Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  childs farm moisturizer egzama kremi

  1 ziyaretçi

  childs farm moisturizer egzama kremi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Buy Çocuk Çiftliği Bebek Nemlendirici 250ml Online at Lowest Price in Türkiye. B072JSY3SJ

  Buy Çocuk Çiftliği Bebek Nemlendirici 250ml Online at Lowest Price in Türkiye. B072JSY3SJ

  Store Availability

  Store Availability

  Store Availability

  Store Availability

  Yazı kaynağı : www.ubuy.com.tr

  Egzama Hastası Kızı İçin Onlarca Dermatologa Gitti Ve Tonla Para Harcadı - Çareyi 5 Dolarlık Kremde Buldu

  Egzama Hastası Kızı İçin Onlarca Dermatologa Gitti Ve Tonla Para Harcadı - Çareyi 5 Dolarlık Kremde Buldu

  23 yaşındaki anne, MailOnline’a“Kızım geceleri kalkıp kanayana kadar kaşınıyordu” dedi.

  Neyse ki sonunda kızının ilacını buldu. Hem de yerel bir eczaneden aldığı 5 dolarlık kremle!

  Paige Sweeney ve kızı İngiltere’nin Nottingham şehrinde yaşıyor. Kızı Evie Ray’de tedavisi mümkün olmayan türden bir egzama vardı. Anne onlarca doktora kızını gösterse de bir çözüm bulunamıyordu.

  Evie Rae’nin hastalığına çözüm bulunamazken vücudu yara ve bere içinde kaldı. Hastalığı, küçük kızı uykusuz bırakıyordu ve sinirlendiriyordu.

  Paige bir gün yerel bir eczaneye gitti. Gözüne bir krem takıldı. Çaresiz bir şekilde kremi aldı ve eve gitti. Eve gider gitmez kremi kızının yaralarına sürdü. İlginç bir şekilde bir hafta içinde kızının yaraları geçti. Krem mucizevi bir şekilde işe yaradı.

  Anne, Mail Online’a “Rafta sıradan bir krem gördüm. Kızımın fındığa, soyaya ve yumurtaya alerjisi var. O yüzden verdiğim kremlerin içinde yer alanlara her daim dikkat ederim. Neyse ki bu kremde hiçbiri yoktu. Birkaç gün içinde kızımın cildi düzelmeye başladı. Gözlerime inanamadım” dedi.

  Kremin adı ‘Childs Farm Moisturizer’ ve sadece 5 dolar. İngiltere’deki birçok eczanede bulunuyor. Ayrıca Amazongibi sitelerden de satın alınabiliyor. Krem ayrıca dermatologlar tarafından da onaylanmış.

  Paige üründen o kadar memnun kaldı ki Facebook’taki gönderisinde kremin adını paylaştı. Gönderiyi 30 binden fazla kişi paylaştı.

  Evie Rae’nin kremi kullanmaya başladıktan sonra cildinde en küçük bir sorun çıkmadı. Mucizevi krem ilginç bir şekilde kızı iyileştirdi. Artık çok mutlu.

  Egzama hastası kişilerle kremi paylaşmayı unutmayın.

  NEWSNER

  Yazı kaynağı : www.gercektaraf.com

  Egzema hastaları için yeni 'mucize' suncream satışa çıkıyor

  Egzema hastaları için yeni 'mucize' suncream satışa çıkıyor

  Egzema hastaları için yeni 'mucize' suncream satışa çıkıyor

  Havalar ısındıkça, bir 'mucize' kremi olarak adlandırılan bir nemlendiricinin yapımcıları, hem hassas hem de egzama eğilimli cilde sahip olanlar için uygun olan yeni bir güneş bakımı yelpazesini piyasaya sürdüler. Yaşa!

  Childs Farm, sıcak havalarda cilt şikayeti çeken küçüklere yönelik bir dizi suncream ürün piyasaya sürdü. Suncream bir losyon, sprey ve roll-on olarak kullanılabilir ve yetişkin cildine eşit derecede uygundur.

  Suncream fiyatının sadece 10 ila 12 £ arasında olmasıyla, bu yaz çantalar için uygun bir seçenek.

  Eğer kaçırdıysanız, Childs Farm'ın nemlendiricisi, egzamadan muzdarip olanların 'mucize kremler' cildini temizlediğini iddia ettikten sonra viral gitti. Bir noktada şirket bir dakikadan fazla bir şişe satıyordu!

  Nottingham'dan 23 yaşındaki bir anne olan Paige Sweeney, ürünü üç yaşındaki kızı Evie-Rae'de kullandı. O dedi ki; “Evie-Rae'ye yardım etmek için her şeyi denedim. O doğduğundan beri egzama geçirdi.

  “Egzamaları o kadar acı vericiydi ki, ikiye kadar gece boyunca uyumadı. Sürekli kaşıyor ve kanıyordu.

  “Bebek nemlendiriciyi Boots'teki rafta gördüm ve onu vermeye karar verdim. Birkaç gün içinde cildinin temizlenmeye başladığını görebiliyordum. İnanamıyorum. NHS reçeteye koyarsa bir servet kazandırabilir. ”

  Paige'in hikayesini takiben, yüzlerce ebeveyn benzer hikayeleri paylaşmak için öne çıktı.

  Ballynahinch, Kuzey İrlanda'dan 29 yaşındaki Joanne Nevin, bir yaşındaki kızı Kelisha’nın egzamasını rahatlatmak için her şeyi denedi.

  Bir çözüm bulmak için çaresiz kalan Joanne, çevrimiçi olarak ürün hakkında bilgi aldıktan sonra Haziran 2017'de Childs Farm'ın 4.50 TL'lik bebek nemlendiricisini satın aldı. Dedi ki: “Yüzü, onun üzerine kaynar su döküyormuş gibi yamalarla doluydu. Sadece büyük bir uyuzdu.

  "İnternette Childs Farm hakkında bir makale okudum, bu yüzden ona bir karar vermeye karar verdim. Dört hafta içinde Kelisha farklı bir bebek gibiydi. Daha yerleşmiş ve mutluydu çünkü o her zaman kaşıntılı ve çalkantılı değildi. Cildinin kötüydü bile mutlu, gülen bir bebek oldu, ama bir kez biz ürünleri kullanmaya başladık her zaman gülümsüyordu. ”

  Suncream Amazon, Sainsbury's, Waitrose, Ocado ve Child'ın çiftliğinden satın alınabilir.

  Bebekler ve yukarı için uygundur. Dermatolog ve çocuk doktoru, hassas ve aynı zamanda egzama eğilimli bir cilt için uygun olarak onayladı.

  Daha fazla oku:

  Childs Çiftlik Toddler Cilt Bakımı Aralığı İnceleme

  Bebek egzaması için en iyi egzama kremleri

  Yazı kaynağı : tr.yptpmagazine.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap