Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  cem yılmaz hepsiburada reklamı ne kadar aldı

  1 ziyaretçi

  cem yılmaz hepsiburada reklamı ne kadar aldı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Cem Yılmaz'ın reklam filminden alacağı para dudak uçuklattı

  Cem Yılmaz'ın reklam filminden alacağı para dudak uçuklattı

  tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Cem Yılmz bu reklam anlaşmasından 10 milyon TL alacak. Yılmaz'ın ardından eniştesi Tolga Çevik de N11 ile anlaştı. Tolga Çevik'in ne kadar alacağı ise açıklanmadı.

  REKLAM FİLMİYLE ADINDAN SÖZ ETTİRDİ

  Cem Yılmaz ve ailesi online alışveriş sektöründe fırtına gibi esiyor. Ünlü komedyen 10 milyon TL'ye Hepsiburada'nın yüzü olmuş ve renkli reklam filmleriyle adından söz ettirmişti.

  Son gelen habere göre Cem Yılmaz'ın eniştesi Tolga Çevik de dev bir reklam anlaşması yaptı ve N11 adlı online alışveriş markasının kampanya yüzü oldu.

  Snob Magazin - Magazin Haberleri

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Aylık 200 milyonun üzerinde ziyaretçiye sahip Hepsiburada'dan Cem Yılmaz'lı reklamlar

  Aylık 200 milyonun üzerinde ziyaretçiye sahip Hepsiburada'dan Cem Yılmaz'lı reklamlar

  Hepsiburada, bugün düzenlenen dijital basın toplantısında şimdi yeni bir iletişim atılımı ve iş birliğine imza attığını duyurdu. Hepsiburada CEO’su Murat EmirdağHepsiburada CMO’su Yüce Zerey ve Cem Yılmaz’ın katılımıyla gerçekleşti. 

  Hepsiburada Efsane sezon öncesinde Cem Yılmaz ile uzun süreli stratejik iş birliği anlaşması imzaladığını açıkladı. Cem Yılmaz ile pek çok mecrada kreatif prodüksiyon yapması için anlaşan Hepsiburada, ünlü komedyen ile aynı vizyonu paylaştıklarını, kaliteye olan tutkularının ve Türk insanına fayda sağlamak adına duyulan heyecanın da ortak olduğunu açıkladı. 

  Anlaşmanın bir marka ve ünlü iş birliğinin ötesinde organik ve stratejik iş birliği olduğu vurgulandı. Hepsiburada platformunda  uçtan uca sunulan tüm süreç ve deneyimlerde Cem Yılmaz ve Fikir Sanat'ın yaratıcılığından faydalanacak. 

  Cem Yılmaz; "Neden Hepsiburada?" sorusuna "Güzel şeyler yapanların birbirini bulması çok anlamlı oluyor." cevabını verdi. Yılmaz, "Hepsiburada'nın dünyanın geldiği noktada standartı takip eden, dünyanın her yerinde var olan teknolojiyle ilerlemesinin" de bu seçimde etken olduğunu vurguladı. 

  Hepsiburada'nın e-ticaret'te 20 yılı geçtiğini hatırlatan Yılmaz, "Ben de bu hizmetin müşterisiyim." dedi. Hepsiburada'nın birlikte çalıştığı insanlarla çalışırken onları yücelten, ekosistemdeki her bir kişinin birbirine faydası olan yapısına dikkat çekti. Yılmaz, Hepsiburada'nın yalnızca aracılık yapmadığını aynı zamanda ekosisteminde farklı segmentlerden üreticilere ve kadın girişimcilere de alan açtığını söyledi. Bu durumun kendisinde bir cazibe yarattığını ve bıu konuda bir söz söyleme isteği yarattığını da ekledi. 

  Toplantıda da mizahından ödün vermeyen Yılmaz ""Abi benim paketim ulaşmadı" diye bana soracaklar " dedi. Hepsiburada çalışma kararıyla ilgili olarak "Hepsi burada deyince ben niye yokum diye düşünüyor insan" esprisini yaptı. Cem Yılmaz'ın yeni reklam filmlerinin de bu espriden yola çıktığını belirtelim. 

  Cem Yılmaz'ın sevilen karakterleri Hepsiburada 

  Cem Yılmaz, Hepsiburada reklam filmlerinde Gora, Hokabaz, Pek Yakında filmlerinden sevilen karakterleri yeniden canlandıracak. Komutan Logar da dahil olmak üzere 6 farklı karakterin boy gösterdiği reklam filmleri, Cuma gününde itibaren yayınlanmaya başlayacak. Hepsiburada'nın, Cem Yılmaz ve Fikir Sanat işbirliğinde 7 reklam filmi çektiğini belirtelim. Reklam filmlerinde bu karakterlerin maceralarına yer verilecek. 

  Uzun soluklu olması planlanan bu yeni iş birliğinde ilk etapta efsane kampanyasına odaklanılsa da uzun vadede Hepsiburada'nın uygulama ekosistemine ve geliştirdiği yeni özelliklere yer verileceğini söylemek mümkün. 

  Hepsiburada'dan en son parfüm aldım

  Toplantıda Cem Yılmaz'a en son hangi ürünü aldığı soruldu. Bunun üzerine uzun süredir platformun müşterisi olduğunu belirten Cem Yılmaz, "En son parfüm aldım." dedi. Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ ise Yılmaz'In Efsaneler Klübü üyelerinden olduğuna dikkat çekti. Emirdağ, Konuşmasına şöyle devam etti:

  Yazı kaynağı : webrazzi.com

  Cem Yılmaz Hepsiburada Reklamından Ne Kadar Para Alıyor?

  Cem Yılmaz Hepsiburada Reklamından Ne Kadar Para Alıyor?

  Kamumanset.com - Hepsiburada yeni reklam yüzü Cem Yılmaz oldu. İşte bu anlaşma ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler haberimizde kamumanset.com' da haberimizde sizlerle..

  Süper yankı uyandıran Hepsiburada reklam filmi Cem Yılmaz ile ekranlarda yerini aldı. Büyük beğeni uyandıran reklam filmi detayları ve reklam filminin kendisi haberimizde sizlerle olacak. 

  Yayınlanan reklam filminde, Cem Yılmaz' ı Hepsiburada' nın kuryesi olarak görüyoruz. Hepsiburada montu ile gördüğümüz Cem Yılmaz reklam filminde, Reklam değil, gerçek diyor. Efsane Kasım indirimleri için yoğunluklarını dile getiren bu Hepsiburada reklamı ciddi anlamda beğeni ve yankı uyandırdı diyebiliriz. 

  Başarılı komedyan Cem Yılmaz, Hepsiburada online alışveriş platformunun yüzü oluyor. 10 milyon TL karşılığında Hepsiburada ile anlaşan Cem Yılmaz, 1. ve 2. reklam filmleri ile ekranlarda yerini aldı. 

  Son habere göre ise, Cem Yılmaz' ın eniştesi Tolga Çevik' de N11 isimli online alışveriş sitesinin marka yüzü olduğu netleşti diyebiliriz. 

  aaaaaaaaaaaaaaaacem yılmaz

  Cem Yılmaz' ın Oyuncu Olarak Yer Aldığı Projeler


  2017 - Arif ile 216  - Sinema Filmi
  2017 - Deli Aşk  - Sinema Filmi
  2016 - İftarlık Gazoz (Cibar Kemal)  - Sinema Filmi
  2015 - Ali Baba Ve Yedi Cüceler (Ali Şenay-Boris Mancov)  - Sinema Filmi
  2014 - Son Umut (Cemal)  - Sinema Filmi
  2014 - Pek Yakında (Zafer Yıldız/Beşir)  - Sinema Filmi
  2013 - Yahşi Çin (Aziz Vefa)  - Sinema Filmi
  2013 - CM101MMX1 Fundamentals  - Sinema Filmi
  2012 - Şahane Misafir (Yusuf Antep)  - Sinema Filmi
  2011 - Arabalar 2 (Türkçe Seslendirme)  - Sinema Filmi
  2010 - Zefir (Konuk Oyuncu)  - Sinema Filmi
  2010 - Av Mevsimi (Deli İdris)  - Sinema Filmi
  2009 - Yahşi Batı (Aziz Vefa)  - Sinema Filmi
  2009 - Arthur: Maltazar'ın İntikamı (Türkçe Seslendirme)  - Sinema Filmi
  2008 - Canım Ailem (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
  2008 - A.R.O.G (Arif / Logar / Kaaya)  - Sinema Filmi
  2007 - Arı Filmi (Türkçe Seslendirme)  - Sinema Filmi
  2006 - Hokkabaz (İskender Tünaydın)  - Sinema Filmi
  2005 - Organize İşler (Müslüm Duralmaz)  - Sinema Filmi
  2005 - Dikkat Şahan Çıkabilir (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
  2004 - Simbiyotik  - Sinema Filmi
  2009 - Avrupa Yakası 6. Sezon (190. Bölüm) (TV Dizisi)
  2003 - G.O.R.A (Arif Işık/Erşan Kuneri/Kubar/Logar)  - Sinema Filmi
  2000 - Vizontele (Fikri)  - Sinema Filmi
  1998 - Herşey Çok Güzel Olacak (Altan Çamlı)  - Sinema Filmi
  1996 - Beyaz Show (Kendisi)  - Televizyon Programı
  1995 - Bir Demet Tiyatro (Bahadır) (TV Dizisi)
  1994 - Televole (Kendisi)  - Televizyon Programı
  1993 - İbo Show (Kendisi)  - Televizyon Programı
  1991 - Laf Lafı Açıyor (Kendisi)  - Televizyon Programı

  İşte o çok beğenilen Hepsiburada 2. reklam filmi sizlerle..

  Yazı kaynağı : www.kamumanset.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap