Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  defne joy foster acun ılıcalı programı

  1 ziyaretçi

  defne joy foster acun ılıcalı programı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Defne'nin öldüğünü öğrenince bayıldı

  Yok Böyle Dans

  Yok Böyle Dans

  Yok Böyle Dans, 30 Ekim 2010'da Show TV'de yayınlanmaya başlayan, daha sonra Star TV'ye transfer olan yarışmanın sunuculuğunu ve yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği yarışma programı. Acun Medya'nın Türkiye'ye yayınladığı yeni bir yarışma formatı olma özelliğini taşır. Birçok ülkede de yayınlanmış olan Dancing with the Stars adlı yarışmanın bir uyarlamasıdır. Programdan elde edilecek gelirle 0-6 yaş arası duyma engelli çocuklar için okul yapılacaktır.

  Sezonlar[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. sezon[değiştir | kaynağı değiştir]

  30 Ekim 2010'da yayınlanmaya başladı. Azra Akın, Bedük, Bora Kozanoğlu, Burcu Esmersoy, Burcu Güneş, Defne Joy Foster, Derya Büyükuncu, Eda Taşpınar, Güneri Civaoğlu, Metin Arolat, Nilgün Belgün, Pascal Nouma, Ragga Oktay, Sibel Arna gibi ünlülerin yarıştığı sezonda jüri koltuğunda ise Lilia Bennett, Saba Tümer, Sait Sökmen ve Tan Sağtürk bulunmuştur.

  Yarışmacılardan Defne Joy Foster'ın yarışmadan elendiği hafta sonrasında ölmesi üzerine vefat ettiği hafta program yayınlanmadı.

  İlk sezonun kazananı Azra Akın oldu.

  Fakat kupa ödülünü Acun Ilıcalı'yla birlikte aldıkları karar gereği, Defne Joy'un oğlu Can Kılıç'a bağışladılar. Bu konuyla ilgili Acun Ilıcalı: "Bu kupa kimin olursa olsun onu Defne Joy Foster'ın oğluna vereceğiz, hatıra kalsın diye..." şeklinde açıklama yaptı.

  2. sezon[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yarışmanın ikinci sezonunda Sait Sökmen ve Tan Sağtürk'le beraber jüriye Acun Ilıcalı ve birinci sezonun kazananı olan Azra Akın da katıldı. Sunucu olarak ise önceki sezonda yarışmacı olan Burcu Esmersoy ve bu sezonda önce yarışmacı olarak yarışmış Cem Ceminay bulundu. Yarışmacılar ise Özge Ulusoy, Helin Avşar, Alp Kırşan, Survivor Kızlar - Erkekler yarışmacısı Aydın, Altay, İlhan Mansız, Nez, İvana Sert, Cem Ceminay, Özlem Yıldız, Almeda Abazi, Aşkın Nur Yengi, Hakan Peker, Şenol İpek ve Burcu Çetinkaya'dır.

  Sezonun ilk bölümünde konuk jüri olarak Adriana Lima katıldı.

  24 Ekim'de Van depremi olduğu için program yayınlanamadı.

  İkinci sezonun kazananı Özge Ulusoy ikincisi ise Alp Kırşan oldu.

  Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yazı kaynağı : tr.wikipedia.org

  Acun, yarışmacıyı kovdu!

  Defne Joy Foster 'FETO' ifadesini neden kullanmıştı? - Dailymotion Video

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap