Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ceyda düvenci ve hazal kaya akrabamı

  1 ziyaretçi

  ceyda düvenci ve hazal kaya akrabamı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Hazal Kaya, bu kez de Ceyda Düvenci'yi küstürmüş!

  Hazal Kaya, bu kez de Ceyda Düvenci'yi küstürmüş!

  Televizyongazetesi.com/Detay – Hazal Kaya, geçtiğimiz günlerde yakın dostu Songül Öden’in sosyal medyadan kendisini taşlamasını paylaşmış ve sonrasında da gönlünü alıp sevgi dolu fotoğrafını takipçileri için yayınlamıştı. Kaya’nın, Bülent Şakrak ile uzun yıllardır abi-kardeş gibi oldukları biliniyor. Şakrak’ın eşi Ceyda Düvenci ile de Hazal Kaya, yakın dostlar. Birbirlerinin çocuklarına da hala-dayı-teyze oldular.

  Ünlüler dünyasında az görülecek bir dostluk bağı içinde olan bu üç ünlü isim, aslında gerçek anlamda bir küslük yaşamadı ama birbirlerine sevgilerinden yaptıkları kimi nazireler de sosyal medyaya konu oldu. Hazal Kaya, Songül Öden’in kendisine kızıp, oğlu Fikret’e teyzelik yaparken bir anda halalığa terfi etmesi üzerine, hemen gönlünü aldı.

  Geçtiğimiz günlerde Songül Öden’in yaptığı paylaşıma “Ben bugün Fikomun halasıyım… Bence anlaşılmıştır” notunu düşen Songül Öden için “Hmm kızmış bana” açıklamasını yapmıştı. Aynı günün akşamı Şükran Ovalı’nın da olduğu bir arkadaş buluşmasından fotoğraflarını paylaşıp “I love you to the moon and back” (Seni her şeyden fazla seviyorum) notuyla da Songül Öden’in gönlünü aldı.

  Tüm bu sosyal medyada yaşanan durumun dikkatleri çekmesi üzerine bu kez bir başka paylaşım da Ceyda Düvenci ile ilgili yaşandı. Kaya, ziyarete gittiği Düvenci’nin kendisine sırtını döndüğü bir fotoğrafını da “Kıskandı beni başkalarından” notuyla yayınladı. “Bunlar da bana hasta” notunu da yazdığı fotoğrafını aşağıda görebilirsiniz.

  İşte o paylaşımlar:

  Bu arada Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak’ın oğulları Okan Ali ile Hazal Kaya’nın eşi Ali Atay da Hazal Kaya’nın objektifinden böyle yansımış..

  Özel içerikler youtube kanalımızda

  Abone olun

  Yazı kaynağı : televizyongazetesi.com

  "Seni bu siteden attıracağız!" Hazal Kaya ve Bülent Şakrak sosyal medyadan her fırsatta atışıyor!

  Televizyongazetesi.com/Detay – Başlığa bakınca iki ünlü oyuncunun kavga ettikleri aklınıza gelebilir ama durum başka! Hazal Kaya ve Bülent Şakrak uzun yıllardır iki iyi dost ve birbirlerinin ailesi olmuşlar. Hazal Kaya, Şakrak’ı abisi gibi görüyor ve çocuklarının da halası olarak kabul ediyor kendisini. Eşi Ceyda Düvenci ile de çok yakınlar.

  Ali Atay ile evliliği ve ardından oğlu Fikret Ali’nin de doğumuyla birlikte Hazal Kaya, Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci çiftine komşu oldu.

  Sık sık evlerinin bahçesinde buluşan iki aile, çocuklarıyla birlikte keyifli zamanlar geçiriyorlar. Hazal Kaya ve Bülent Şakrak’ın bu buluşmalarda birbirlerine takılmaları da sosyal medyaya yansıyor tatlı tatlı…

  Yine bir araya geldikleri bir akşamda instagram paylaşımlarıyla atıştı iki oyuncu. Hazal Kaya, bir ara eşi ile fotoğraf çektirmek istedi ama Ali Atay’ın hiç oralı olmadığı ve yan tarafa bakıp güldüğü görülüyor fotoda.

  Kaya, yanlarında oturan Bülent Şakrak’a hitaben “Çık aramızdan iblis!” diyerek takılırken, bir başka paylaşımda da eşi ile selfie çekerken Bülent Şakrak’ın da onları çektiği fotoya ‘Safiye ilen Faik’ yorumu üzerine “Seni attırıcaz bu siteden imza topluyoruz” diyerek güldüren bir yanıt veriyor…

  Hazal Kaya’nın doğumdan sonra oğlu kucağındayken çekilen bir pozunu da paylaşan Şakrak’ın ‘Seni de unutmadık’ mesajına ‘Aaa hiç değişmemişim’ diyerek esprili bir emoji eklemiş oyuncu…

  Özel içerikler youtube kanalımızda

  Abone olun

  Yazı kaynağı : televizyongazetesi.com

  Hazal Kaya'dan tuhaf doğum günü mesajı: "Dünyanın en iyi abisi benim sanıyordum..."

  Hazal Kaya'dan tuhaf doğum günü mesajı:

  Oyuncu çift Hazal Kaya ve Ali Atay, oğulları Fikret Ali ile birlikte mutlu mesut bir hayat sürmeye devam ediyor. Mutlu ailenin en büyük destekçileri ise Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti. Uzun yıllara dayanan bir dostlukları olan aileler, tatilde bile birbirinden ayrılamıyor ve hep birlikte vakit geçiriyor. İstanbul'da aynı siteye taşınan çiftler, çocuklarını da beraber büyütüyor. Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinin çocukları Melisa ve Okan Ali, Hazal Kaya ve Ali Atay'ın minik oğlu Fikret Ali'ye kol kanat geriyor. Bu kocaman aile, birbirlerini özel günlerde yalnız bırakmamaya da özen gösteriyor. Bugün doğum günü olan Okan Ali için en özel kutlama da "halası" Hazal Kaya'dan geldi.

  "Benim sanıyordum"

  Hazal Kaya Okan Ali

  "Yaşadığım sürece kafanı çevirdiğin her yerde, ihtiyacın olduğu her an orada olacağım. Daha çok eğleneceğiz küçük adam." diyen Hazal Kaya, sonra da Okan Ali ve Fikret Ali'nin bir fotoğrafını paylaştı.

  Hazal Kaya story

  "Dünyanın en güzel abisi benim sanıyordum. Bizzat kendisi tarafından geliştirilmiş versiyonu oğluma nasip oldu." diyen ünlü oyuncu, Bülent Şakrak'ı da övmeden geçemedi.

  Yazı kaynağı : www.mynet.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap