Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  dünyayla benim aramda fragman

  1 ziyaretçi

  dünyayla benim aramda fragman bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Dünyayla Benim Aramda fragmanı

  ‘Dünyayla Benim Aramda’nın Yeni Fragmanı Yayınlandı!

  ‘Dünyayla Benim Aramda’nın Yeni Fragmanı Yayınlandı!

  The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+’ın yeni yapımı ‘Dünyayla Benim Aramda’ için geri sayım devam ediyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Hülya Gezer yaparken, senaryosunda Pınar Bulut imzası yer alıyor.

  Yayın tarihinin 14 Eylül olarak açıklanmasının ardından yayınlanan dikkat çekici fragmanla diziye dair merakın giderek yükseldiği projenin zengin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu  ve  Zerrin Tekindor gibi başarılı isimler yer alıyor.

  demet-ozdemir-woman-tv.jpg

  ‘Dünyayla Benim Aramda’, büyük bir aşk ve tutkuyla başlayan ilişkisinin artık eskisi gibi olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları bağlılık kavramı üzerinden ele alıyor. Popüler bir oyuncuyu canlandıran Buğra Gülsoy ve başarılı bir derginin genel yayın yönetmenine hayat veren Demet Özdemir’in ilişkilerinin mercek altına alındığı dizinin yayınlanan fragmanında duyulan “On beş milyon insan arasında bulduk birbirimizi ama aynı evin içinde kaybettik.” sözleri, seyirciye aşkta değişen dengelerle ilgili sürükleyici bir hikayenin sinyallerini veriyor.

  Oyuncuları ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken ‘Dünyayla Benim Aramda’ 14 Eylül’de sadeceDisney+’ta olacak.

  Dünyayla Benim Aramda Yeni Fragman: https://www.youtube.com/watch?v=ofnwWH8Buq0

  Yazı kaynağı : www.womantv.com.tr

  Dünyayla Benim Aramda

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap