıştırdı. Mucize Doktor'un Fox TV ekranlarında yayınlanan 1 Nisan tarihli son bölümünde Demir, Açi'ye veda mektubu yazarak ortadan kayboldu. Mehtupta istifa ettiğini ve evden ayrıldığını yazan Demir'in kararı Açi'yi gözyaşlarına boğdu.

  Mucize Doktor Demir (Fırat Altunmeşe) diziden ayrılıyor mu?

  Veda mektubu yazan Demir'in akıbeti heyecan yaratırken, dizinin sosyal medya hesabından da açıklama geldi. 2 sezondur Demir karakterine hayat veren oyuncu Fırat Altunmeşe'nin dizideki durumu Mucize Doktor hayranlarını üzdü.

  Mucize Doktor'un Twitter ve Instagram hesabından yapılan paylaşımda "Hoşça kal Fırat Altunmeşe..." notu düşüldü. Oyuncunun vedası dizinin hayranlarını şoke ederken, Twitter'dan da binlerce paylaşım yapıldı. Altunmeşe'nin diziden neden ayrıldığı henüz bilinmezken, oyuncunun artan koronavirüs vakaları nedeniyle ayılmak istediği öne sürülmüştü.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Fırat Altunmeşe Mucize Doktor'dan ayrıldı mı? Mucize Doktor Demir neden ayrıldı, başka bir diziyle mi anlaştı?

  Fırat Altunmeşe Mucize Doktor'dan ayrıldı mı? Mucize Doktor Demir neden ayrıldı, başka bir diziyle mi anlaştı?

  Mucize Doktor dizisi Adil Hoca’dan sonra bir oyuncusuna daha veda etti. Mucize Doktor Demir'in diziden ayrılıp ayrılmadığı dün yayınlanan bölümde merak edilirken, gerçek Demir’in, Açi'ye yazdığı veda mektubuyla ortaya çıktı. Mehtupta istifa ettiğini ve evden ayrıldığını yazan Demir'in kararı Açi'yi gözyaşlarına boğdu.

  Fırat Altunmeşe neden ayrıldı?

  Mucize Doktor'un Twitter ve Instagram hesabından yapılan paylaşımda "Hoşça kal Fırat Altunmeşe..." notu düşüldü.

  2 sezondur Demir karakterine hayat veren oyuncu Fırat Altunmeşe'nin vedası dizinin hayranlarını şoke ederken, Altunmeşe'nin diziden neden ayrıldığı henüz bilinmiyor. Öte yandan Oyuncunun artan koronavirüs vakaları nedeniyle ayılmak istediği öne sürüldü.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap