Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  dünyayla benim aramda 1 sezon 4 bölüm izle

  1 ziyaretçi

  dünyayla benim aramda 1 sezon 4 bölüm izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Dünyayla Benim Aramda

  Dünyayla Benim Aramda 1.Sezon 4.Bölüm Full İzle Disney+

  Dünyayla Benim Aramda 1.Sezon 4.Bölüm

  Dünyayla Benim Aramda 4.Bölüm izle

  Dünyayla Benim Aramda 4.Bölüm izle

  Dünyayla Benim Aramda 4.Bölüm izle hd kalitede sitemizde yayınlanmıştır. DİSNEY PLUS ekranlarında büyük heyecanla izlenecek Dünyayla Benim Aramda dizisinin yeni bölümü Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

  Başrollerinde Demet Özdemir, Buğra Gürsoy ve Hafsanur Sancaktutan gibi sevilen oyuncularının yer aldığı Dünyayla Benim Aramda bu hafta yayınlanacak mı?

  Dünyayla Benim Aramda 4.Bölüm izle

  Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  YENİ BÖLÜM ÖZETİ

  Senaryosunu Pınar Bulut’ un yazdığı, yönetmen koltuğunda Hülya Gezer’ in oturduğu Dünyayla Benin Aramda dizisi başrol oyuncuları ile bütün dikkatleri üzerine çekti. Merakla beklenen dizide başrolü canlandıracak kadın oyuncu Demet Özdemir olurken partnerinin kim olacağı merak ediliyor.

  Disney için hazırlanan ve senaryosunu Pınar Bulut’ un kaleme aldığı Dünyayla Benim Aramda dizisinin oyuncu kadrosu oldukça dikkat çekti. Güzel oyuncu Demet Özdemir’ in partnerinin kim olacağı merak konusu oldu. Ünlü oyuncu Demet Özdemir’ in partneri Kerem Bürsin olacağı konuşulmuştu ancak Hande Erçel’ in sorun çıkarması ve ardından yaşanan karışıklık ile Bürsin’ in olmayacağı öğrenildi. Hülya Gezer’ in yönetmenliğini yaptığı Dünyayla Benim Aramda dizisinin çekimleri Mart 2022 tarihinde başlayacak. Ancak, Dünyayla Benim Aramda dizisinin yayın tarihi tam olarak belirlenmedi. Disney Plus yayına ne zaman başlar ise Dünyayla Benim Aramda dizisi de o tarihte yayınlanacak.

  Ünlü oyuncu Demet Özdemir ve Hafsanur Sancaktutan’ ın başrolünü paylaşacağı dizinin iki de erkek başrol oyuncusu bulunmakta.  İlk başrol oyuncu için projenin en başından itibaren ismi geçen Buğra Gülsoy ile anlaşma aşamasında olduğu iddia edildi. Dizi hem oyuncu kadrosu hem de hikayesi ile merak uyandıracağa benziyor. Senaryosunu Pınar Bulut’ un yazdığı, yönetmen koltuğunda Hülya Gezer’ in oturduğu ve MF yapımın hazırladığı Dünyayla Benim Aramda dizisinin yayın tarihi izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor.

  Senaryosunu Pınar Bulut’ un yazdığı, yönetmen koltuğunda Hülya Gezer’ in oturduğu Dünyayla Benin Aramda dizisi başrol oyuncuları ile bütün dikkatleri üzerine çekti. Merakla beklenen dizide başrolü canlandıracak kadın oyuncu Demet Özdemir olurken partnerinin kim olacağı merak ediliyor. MF yapım tarafından yapılan Dünyayla Benim Aramda adlı dizinin oyuncu kadrosu çok konuşuldu. Dizinin kadın başrol oyuncusu Demet Özdemir iken erek başrol oyuncu ise merak konusu oldu. Dünyayla Benim Aramda dizisinin diğer başrol kadın oyuncu da Hafsanur Sancaktutan oldu. Yönetmen koltuğunda Hülya Gezer’in oturduğu Dünyayla Benim Aramda dizisi dijital platformda 8 bölüm olacak şekilde yayınlanması beklenmektedir. Dizinin çekimleri Mart ayının sonunda başlayacak. Dijital platformda yayına hazırlanan Dünyayla Benim Aramda dizisinin cast çalışmaları da sürüyor.

  Yazı kaynağı : www.dizirize.com

  Dünyayla Benim Aramda 4.bölüm ne zaman yayınlanacak?

  Dünyayla Benim Aramda 4.bölüm ne zaman yayınlanacak?

  Dünyayla Benim Aramda 4.bölüm ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, ne zaman başlayacak, hangi kanalda, nereden izlenir, konusu, oyuncuları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

  Dünyayla Benim Aramda 4.bölüm hakkında

  Disney Plus Türkiye tarafından yayınlanan Disney Plus Türkiye’nin 2. orijinal Türk dizisidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan dizi romantik, komedi ve drama türünde yer alıyor.

  MF Yapım tarafından tasarlanan dizi İstanbul’da çekildi.

  Dizinin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Zerrin Tekindor, İbrahim Selim, Melisa Döngel ve Metin Akdülger gibi isimler yer alıyor.

  Dizinin yönetmenliğini Hülya Gezer üstlenirken, senaryosunu Pınar Bulut kaleme aldı.

  DiziIMDb‘de 4,8‘lik puana sahip olabildi.

  Dizinin ilk bölümünü izleyen Disney Plus aboneleri Dünyayla Benim Aramda 4.bölüm ne zaman çıkacak? sorusunun yanıtını arıyor.

  Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

  Ama önce gelin dizi ile ilgili detaylara bi göz atalım.

  Dünya ile Benim Aramda konusu

  Dizinin konusu, uzaklaştığı sevgilisiyle ilişkisini ayakta tutmaya çalışan bir kadına odaklanıyor. İçindeki boşluğu aşkla doldurmaya çalışan kadın, zaman geçtikçe sevgilisinden uzaklaşır. İlişkisini ayakta tutmak isteyen kadın, bunun için sevgilisine sosyal medya üzerinden oyunlar oynamaya başlar.

  ‘Dünyayla Benim Aramda’, büyük bir aşk ve tutkuyla başlayan ilişkisinin artık eskisi gibi olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları bağlılık kavramı üzerinden ele alıyor.

  Dünyayla Benim Aramda oyuncuları ve karakterleri (Cast)

  Dizinin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Zerrin Tekindor, İbrahim Selim, Melisa Döngel ve Metin Akdülger gibi isimler yer alıyor.

  Demet Özdemir – İlkin
  Buğra Gülsoy – Tolga
  Hafsanur Sancaktutan – Sinem
  Zerrin Tekindor – Burçin
  İbrahim Selim – Cüneyt
  Melisa Döngel – Ceren
  Metin Akdülger – Kenan
  Ali Yoğurtçuoğlu

  Dünyayla Benim Aramda 4.bölüm ne zaman çıkacak?

  Disney Plus’ın ikinci yerli dizisinin 4. bölümü 28 Eylül 2022’de Disney Plus tarafından yayınlanacak.

  Dizi Yorumları

  Yazı kaynağı : yorumguncel.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap