Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  cs source 2 sistem gereksinimleri

  1 ziyaretçi

  cs source 2 sistem gereksinimleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Counter-Strike: Source Steam'de %90 İndirimli

  Counter-Strike Source

  Counter-Strike Source

  AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

  Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

  Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

  Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Yazı kaynağı : www.merlininkazani.com

  CS GO Source 2 Ne Zaman Gelecek

  Counter-Strike 2'nin beta sürümünün en geç 1 Nisan'da çıkması planlanıyor. Oyun geliştirme konusunda bilgisi olan kaynaklar, Valve'nin öncelikli olarak Counter-Strike'ın Source 2 versiyonuna odaklandığını ve bu sürümünün hazır olduğunu söylediler. Kaynaklardan biri "Büyük öncelik, bu oyunu çıkarmak ve ardından CS'den beklenen seviyeye getirmek için cilalamak, hataları düzeltmek" dedi. CS GO Source 2 versiyonu, iddialara göre, lansmanda 128 tick sunuculara sahip olacak ve bu CSGO oyuncularının sıkça istediği bir özellik olacak. Ayrıca, üçüncü taraf maç yapma uygulamalarına (FACEIT ve ESEA gibi) olan ihtiyacı azaltmak için geliştirilmiş bir eşleştirme sistemi planlanıyor.

  Yayınlanan raporlara göre belirsiz kalan şey, yeni sürümün CS:GO'nun rekabetçi en üst seviyesiyle nasıl entegre edileceği ve mevcut skin ekonomisine nasıl etki edebileceğidir. Daha önceki CS denemeleri gibi, yeni oyunun da ayrı bir oyun olarak mı kalacağı yoksa Dota2'nin Source 2 sürümü gibi birleşme mi olacağı bilinmiyor.

  Diğer bir rapora göre, yeni oyunun aslında 'Counter-Strike 2' veya hiçbir şekilde yeniden markalanmayacağını belirtmekte. Çıkacak olan son ürünün, sadece Source 2 motoru üzerinde çalışan CS:GO olacağı ifade edildi.

  CS:GO Source 2 Güncellemesi

  Yazı kaynağı : www.kopazar.com

  Counter-Strike: Source Sistem Gereksinimleri

  Oyunlar : Counter-Strike: Source

  Tür : ilk kişi atıcı oyunlar

  Okunma Sayisi (Bugün) : 5524

  Okunma Sayisi (Toplam) : 5870

  kullanici Puanlari : 3.4 / 5 (Oy sayisi : 13 )

  Tweet

  Yazı kaynağı : www.pcrequirements.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap