Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  düşman başına 152 bölüm izle

  1 ziyaretçi

  düşman başına 152 bölüm izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Düşman Başına 152. Bölüm İzle 15 Kasım 2022 - izle7

  Düşman Başına 152. Bölüm İzle 15 Kasım 2022 - izle7

  Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Düşman Başına - Mere Angne Mein 12 Kasım Cumartesi tarihli 149. bölümüyle izle7.com'da.  

  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir serüven başlıyor. Yayınlandığı dönem ekranlarda fırtınalar estiren Mere Angne Mein, “Düşman Başına” adıyla Kanal 7’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

  Başrollerini Krutika Desai Khan, Ekta Kaul, Karam Rajpal, Richa Mukherjee ve Ananya Khare’nin paylaştığı Düşman Başına sürükleyici öyküsüyle ekrandaki yerini almaya geliyor.  Bir yanda geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan Shanti, diğer yanda aileye yeni giren özgür ruhlu Riya… Shanti, otoritesiyle Shrivastas ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar. Çocuklarını ve onların ailelerini kontrol etmek için uğraşan Shanti, çocuklara özgürlük verilmesini doğru bulmaz. Geleneklerin esiri olan Shanti, oğlu ve geliniyle aynı evi paylaşır. Oğlu Raghav, onun parasını kaybetmemek için annesinin her dediğini yapar. Fakat torunu Shivam babaannesinin hayata bakış açısını onaylamaz ve özgürlüğünün peşinden koşar. Öte yandan Riya ise özgür bir ailede yetişmiş olan zeki, mutlu ve şefkatli bir genç kızdır. Shivam ile yolları kesişen Riya, Shrivastav ailesinin evine geldiğinde büyük bir şok yaşar. Babaanne Shanti’nin baskıcı tavırları Riya’nın özgür ruhunu dizginleyebilecek mi? Shanti, ailesinin bütünlüğünü koruyabilecek mi? Babaannesi ve karısı arasında kalan Shivam, nasıl bir yol çizecek? Hepsi ve daha fazlası Düşman Başına ile ekrandaki yerini alacak.

  Düşman Başına hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

  Yazı kaynağı : www.izle7.com

  Düşman Başına 152.Bölüm izle 15 Kasım 2022

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.trdiziizle.co

  Düşman Başına 152.Bölüm izle

  Düşman Başına 152.Bölüm izle

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.dizimom.live

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap