Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  canım annem 95 bölüm fragmanı

  1 ziyaretçi

  canım annem 95 bölüm fragmanı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Canım Annem 95.Bölüm 24 Haziran Cuma Yeni Bölüm Fragman!

  Canım Annem 95. Bölüm 24 Haziran Tek Parça İzle

  Canım Annem 95. Bölüm 24 Haziran Tek Parça İzle

  Nazlı’ya ne olduğunu anlamaya çalışan Murat annesiyle de keskin tavırları nedeniyle gerginlik yaşamaya başlar. Yaşananlardan memnun olan tek kişi Melek’tir.


  Oya, Kerem’le arasındaki meselenin halledileceğine dair umudunu tamamen kaybetmiştir. Diğer yandan Yıldız’ın varlığı da onu son derece rahatsız etmektedir. Bu durumda Ramo’nun getirdiği Hollanda işini ciddi şekilde düşünür. Sümbül de kazanacağı para nedeniyle kızını cesaretlendirir. Oya sonunda işi kabul etmeye karar verir. Yıldız, Rüstem tarafından kaçırılmıştır.

  Herkes onu ararken o Rüstem’in karşısında elleri ve ayakları bağlı hâlde oturmaktadır. Yıldız’ı orada büyük bir sürpriz beklemektedir. Rüstem’in sürprizi Yıldız’ın hayatını kökünden değiştirecek kadar büyüktür. Bir aşk ve aile dramı Canım Annem yeni bölümleriyle hafta içi her gün 14:45’te TV8’de!
  Ancak Murat’ın gerçeği öğrendiğini anlayan Melek Nazlı ve Murat arasına Furkan’dan daha güçlü bir duvar çekmesi gerektiğine karar verir. Asude’yi manipüle ederek Nazlı’nın üzerine yollar.


  Nazlı bir kere daha Asude’nin karşısında çaresiz kalacak ve Murat’la geçirdiği güzel günün sonunda hayal kırıklığına uğrayacaktır. Oya ve Kerem arasındaki buzlar hâlâ erimemiştir. İkisi de birbirine kırgındır. Ramo Oya’ya Hollanda’da çekilecek bir dizi için iş teklifiyle gelir. Oya ciddi bir karar vermek zorundadır. Babası ölen Yıldız bir süreliğine Keremlerde kalacaktır.

  Elvan ve Kerem’in desteğiyle güç toplasa da bebeğine dair hiçbir bilgiye sahip olmadığı için çaresizdir. Rüstem ise Yıldız’la evde yalnız kaldığında ona gerçek yüzünü gösterecektir. Bu, Yıldız için acı dolu günlerin başlangıcı anlamına gelmektedir. Bir aşk ve aile dramı Canım Annem yeni bölümleriyle hafta içi her gün 14:45’te TV8’de!


  Canım Annem 95. Bölüm 24 Haziran Tek Parça  İzlemek için tıkla

  Yazı kaynağı : www.bilgileri.net

  son dakika Canım Annem 95. Bölüm Fragmanı @Canım Annem video haber

  Canım Annem 95. Bölüm 24 Haziran 2022 Tek Parça İzle

  Canım Annem 95. Bölüm 24 Haziran 2022 Tek Parça İzle

  Canım Annem 95. Bölüm 24 Haziran 2022 Tek Parça İzle

  Canım Annem 95. Bölüm

  Yazı kaynağı : www.ekrandakiler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap