Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  düşman başına 210 bölüm izle tek parça

  1 ziyaretçi

  düşman başına 210 bölüm izle tek parça bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Düşman Başına 210. Bölüm İzle 23 Ocak 2023 - izle7

  Düşman Başına 210.Bölüm izle 23 Ocak 2023 | Ddizi

  Düşman Başına 210.Bölüm izle 23 Ocak 2023 | Ddizi

  Düşman Başına 210.Bölüm izle

  Düşman Başına 210.Bölüm izle

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.dizimom1.com

  Düşman Başına 210.Bölüm izle 23 Ocak 2023

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.trdiziizle.co

  Düşman Başına 210. Bölüm Özeti - 23 Ocak Pazartesi | Dizi Haber Dünyası

  Düşman Başına 210. Bölüm Özeti - 23 Ocak Pazartesi | Dizi Haber Dünyası

  Shanti, Raghav ve Kuşya ASILACAK!

  Düşman Başına 210. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 210. bölümü Kanal 7 ekranlarında 23 Ocak Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 210. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 210.Bölüm Full İzle.

  Düşman Başına 210.bölümde neler olacak? Düşman Başına 210. bölüm özetinde Sarla pişman olmuştur, Preeti ise ailesinin idamı için mutluluk dansı eder. Düşman Başına 210.bölüm özeti devam ediyor.

  Düşman Başına 210.bölüm özetinde Shivam artık Sarla’nın değiştiğini belgeleri alması için yardım edeceğini söyler. Shivam, Nimmi’yi görür ve güçlerini birleştirmeleri gerektiğini söyler. Nimmi ise onlara güvenmediğini kendi yolundan giderek anne ve babasını kurtaracağını söyler. O yüzden Riya’dan korktuğunu onun önünde yaptıkların anlatamayacağını söyler.

  Kaushalya yiyecekle Raghav’ın hücresine gelir. Ondan yemek yemesini ister. Gardiyan kiminle konuştuğunu sorar. Raghav hayal görmeye başlamıştır. Bansi ve Rajendra, Preeti ile konuşur. Preeti, Nandu ve Nimmi’nin anlaştığı avukatı öğrenmiş onların kaçırılmasını istiyordur.

  Sarla bir fikir bulduğunu söyleyerek Riya’nın yanına gelir. Nimmi, Shanti’yi suçlamak için şimdi ne yapacaklarını sorar. Bansi ve Rajendra, Girish’i öğrenir. Onu kaçırırlar. Preeti 8 gün sonra serbest kalmasını ister.

  Sarla, Riya’yı karakola götürür. Müfettişe saldırmasını ister. Riya bunu yaparsa hapse atılacağını söyler. Sarla da bu yüzden ona kimlik yazacaklarını belirtir. Riya hemen bir şeyler fırlatmaya başlar ve müfettişe tokat atar. Müfettiş Sarla hanım hepinizi hapse atmakla büyük hata yaptım beni bağışlayın der. Sarla, Riya’nın sana tokat attığını, onu hapse atmasını ister. Müfettiş hayır ben bunu yapamam sen büyük bakansın işim tehlikeye girer der.Riya müfettişi daha çok dövüyor ve kendisini içeri tıkmasını ister. Müfettiş silahı Riya’ya doğrultuyor. Sarla endişelenir. Müfettiş ben bu davayı alamam siz bakansınız der.

  Düşman Başına 210. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 23 Ocak Pazartesi

  Nimmi, Girish’i arar. Bansi onunla konuşur. Nimmi, sesin farklı geldiğini söyler Bansi birçok davası olduğunu kendisini aramamasını ister. Nimmi, Nandu’yu arar ve Girish’e ulaşılamadığını söyler.

  Shanti, polis memuruna avukatını sorar. Avukatın gelmediğini öğrenir. Nimmi şok edici bir haber alır ve ağlar. Herkes ona ne olduğunu sorar. Nimmi herkesin başarısız olduğunu, anne, baba ve Shanti’nin asla geri dönmeyeceğini, yarın asılacaklarını haber verir. Preeti, avukatın itirazın kabul edildiğini söylediğini hatırlıyor. Riya, Nimmi’den Girish’e sormasını ister. Nandu cevap vermediğini açıklar. 

  Gardiyan Nimmi’yi arar ve ondan Shanti, Kaushalya ve Raghav ile son kez konuşmasını ister. Nimmi, Shivam ve Riya ağlar. Shanti, Nimmi’den iyi bir adam bulup evlenmesini ister. Shivam bunu söyleme, sana bir şey olmasına izin vermem der. Shanti, Nimmi dışında kimseyle konuşmak istemediğini söylüyor. Kaushalya, Nimmi’den Shanti Sadan’a bakmasını ister. 

  Shivam, Kaushalya ile konuşmak için telefonu alır. Kaushalya ağlıyor. Seninle konuşmak istemedim ama seni 9 ay karnımda tuttum, bizi çok üzdün, rica ederim kardeşlerine kızma, onlara sahip çık diyor. Kaushalya aramayı bitirir. Hücrelerine geri götürülüyorlar. Nandu, şilte yapımcılarını görür ve Preeti’yi hatırlar. Eve koşar ve yastığı kontrol eder. Düşen bir kart gördüğünü ve kartı gazetede nasıl sakladığını düşünüyor. Gazeteleri kontrol eder ve kart bulur. Preeti eve gelir ve ne bulduğunu sorar.

  Nimmi her şeyin bittiğini söyler ve ağlar. Eşyalarını atar ve dizüstü bilgisayarını alır. Riya’nın dizüstü bilgisayarını kullandığını hatırlıyor. Nimmi evlilik cdsinin sıkıştığını hatırlıyor. Riya ve Shivam şok olur.

  Nandu hurdacı dükkanına gelir ve hurdayı kanıtlar için kontrol etmek için kilidi kırar. Bir adam onu ​​görür ve polise şikayette bulunur. Nandu kağıdı bulur ve gülümser.

  Preeti, Shanti Sadan’a gelir ve Nimmi’yi görerek hareket eder. Nimmi’ye sarılır ve yetim kalacaklarını söyler. Nimmi cesaretli olmasını bir kanıt bulduğunu söyler. Shivam ve Riya’nın evlilik kanıtı, bir dizüstü bilgisayara sıkışmış. Preeti kimsenin planımı bozmasına izin vermeyeceğimi düşünüyor.

  Shivam, Cd’yi adama verir ve verileri hızlı bir şekilde kurtarmasını ister. Riya, verileri aldığımızda hapse gireceğimi ve sizin mahkemeye gideceğinizi söylüyor. Preeti, Riya’yı dışarıda durdurmayı düşünür. Riya, Sarla’yı arayıp bir an önce eve gelmesini ister, ellerinde bir kanıt vardır. Adam, verileri kurtarmanın zaman alacağını söylüyor. 

  Nandu, polis memuruna, karısının küçük adama kimlik belgeleri verdiğini, bu yüzden onu almaya gittiğini, hiçbir şey çalmadığını söyler. Memur ondan sabah birini arayıp gitmesini ister. Nandu geç olacağını söylüyor. Polislerin dizisi hakkında konuştuğunu duyunca oyuncunun kendisi olduğuu söyler.

  Memurlar ceza için Kaushalya, Shanti ve Raghav’ı alır. Kaushalya polis memuruna onu almaması için yalvarır. Raghav, Shanti ve Kaushalya cezadan önce son banyoya alınır. Ağlayarak banyo yaparlar.Adam verileri kurtarır ve CD’yi çalar. Shivam, Nimmi ve Riya’dan gelip cd’yi çalarken görmelerini ister. Hepsi sevinir ve verileri kurtardığı için adama teşekkür eder. Riya, üç hayat kurtardığın için teşekkür ediyor. Adam bana çok yardımcı oldun ben gideyim teşekküre gerek yok der. Riya, kanıtı aldık, herkes iyi olacak.

  Pandit, Shanti, Kaushalya ve Raghav’a ölümlülüğü anlatır. Onlardan ellerini kavuşturup günahları için dua etmelerini ister. Riya yoldadır ve yargıçla buluşup herkesi kurtarmayı düşünür. Bansi, CD’yi almak için Riya’nın peşine düşer. Bansi, Riya’nın kafasına vurur. Riya bayılır. Raghav, Shanti ve Kaushalya gardiyanla tanışır ve son dileklerini söyler. 

  Bansi, CD için Riya’nın çantasını kontrol eder ve almaz.

  Raghav, Kaushalya ve Shanti asılacakları hücreye giderler. Bansi, Preeti’yi arar ve herhangi bir CD almadığımı söyler. Preeti ondan iyi kontrol etmesini ister. CD yok diyor. Ondan gitmesini ister. Riya baygın yatıyor.

  Yazı kaynağı : dizihaberdunyasi.com

  Düşman Başına 210. Bölüm Fragmanı - 23 Ocak Pazartesi - Dailymotion Video

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap