Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ceyda kasabalı filmleri ve tv dizileri

  1 ziyaretçi

  ceyda kasabalı filmleri ve tv dizileri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ceyda Kasabalı

  Ceyda Kasabalı Oynadığı Diziler, Yer Aldığı Son Dizisi

  Ceyda Kasabalı kimdir? Hangi ünlü ile kardeş? Ceyda Kasabalı oynadığı diziler...

  Ceyda Kasabalı kimdir? Hangi ünlü ile kardeş? Ceyda Kasabalı oynadığı diziler...

  Ceyda Kasabalı 3 Ocak 1987'de İstanbul'da dünyaya geldi. Tam adı Ceyda Kasabalı Albayram'dır. Oyuncu Gökmen Kasabalı ile kardeştir. Şimdilerde ise 35 yaşındadır. 

  Ceyda Kasabalı'nın abisi Gökmen Kasabalı

  İlk orta ve lise öğreniminin ardından Kocaeli Üniversitesi'ne başladı. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden mezun olduktan sonra dizi ve filmlerde rol almaya başladı.

  İlk oyunculuk deneyimini 2011'de Babam Sağolsun dizisi ile yaşadı. Buradaki başarılı performansının ardından çok sayıda dizide boy gösterdi. İlk sinema filmi tecrübesini ise 2017'de Biz Size Döneriz ile edindi. 

  Ayrıca program sunuculuğu da yapmaktadır. 

  Ceyda Kasabalı

  CEYDA KASABALI OYNADIĞI DİZİLER

  Ceyda Kasabalı, 2016'da kendisi gibi oyuncu olan Fırat Albayram ile dünya evine girdi. Bu evliliği hala devam etmektedir. Ayrıca eşi ile birlikte youtube kanalı üzerinden program yapmaktadır. 

  Ceyda Kasabalı ve eşi Fırat Albayram

  Yazı kaynağı : www.haber7.com

  Ceyda Kasabalı Oynadığı Diziler

  Ceyda Kasabalı Oynadığı Diziler

  Oyuncu Ceyda Kasabalı 3 Ocak 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Kocaeli Üniversitesi Sahne Tasarımı bölümünde tamamlayan Ceyda Kasabalı, iki özel tiyatro topluluğunda oyuncu ve koreograf olarak görev yapmaktadır.

  Ekranlarda henüz dikkat çekmemiş bir isim olan Ceyda Kasabalı, şimdiye kadar Yılanların Öcü, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu, Babam Sağolsun ve Yolun Başı gibi yapımlarda rol almıştır. Oyunculuğun yanı sıra modern dans eğitimi de bulunan Ceyda Kasabalı, aynı zamanda çanta tasarımları da yapmaktadır.

  Kasabalı dizilerin sevilen oyuncularından olan ve Suskunlar, Kaçak Gelinler gibi yapımlarda dikkat çeken, ayrıca şimdilerde Hande Soral, Bestemsu Özdemir, Çağlar Ertuğrul gibi isimlerle birlikte rol aldığı "Biz Size Döneriz" filmi ile adından söz ettiren oyuncu Fırat Albayram 'ın eşidir. Çift 2016 yılının yaz aylarında beraberliklerini evliliğe taşımışlardır.  

  Günümüzde tv ekranlarda ve beyaz perdede rol almamıştır ama  youtube üzerinden eşi Fırat Akbayram ile içerikler üretmekteler. Vlog, eğlence ve yemek videoları hazırlayan genç çiftin çok sayıda takipçisi bulunmaktadır. Youtube kanalının ismi ''Noluyo Ya ¿'' dır ve takipçi sayısı 1.7 milyonu bulmuştur. 

  Ramo dizisinde rol alan Gökmen Kasabalı da güzel oyuncunu ağabeyidir. 

  Ceyda Kasabalı'nın;

  Youtube Kanalı: Noluyo Ya

  İnstagram Hesabı: ceydakasabalı

  Babam Sağolsun (Tuğba) - 2011

  Avrupa Avrupa - 2012 

  Yılanların Öcü (Elif) - 2014

  Yunus Emre Aşkın Yolculuğu (Zahide Sultan) - 2015

  Tutsak (Derin) - 2017

  Sinema Filmleri

  Biz Size Döneriz (Didem) - 2016

  Organik Aşk Hikayeleri - 2016

  Damat Takımı (Ceyda) - 2017

  Yazı kaynağı : kimdir.tv

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap