Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  cumhuriyet sosyal bilimler meslek yüksekokulu

  1 ziyaretçi

  cumhuriyet sosyal bilimler meslek yüksekokulu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Cumhuriyet Sosyal Bilimler MYO'dan iş birliği protokolü

  Cumhuriyet Sosyal Bilimler MYO'dan iş birliği protokolü

  SİVAS, (DHA) - SİVAS Cumhuriyet Üniversitesi(SCÜ) tarafından öğrencilerin aldıkları teorik eğitim kalitesinin yanı sıra piyasanın ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte olmaları amacıyla meslek yüksekokullarında uygulanan 3+1 sistemi kapsamında özel bir çağrı merkezi ile iş birliği protokolü imzalandı.
  SCÜ Cumhuriyet Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu (CSBMYO) ile özel bir çağrı merkezi arasında iş birliği protokolü imzaladı. Rektörlük makamında düzenlenen imza törenine SCÜ Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, CSBMYO Müdürü Doç. Dr. Derya Fatma Biçer, çağrı merkezi sahibi Ahmet Özen, Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölüm Başkanı Selçuk Yasin Yıldız katıldı.
  İmza töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Yıldız, "Şirketler ve  firmalarla iş birliğine devam ediyoruz. Bu protokol de Cumhuriyet Sosyal Bilimler MYO'nun hayata geçirdiği dördüncü protokol. Amacımız öğrencilerimizin geleceğine katkı sağlayan çalışmalar yapmak. Bizim için mezun ettiğimiz öğrencilerin iş bulabilmesi önemli. Teşekkür ediyorum, inşallah bu tür çalışmaları daha da çoğaltacağız" dedi.
  Çağrı merkezi sahibi Özen ise, "Sivas Cumhuriyet Üniversitesi şehrimizin en önemli markalarından biri. Ülkemizin ve şehrimizin geleceğine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. O yüzden Sivas Cumhuriyet Üniversitesi gibi bir markayla iş birliği protokolü imzaladık. Hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

  FOTOĞRAFLI

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap