Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  dünyayla benim aramda dizipal

  1 ziyaretçi

  dünyayla benim aramda dizipal bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Dünyayla Benim Aramda : 1.Sezon 1.Bölüm İzle - diziday

  Dizipal Dünyayla Benim Aramda Bölümleri İzle (2022)

  Dizipal Dünyayla Benim Aramda Bölümleri İzle (2022)

  Dizipal Dünyayla Benim Aramda İzle.  Disney Plus platformunun yeni Türk dizisi Dünyayla Benim Aramda’nın tanıtım videosu yayınlandı. MF Yapım imzalı Dünya İle Benim Aramda dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu insanlar tarafından en çok merak edilen konulardan birisi oldu. Film hakkında merak edilenleri bizlerde okuyucularımızın isteği üzerine sizlerle paylaştık.

  Dünyayla Benim Aramda İzle

  Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Dünya İle Benim Aramda dizinin senaryosunu Pınar Bulut kaleme aldı. Demet Özdemir ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrolünde yer alacağı dizi için Buğra Gülsoy ile anlaşılmıştı. Büyük ilgi gören Dünya İle Benim Aramda dizisinin konusu da merak ediliyor. Ancak Cast çalışmaları devam eden Dünya İle Benim Aramda dizisinin konusu belli değildir. Bizler, Dünya İle Benim Aramda dizisinin konusu belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

  Senaryosunu Pınar Bulut’un kaleme alacağı Dünya İle Benim Aramda dizisiyle güzel oyuncu Demet Özdemir ile anlaşma sağlanmıştı. İki erkek ve iki kadın oyuncunun başrol olarak yer alacağı Dünya İle Benim Aramda dizisinin bir diğer kadın başrol oyuncusu da Hafsanur Sancaktutan olmuştu. Dizinin erkek başrol oyuncusu için ise Buğra Gülsoy yapılan görüşmeler sonucunda oyuncuyla anlaşmaya varılmıştı. Bizlerde Dünya İle Benim Aramda dizisi ile anlaşma sağlaya oyuncularımızı yakından tanıtacağız ve dizinin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oldu.

  Dünyayla Benim Aramda Dizisini Nereden İzleyebilirim?

  Walt Disney Company, eğlence sektöründe, dünyanın en büyük medya şirketlerinden birisidir. 16 Ekim 1923 tarihinde Walt ve Roy Disney kardeşler tarafından kurulan animasyon stüdyosu, büyüyerek Hollywood stüdyoları haline geldi. Türkiye’de 14 Haziran 2022’de yayına başlayacak olan Disney+, standart fiyatlandırmasını aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL olarak belirledi. The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+ bir tanışma paketi de hazırladı.

  Benzer İçerik: Dünyayla Benim Aramda 1. Sezon 1. Bölüm İzle Disney+ (2022)

  Yazı kaynağı : www.vipdizi.net

  Dizipal Dünyayla Benim Aramda Bölümleri İzle Disney+ | Dizibox | Dizinom

  Dünyayla Benim Aramda 1. Sezon 1. Bölüm dizipal Full İzle

  Dünyayla Benim Aramda 1. Sezon 1. Bölüm dizipal Full İzle

  Türkiye‘de yayın hayatına start veren Disney Plus yaptığı reklamlar ve oynattığı başarılı oyuncularla insanların dikkatini çekmeye devam ediyor. Türk yapımlarını arka arka duyuran Disney’in yeni dizisi Dünyayla Benim Aramda bu hafta üyelerle buluştu.

  Dünyayla Benim Aramda 1. Sezon 1. Bölüm Full İzle

  Çekimleri Mart ayının sonlarında başlayan ve geçtiğimiz günlerde biten Disney Plus platformunun yeni Türk dizisi Dünyayla Benim Aramda’nın tanıtım videosu yayınlandı. MF Yapım imzalı Dünya İle Benim Aramda dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu insanlar tarafından en çok merak edilen konulardan birisi oldu. Film hakkında merak edilenleri bizlerde okuyucularımızın isteği üzerine sizlerle paylaştık.

  Dünyayla Benim Aramda dizisinin tanıtımında Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy’un yatak ve küvet sahneleri anında gündem oldu. İkilinin bu sahnelerini görenler “Oğuzhan Koç yine gemileri yakmaz inşallah” yorumunda bulundu

  Yazı kaynağı : www.iyihaberim.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap