Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  cevahir aqua heybeliada fiyat

  1 ziyaretçi

  cevahir aqua heybeliada fiyat bilgi90'dan bulabilirsiniz

  @cevahiraquaheybeliada is on Instagram • 8,101 people follow their account

  Heybeliada Plajları Ve Giriş Ücretleri Hakkında Bilgiler

  Heybeliada Plajları Ve Giriş Ücretleri Hakkında Bilgiler

  Prens Adaları içerisinde en büyük 2. ada olan Heybeliada birbirinden güzel plajları ile tatilin son demlerinin tadını çıkarmamız için bizleri bekliyor. Biz de bu plajlar hakkında merak edilenleri inceledik. Heybeliada Plajları, giriş ücretleri, ulaşım bilgileri ve daha pek çok merak edilen bilgileri ile birlikte bu yazımızda sizleri bekliyor.

  1- Aqua Green Beach 

  Birçok su sporu yapabileceğiniz mekâna ister tek başına ister ailenizle gidin. Kumlu ve sığ deniziyle çocuklar için de oldukça güvenli olan Green Beach Club’ın plajın da güneşlenmenin keyfini çıkarın.

  Aqua Green Beach Giriş Ücreti – 2022

  Aile olarak gelenler burada sıkıntı yaşamamak için küçük bir uyarı yapalım: Plaja giriş ücretleri kişibaşı olarak alınmaktadır.

  Hafta İçi: Aile (bir kişi) 75 TL, Tek giriş: 55 TL

  Hafta Sonu: Aile (bir kişi) 80 TL, Tek giriş: 60 TL

  Aqua Green Beach’e Nasıl Gidilir?

  Heybeliada İskelesi’nden ücretsiz motor servisi ile ulaşım kolaylığı sağlayan firma, her sene Haziran ayı itibari ile hizmete giriyor.

  2- Akvaryum Plajı

  Heybeliada’nın en lezzetli midyesini yemek istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Ancak midyeler gündüz taze toplanıp hazırlandığı için önceden arayıp sipariş vermeniz gerekmektedir. Plaja gelecek olursak tertemiz suyu sizleri karşılıyor. Kumsalı taşlık olmasından dolayı biraz sıkıntılı olsa da bir terlik ile bu sorunu atlatabilirsiniz.

  Midye Sipariş İçin: 0216 351 17 70 numarayı arayabilirsiniz.

  Akvaryum Plajı Giriş Ücreti – 2022

  Hafta içi: 60 TL

  Hafta sonu: 80 TL

  Akvaryum Plajı’na Nasıl Gidilir?

  Heybeliada’ ya vardığınızda Halk Palas yolunu tutup Kablo isimli inişi geçtikten sonra ki giriş sizi Akvaryum Plajına ulaştıracaktır. Plaja ulaşmak için dik bir patika inişi ve dik bir tahta merdiveni geçmeniz gerekecektir. Dilerseniz bu yolu bisiklet ya da faytonla da kat edebilirsiniz.

  3- Alman Koyu Plajı

  Heybeliada’nın denizinin en temiz olduğu koylardan bir tanesi ki bu yüzden pek çok tekne gün içinde bu koya gelir, demirler ve de gün boyu denizin keyfini çıkarırlar. Plaja ulaşım sıkıntılı, inişli ve çıkışlı patikadan sahile inip bu muazzam koya ulaşabiliyorsunuz. Plajın imkânları çok sınırlı, gelirken piknik sepetinizi beraberinizde getirmeniz gerekiyor, yoksa aç kalırsınız. Hafta sonu daha yoğun oluyor, hafta içini tercih ederseniz daha sakin bir ortam olur.

  Alman Koyu Giriş Ücreti – 2022

  Giriş ücreti yok ama şemsiye, şezlong, duş ve WC ücrete tabi.

  Şezlong: 20 TL

  Şemsiye: 15 TL

  WC: 2 TL

  Alman Koyu Plajı’na Nasıl Gidilir?

  Ada’ya inince tabelaları takip ederek koya ulaşabilirsiniz. Plaja ulaşım ise biraz sıkıntılı. İnişli ve çıkışlı patikadan sahile inip bu muazzam plaja ulaşabiliyorsunuz.

  4- Ada Beach Club

  Heybeliada Çam Limanı Koyu’nda temiz havası ve muhteşem aurasıyla Ada Beach Club yaz aylarında ilk tercihleriniz arasına girmeye aday. Yemyeşil doğanın bitişinde başlayan masmavi deniz ve bu denize ait harika sahil biz tatilcileri karşılıyor.

  Ada Beach Club Giriş Ücreti – 2022

  Hafta İçi: 60 TL

  Hafta Sonu: 80 TL

  Ada Beach Club’a Nasıl Gidilir?

  Ada Beach Club’ın bulunduğu Çam Limanı Koyu’na gitmek üzere, ücretsiz tekneler sizleri limanda bekliyor olacak.

  5- Değirmenburnu Piknik Alanı

  Deniz Kenarında harika manzarası ve temiz havasıyla Değirmenburnu piknik alanı Heybeliada’da hafta sonunuz ve boş günleriniz için iyi bir alternatif. Gün batımının romantik etkisiyle herkesi büyüleyen Değirmenburnu, İstanbul’un kalabalığından ve gürültüsünden kaçıp huzur bulmak istiyorsanız tam da düşündüğünüz yer. Ayrıca burada plajı kullanarak denize girmeniz de mümkün. Ayrıca Bisiklet, semaver, mangal, hamak gibi piknik ve eğlence ihtiyaçlarınızı kiralayarak karşılayabilirsiniz.

  Değirmenburnu Piknik Alanı Giriş Ücreti – 2022

  Piknik alanına giriş ücreti kişi başı;

  Hafta İçi: 20 TL

  Hafta Sonu: 30 TL

  Plaj alanına giriş sırasında ekstra ücret ödenmektedir;

  Hafta İçi:20 TL

  Hafta Sonu: 30 TL

  Değirmenburnu Piknik Alanı’na Nasıl Gidilir?

  Heybeliada iskelesine indikten sonra, sağ tarafa (400) dört yüz metre yürüyüş mesafesi ile değirmenburnu piknik alanına ulaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : gezilmesigerekenyerler.com

  Facebook

  Heybeliada Aqua Green Beach Nerede - Nasıl Gidilir - Giriş Ücreti

  Heybeliada Aqua Green Beach Nerede - Nasıl Gidilir - Giriş Ücreti

  Sevgili Seyyahlarbu yazımızda Heybeliada Aqua Green Beach Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong Giriş ÜcretleriHakkında bilgiler vereceğiz.

  İstanbul ilinin Adalar ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Heybeliada sınırları içerisinde yer alır. Adanın batı kısmında Yeni İskele Yolu’nda bulunmaktadır.

  Aqua Green Beach plajı ve deniz tabanı kumdan meydana gelmektedir. Denizi sığ bir yapıya sahiptir. Bu nedenle çocuklu aileler ve acemi yüzücüler tarafından tercih edilmektedir. Birçok eğlence aktivitesi bulunan Beach Club’ ta ailenizle birlikte doyasıya eğlenebileceğiniz bir gün geçirmenizi sağlayacak fırsatlar sunuyor.

  Burada birçok su sporunu yapma ve eğlenceli zaman geçirme şansına sahipsiniz. Özellikle Aquapark hizmeti bulunan bu işletmede dilediğiniz gibi eğlenebilir ve restoran bölümünü kullanabilirsiniz.

  Hafta içi: 70 TL

  Hafta sonu: 80 TL (2022 Yılı)

  (Fiyatlarda yıl içerisinde değişiklik olabilir. İletme ile görüşüp gitmenizi tavsiye ediyoruz.)

  Bu ücretlerin içerisine şezlong, şemsiye, duş, tuvalet ve giyinme kabinleri dahildir.

  0 – 7 yaş arası çocuklardan ücret alınmıyor. 8 yaş ve üzeri çocuklardan ücreti talep edilmektedir.

  Beach Club haftanın her günü 08.00-20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Telefon: (0216) 351 16 00

  Heybeliada Aqua Green Beach, İstanbul ilinin Adalar ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Heybeliada sınırları içerisinde yer alır. Adanın batı kısmında Yeni İskele Yolu’nda bulunmaktadır.

  Aqua Green Beach’e ulaşmak için öncelikle Heybeliada’ya ulaşım sağlamanız gerekmektedir. Heybeliada İskelesi’nden ücretsiz motor servisi ile ulaşım kolaylığı sağlar. Yaklaşık 30 dakikalık aralıklarla sefer yapılmaktadır.

  Heybeliada’ya gitmenin tek yolu denizyoludur. Özellikle yaz aylarında gün içinde binlerce kişinin ziyaret ettiği adalara İstanbul’un çeşitli iskelelerinden çok sayıda sefer düzenlenmektedir. Heybeliada ada vapurlarının en işlek noktalarından birisidir. Heybeliada’ya İstanbul Deniz Otobüsü, Dentur, Turyol, Mavi Marmara, Prens Tur ve İstanbul Şehir Hatları ile ulaşabilirsiniz.

  Eminönü’nden Heybeliada’ya gitmek isteyenler için iki ayrı seçenek vardır. Hem hafta içi hem de hafta sonu ulaşmak mümkündür.

  İlk seçenek şehir hatlarında sefer yapan vapurlardır. Şehir hatları gece saat 12.00’ye kadar hizmet vermektedir. Gün içerisinde sık biçimde sefer düzenlemektedir. Eminönü-Adalar arası yaklaşık olarak 90 dakika sürmektedir.

  İkinci seçenek ise Eminönü iskelesinden hareket eden Turyol firmasına ait olan vapurlardır. Turyol tekneleri sabah 09.00 ile akşam 19.00 saatleri arasında karşılıklı sefer düzenlemektedir.

  Kadıköy-Heybeliada arasında iki şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Şehir hatları vapurları ya da Turyol firmasını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir hatları gece saat 12.00’ye kadar hizmet vermektedir. Turyol tekneleri sabah 09.00 ile akşam 19.00 saatleri arasında karşılıklı sefer düzenlemektedir.

  Heybeliada’ya ulaşımın en hızlı ve kolay güzergâh Bostancı iskelesidir. Bostancı iskelesinden ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır.

  Şehir hatları vapurları ya da Mavi Marmara firmasını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir hatları gece saat 12.00’ye kadar hizmet vermektedir. Mavi Marmara firmasına ait tekneler sabah 6.40’dan itibaren ortalama olarak bir saatte bir sefer yaparak bu hizmetini gece 00.15’e kadar sürdürmektedir.

  Heybeliada’ya Anadolu yakasından yakın güzergâh ise Kartal iskelesidir. Prens tur sabah 06.00 ile akşam 21,00 arasında çok sayıda karşılıklı sefer düzenlemektedir.

  Heybeliada’ya uzak olan Bakırköy’den sefer düzenleyen tek firma Turyol’dur. Haftanın 7 günü sadece gidiş-dönüş tek sefer düzenlemektedir. Sabah gidiş akşam dönüş olarak düzenlenmiştir.

  Heybeliada’ya Avcılar ilçesinden sefer düzenleyen tek firma Dentur Avrasya’dır.  Dentur Avrasya firmasının gün içinde sadece gidiş-dönüş olmak üzere, 09.15’te kalkan vapurun Heybeliada’dan kalkış saati ise 17,30 olarak belirlenmiştir.

  Heybeliada’ya Yalova ilinden sefer düzenleyen tek firma Dentur Avrasya’dır. Bu firmanın 10.30-18.10 şeklinde düzenlemiş olduğu tek bir seferle Heybeliada’ya ulaşım sağlayabilirsiniz.


  Yazı kaynağı : seyyahdefteri.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap