Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  darüşşafaka öğretmenler günü bağış

  1 ziyaretçi

  darüşşafaka öğretmenler günü bağış bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Öğretmenler Günü Hediyesi | Darüşşafaka Cemiyeti | Darüşşafaka Cemiyeti

  Öğretmenler Günü Hediyesi | Darüşşafaka Cemiyeti | Darüşşafaka Cemiyeti

  Öğretmenler Günü Bağış Sertifikası 1-Basılı

  Öğretmenlerinizin ve öğretmen gibi kıymet verdiklerinizin en özel gününü Darüşşafaka’nın "Öğretmenler Günü Bağış Sertifikası" ile kutlayarak onlara anlamlı bir öğretmenler günü hediyesi, öğrencilerimize de iyi bir gelecek verebilirsiniz.

  Darüşşafaka Cemiyeti olarak; 1863 yılından bu yana “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuzla çocuklarımızı yaşam boyu öğrenen, evrensel değerleri benimsemiş, özgüvenli, ülkesine ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde lider bireyler olarak yetiştiriyoruz. ​

  Bugün ülkemizin dört bir köşesinden sınavla belirlediğimiz 1.000’e yakın babası veya annesi hayatta olmayan çocuğumuza şefkatli bir yuva oluyor, çağın en ileri eğitim fırsatını sizlerin desteğiyle sunuyor ve ülkemizin yarınlarını şekillendirecek nesiller yetiştiriyoruz.

  Siz de “Darüşşafaka Öğretmenler Günü Bağış Sertifikası”nı tercih ederek, “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuza güç katabilirsiniz.

  Sertifika bağışınızı gerçekleştirmek için 2. sayfada yer alan "Hediye Sertifika Bağış" alanındaki ilgili yerleri doldurmanızı rica ederiz:

  Bağış tutarı 100 TL'dir. (Belirtilen tutar, minimum bağış tutarıdır. Dilerseniz bu tutarın üzerinde de bağış yapabilirsiniz.)

  Sertifika metni üzerinde bağış tutarı belirtilmemektedir.

  Not: Sertifikalar Darüşşafaka tarafından en kısa sürede (2-3 gün içerisinde) kargoya verilir. Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre 2-3 gün arasında değişmektedir.

  6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

  Yazı kaynağı : www.darussafaka.org

  Özel Gün Bağışları

  Facebook

  Darüşşafaka'dan Öğretmenler Günü'ne özel sertifika

  Darüşşafaka’dan Öğretmenler Günü’ne özel sertifika - Para Dergi

  Darüşşafaka’dan Öğretmenler Günü’ne özel sertifika - Para Dergi

  Öğretmenine olan sevgisini anlamlı bir hediye ile taçlandırmak isteyenlere, 159 yıllık köklü tarihiyle Türkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşlarından Darüşşafaka Cemiyeti özel sertifikalar sunuyor. Kurulduğu günden bu yana "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuyla yetenekli öğrencilere tam burslu, yatılı, nitelikli eğitim fırsatı sunan Darüşşafaka Cemiyeti, öğretmenlerin kalplerinde unutulmaz bir hatıra bırakırken öğrencilerin eğitimlerine de katkı sağlıyor. Öğretmenlerinizin ve öğretmen gibi kıymet verdiklerinizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü Darüşşafaka Cemiyeti'nin basılı, elektronik ve sesli olmak üzere üç farklı seçenek ve tasarımda hazırladığı bağış sertifikalarıyla kutlayarak, onlara anlamlı bir hediye verebilir; annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocukların nitelikli eğitimlerine katkıda bulunabilirsiniz.

  Siz de "Öğretmenler Günü Bağış Sertifikaları"nı tercih ederek "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç katabilir, bağışçı olmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşayabilirsiniz.

  Darüşşafaka'nın Öğretmenler Günü Bağış Sertifikalarına https://www.darussafaka.org/bagis?c=ozel-gun-bagislari adresinden ulaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.paradergi.com.tr

  Darüşşafaka Cemiyeti on LinkedIn: 159 yıldır var olan "eğitimde fırsat eşitliği" misyonumuz, “Şefkat

  Darüşşafaka Cemiyeti on LinkedIn: 159 yıldır var olan

  Öğretmenler Günü'ne özel sertifika

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap