Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  choose or die türkçe dublaj izle

  1 ziyaretçi

  choose or die türkçe dublaj izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yaşamak İçin Oyna

  Yaşamak İçin Oyna

  Kayla okula gitmek için mücadele etse de sonunda hayat şartlarının zorluğuna yenik düşmüş bir gençtir. Çünkü Kayla hem okumak hem de sevdiklerine bakmak zorundadır ve parasızlığı yüzünden de kendisi ve ailesi evsiz kalmanın eşiğindedir. Kayla ne yapacağını bilmemektedir ve daha başka sorunları da olmasına rağmen hayatındaki en önemli sorun olan parasızlığını çözmenin bir yolunu aramaktadır.
  Kayla ne yapacağını düşünürken oturduğu binadan yaşıtı olan Isaac ile sohbet ederken Isaac sonunda beklediği kargonun geldiğini görür. Bu kargonun içinde ise Isaac’ın uzun zamandır beklediği bir karo bulunmaktadır. Bu kargonun içinde ise ona tam 100 bin dolar kazandıracak para ödüllü çok eski bir video oyunu bulunmaktadır. Kayla bu video oyununun gerçekten de 100 bin dolar verip vermediğini merak etmektedir. Ne de olsa Kayla’nın bu paraya her kesten çok ihtiyacı vardır. Kayla gece yarısından sonra Isaac ile bu oyunu oynamak için sözleşir ve günün devamında para bulmak için uğraşır. Gece olduğunda ise Kayla laptopu ile oyuna bağlanır ve ilk seviyeye başlar. Fakat Kayla bu video oyunun sıradan bir oyun olmadığını daha ilk dakikalarda anlar. Çünkü oyun neredeyse Kayla’nın nerede olduğunu bilmektedir. Bu Kayla için korkutucu gelse de oyuna devam etmesi söylenir ve ilk seçimi ardına bunu yaptığına pişman olur. Pişman olmasının nedeni ise bu oyunun altında çok daha korkunç bir oyunun olduğunu fark etmesidir.
  Korku ve gerilimi dram ile birleştirmeyi başaran ender filmlerden bir tanesi olan 4k formatındaki Choose or Die filminde Toby Meakins hem yapımın yönetmen koltuğunda hem de Simon Allen ve de Matthew James Wilkinson ile birlikte senarist köşesinde olan isimdir. Kayla’nın yapacağı tercihlerle hem kendinin hem de başkalarının yaşayıp yaşamayacağına karar verdiren korkunç ve lanetli bir oyunu anlatan filmde Iola Evans ile Asa Butterfield ve de Robert Englund isimleri de filmin başrol oyuncu kadrosundaki isimlerdir.

  Yazı kaynağı : www.fullhdfilmizlesene.pw

  Yazı kaynağı : www.hdfilmcehennemi.me

  Yaşamak İçin Oyna - Choose or Die izle, 1080p Türkçe Dublaj izle - Sinemia.org

  Sitemizde yayınlanan film ve dizilerin telif ihlali olduğunu düşünüyorsanız eğer [email protected] adresinden bizlere bildirebilirsiniz. Telif ihlalini ispatladığınız içerikler 48 saat içerisinde yayından kaldırılmaktadır.

  Şimdi gelelim sebebi ziyaretimize.. Malum artık iş hayatının yoğunluğu, geçim sıkıntıları, vs vs derken insan evlatları artık sinema salonlarına gidemeyebiliyor. Valla biz gidemiyoruz :) Ayrıca dizi bölümleride haftalık geliyor ve bir kaçıyorsunuz ipin ucu kopuyor.. Eeee biladerim napacaz? dediğinizi duyuyorum ve biz sizler için zabaha kadar burdayız zabaha kadar!! Sloganıyla yola çıkıyoruz veeeee kimyager baba yarım amcam Saul Goodman'ın emriyle bu sitenin açılışını yapıyoruzzzz. Saul amcamı tanımıyorsan sana yazzzuklar olsun!!! Bak ünlem koydum çünkü durum ciddi (Breaking Bad).. Neyse, seneler geçti, yıllar geçti, asırlar geçti, bi dk asır geçmedi 100 sene oldu canım daha filmler çıkalı... Eskiden film izleme okadar zormuş ki insanlar vcd kiralar 1 - 2 TL ücretlere 1 saat film izlermiş. Nankörlük etmeyin yeni nesil oturduğunuz yerden HeçDi kalitede içerik izliyonuz namıssızlar.. Yabancı Dizi izleme yeri yoktu, tırtflixler, mamuzon praymlar hiçbiri yoktu. Kuran çarpsın ne eziyetlerle film izlemiş millet ya yeminle gözlerim yaşardı.

  Neyse bak ciddiyete geçiyorum şimdi. Öhm öhm, ben deniz Sinemia yöneticisi, patronu Jexy.. Bu platformu insanoğlunun vakit geçirmesi, internet üzerinden yabancı filmleri Türkçe altyazılı, Türkçe dublaj ve bunun yanı sıra yabancı dizileri Türkçe altyazı ve Türkçe dublaj daha bitmedi oğlum kore dizilerinide altyazılı ve bazılarını dublaj, hadi bonus olarak anime dizileride altyazılı olarak sizlere burada paylaşmayı hedefliyordum ve hedefimi açılışla gerçekleştirdim. Burası bir aile yuvası, bir kıraathane havası, bir semt çocuğu mekanı gibi olacak, film izlerken sosyalleşiciiizz, hanımlar makyaj tazelerken acep dizini kaçıncı bölümünde kaldım, kaçıncı dakikada kaldım demesine fırsat vermeden biz bunları onlar için hafızada tutuciiizzz, erkek üyeler için burada yazamıyorum ama özel kampanyalarımız olacak onlara ayrı bir oda açacam ama şimdi değil az sabır ((şiki şiki ba ba hadi hadi yolla, okayi şamaşita kombam ba kombam ba)) :) Biz diğer platformlara benzemeyiz, biz çok kurumsalız ve bir okadar da rahat kişileriz. Bizden rahatı gevşektir. Amacımız sizi böyle ağzınıza burnunuza donunuza kadar diziye filme boğmak. Misal gerilim filmi arıyorsun, gerim gerim gerilmekmi istiyorsun? Biz burdayız hacı bizim işimiz sizi germek, aşk istiyorsanız aşk vermek, hüzünlenirseniz salya sümük ağlatmak, gülmek istiyorsanız altınıza kaçırana kadar güldürmek. Lakin bu tür durumları sitenin ortasına yapmayın.

  Sizlere öyle bir platform oluşturduk ki sitemizi tüm IOS, Android, Windows Phone, Samsung TV ve LG TV, PlayStation, Xbox, hatta bonus 3310'da bile izlemeniz için çalışmalarımız sürüyor :P Güncel bir film çıktı, dizi çıktı hiç dert etmeyin zabaaahaa kadar burda olup onu sizler için hazırlıyoruz..

  Aaaa sitede reklam yok!! Yok tabi hemen öyle ne reklamı dur bakalım.. Önce bir sistemimiz sorunsuz devam etsin, çok masrafımız olursa alırız 3 5 bişeyler, ama bunda da sizi bizden kaçıracak türde reklam almayız haaa onu kafanıza takmayın. Beni çok üzmez ve söz dinlerseniz sizlere söz sitemizin Android & IOS uygulamamızı bile yaparım.. (Valla yaparım ve yapacamda)

  Site için son cümlelerim, aşk filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, korku filmleri, asya filmleri, animasyonlu filmler, çocuk filmleri, macera filmleri ve yüzlercesini burada bulacaksınız. yabancı dizi izlemek içinde doğru adrestesiniz, komple ayağınıza dünyaları seriyoruz.

  En önemli uyulması gereken site kuralları; 1-) Sitede çekirdek, kabuklu yemiş yemek yasak.. 2-) Aileler içerik izlerken çocuklarınıza mukayet olun, sağda solda pistte koşuşturması yasak. 3-) Sitede film-dizi izlerken çiftlerin yakınlaşması yasaktır. (olan var olmayan var) 4-) Sıcak havalarda üstsüz film izlemek yasak. 5-) Sitemizi googul amcada aratıp girerseniz çok makbule geçer. 6-) Size telefondan mesaj atıp, bizim adımızı verip para isteyen dolandırıcılara lütfen istediğini verin, bizi ele güne rezil etmeyin çevresi, üyesi yok dedirtmeyin. 7-) Kadın üyelerimiz sinema salonunda makyaj yapmak yok efendim oje sürmek, yok rimelim aktı makyajımı tazeleyim falan filan yasaktır 8-) Komedi içerikleri izlerken lütfen ağzınızı yaya yaya gevşek gevşek gülmeyin..

  Sinemia Copyright 2020 - En yeni ve son çıkan 2020 Filmleri izleyin. Güncel yabanci dizi ve film sitesi olan sinemia.org sizlere kesintisiz ve ücretsiz bir izleme olanağı sunar, bu sayede içerikleri türkçe dublaj ve türkçe altyazı seçenekleriyle 1080p full hd kalitede izleyebilirsiniz. İsteyen yabancı dizi dahi izleyebilir.

  Yazı kaynağı : sinemia.org

  Choose or Die, Yaşamak İçin Oyna izle Türkçe Dublaj 1080p - Roket Dizi

  Yaşamak İçin Oyna - Choose or Die izle | Fullhdfilmizle.pw

  Yaşamak İçin Oyna - Choose or Die izle | Fullhdfilmizle.pw

  Korku ve gerilim hat safhada olduğu ve 4k film formatı da tamamlanan Choose or Die filminde, 80’ler modasına hayran olan iki genç, oynamamaları gereken bir video oyununu açtığında hayatları korkunç bir şekilde değişmeye başlar. Kayla ve Isaac’ın hayatları artık bu video oyununda yaptıkları seçimlere bağlıdır. 

  Kayla, uyuşturucu bağımlısı annesi ile beraber yaşamakta olan bir gençtir. Kayla’nın annesi, Kayla’nın eğitimi için gereken parayı kazanabilmek adına temizlikçi olarak çalışmaktadır. Kayla, sorunlu maddi koşullar arasında yetişkinliğe geçiş yapmaya çalışan birisidir. Kayla, Isaac adında bir oyun tasarımcısı ile arkadaştır. Kayla ve Isaac, 80’ler modasına ve aurasına hayrandır. Oldukça sıradan görünen bu iki gencin hayatı kısa süre sonra değişecektir. 

  80’li yıllarda, Hal adındaki birisi bir oyun yapar. CURS>R adındaki bu oyunu Hal sadece vakit geçirmek amacıyla yapmıştır. Hal, eşi ve oğlu ile beraber yaşamaktadır. Hal, bu oyunu oynamaya başlar ve kısa süre sonra esrarengiz bir gerçek ile karşılaşır. Hal’ın kurduğu bu oyun gerçek hayat ile etkileşime geçebilmektedir. Hal oyunun birinci seviyesini bitirir ve seçim aşamasına gelir. Bu aşamada Hal, eşinin kulakları ya da oğlunun dili arasında bir seçim yapmak zorundadır. Oyunda yazan istatistiklere göre Hal bir seçim yapmalıdır, aksi takdirde kaçınılmaz bir şekilde ölecektir. Hal karar verdiğinde ise eşinin bilinçdışı olarak oğlunun kulağını kestiğini fark etmiştir. Bu gerçeküstü olaydan sonra Hal oyunu oynamaya devam eder ve bu durum Hal’ın etrafındaki birçok kişiye zarar verir.

  Kayla, Isaac’la olan bir buluşmasında, Isaac’ın elindeki bir kutuda yer alan oyunu fark eder. Bu oyununu ödülü yüz bin dolardır. Kayla, paraya ihtiyacı olduğunu düşünerek, bu oyunu kazanmak istediğine karar verir. 80’ler modasına hayran olan Kayla, bu antika oyunu görünce hevesli bir şekilde oyunu oynamak istediğini dile getirir. Isaac ve Kayla, oyunu oynamak için buluşacakları konusunda anlaşır. Fakat Isaac, buluşmaya gelmez. Oyunu oynamak için can atan Kayla, Isaac’ın gelmesini sabırsızlıkla beklemektedir. Isaac’ın gelmeyeceğini anlayan Kayla oyunu tek başına oynamaya karar verir. Kayla bu esrarengiz oyunu oynamaya başlar. Birinci seviye bittiğinde Kayla’nın bir seçim yapması gerekir, aksi takdirde Kayla ölecektir. Kayla’nın yaptığı seçim ise bir garsonun ölmesi ile sonuçlanır! 

  Yazı kaynağı : fullhdfilmizle.pw

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap