Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  cinsel iliski sirasinda balkondan dusen kadin

  1 ziyaretçi

  cinsel iliski sirasinda balkondan dusen kadin bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Cinsel İlişki Sırasında Balkondan Düşen Kadının Beli Kırıldı

  Kadın cinsel ilişki sırasında balkondan düştü

  Tarayıcınız bu videoyu desteklemiyor.

  Tayvan'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Partneriyle balkonda cinsel ilişkiye giren kadın, dengesini kaybederek evin önünde park halinde duran aracın üzerine düştü. Kameralar tarafından saniye saniye kaydedilen olayda kadının üzerine düştüğü arabanın tavan kısmının tamamen çöktüğü gözlendi.

  Tayvan'ın Taipei şehrinde bir kadın erkek arkadaşı ile balkonda ilişkiye girdiği sırada dengesini kaybedip balkonun altında bulunan son model arabanın üzerine düştü.

  Şiddetli bir şekilde düşen kadın, aracın üst kısmının parçalanmasına sebep oldu. Bir ayağı arabanın içine giren kadın acı içinde sırtını sıvazlarken, kendisi ile ilişkiye giren kişi koşarak kadının yardımına geldi.

  Erkek arkadaşı kadını arabanın üzerinden indirip yakınlarda bulunan bir hastaneye götürdü. Beli kırılan kadının iki hafta hastanede tedavi altında kalacağı belirtilirken, herhangi bir hayatı tehlikesinin olmadığı belirtildi.

  Öte yandan çiftin, komşusuna ait olan araçta oluşan hasarı ödeyeceği öğrenildi.

  Yazı kaynağı : www.yenicaggazetesi.com.tr

  Tayvan'da bir kadın cinsel ilişki sırasında balkondan lüks bir aracın üzerine düştü

  Tayvan'da bir kadın cinsel ilişki sırasında balkondan lüks bir aracın üzerine düştü

  Tayvan'ın Taipei şehrinde bir kadın, erkek arkadaşıyla balkonda cinsel ilişkiye girdiği sırada dehşeti yaşadı. İlişki sırasında dengesini kaybeden kadın, metrelerce yüksekten arabanın üzerine düştü.

  Olaydan sonra arabanın tavanının tamamen çöktüğü görüldü. O anlar güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi. 

  Beli kırılan kadın acı içinde kıvrandı

  Şiddetli şekilde lüks aracın üzerine düşen kadının acı içinde kıvrandığı görüldü. Belinin kırıldığı öğrenilen kadını yardımınaysa ilişkiye girdiği erkek yetişti. Erkek arkadaşının arabanın üzerinden indirdiği kadının iki hafta hastanede kalacağı açıklandı.   Yazı kaynağı : www.tv100.com

  Cinsel ilişki sırasında balkondan düştü

  Cinsel ilişki sırasında balkondan düştü

  Cinsel ilişki sırasında balkondan düştü

  25 Eylül 2021 Cumartesi

  Tayvan’da partneriyle balkonda cinsel ilişkiye giren kadın, park halindeki aracın üstüne düştü. Aracın tavanı çökerken, kadının ise beli kırıldı.

  Tayvan’ın Taipei şehrinde bir kadın erkek arkadaşı ile balkonda ilişkiye girdiği sırada dengesini kaybedip balkonun altında bulunan son model arabanın üzerine düştü. Kameralar tarafından an be an kaydedilen olayda kadının üzerine düştüğü arabanın tavan kısmının tamamen çöktüğü gözlendi. Şiddetli bir şekilde düşen kadın, aracın üst kısmının parçalanmasına sebep oldu.

  Bir ayağı arabanın içine giren kadın acı içinde sırtını sıvazlarken, kendisi ile ilişkiye giren kişi koşarak kadının yardımına geldi. Erkek arkadaşı kadını arabanın üzerinden indirip yakınlarda bulunan bir hastaneye götürdü. Beli kırılan kadının iki hafta hastanede tedavi altında kalacağı belirtilirken, herhangi bir hayatı tehlikesinin olmadığı öğrenildi. Öte yandan çiftin, komşusuna ait olan araçta oluşan hasarı ödeyeceği öğrenildi.

  Yazı kaynağı : tele1.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap