Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  canım annem 187 bölüm izle

  1 ziyaretçi

  canım annem 187 bölüm izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Canım Annem 187.Bölüm izle

  Canım Annem 187.Bölüm izle

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.dizimom.live

  Canım Annem 187. Bölüm Fragmanı

  Canım Annem 187. Bölüm Fragmanı

  Canım Annem 187. Bölüm Full İzle Youtube | 15 Kasım 2022

  Canım Annem 187. Bölüm Full İzle Youtube | 15 Kasım 2022

  15 Kasım 2022 Salı Canım Annem Son Bölüm Full İzle. TV8 kanalın da gösterilen günlük dizi Canım Annem 185. Kısmı ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün gösterilen 185. Kısmı seyretmek için arama motorlarında araştırma hayata geçirmeye başladı. 15 Kasım 2022 Salı günü gösterilen Canım Annem Son Kısmı HD kalitede Youtube kanalından seyretmek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni kısmına ulaşabilirsiniz.

  Canım Annem 187. Bölüm

  Zeynep annesini oldukça seven ona oldukça bağlı güzel bir kızdır. Bigün anası Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Şundan dolayı Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

  Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in yaşamı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılmış olur. Murat şimdi kızı için, nefret etmiş olduğu eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık anası olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi bulunduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

  Benzer İçerik: Canım Annem 186. Bölüm Full İzle | 14 Kasım 2022

  Yazı kaynağı : www.vipdizi.net

  Canım Annem 187.Bölüm Full İzle 15 Kasım 2022

  Canım Annem 187.Bölüm Full İzle 15 Kasım 2022

  Canım Annem 187. bölümü ile ekranlara geliyor. 15 Kasım Canım Annem son bölümü izlemek için doğru adrestesiniz. Canım Annem son bölümü detaylar haberimizde...

  Canım Annem Tv 8 ekranlarında 186. bölümü ile devam ediyor. Son bölümde yaşanan olayların sonucunda ne olacak? Canım Annem son bölümde neler yalanacak..?

  TV8 ekranlarının en çok izlenen günlük dizisi Canım Annem 186. bölümü tek parça full izlemek isteneler doğru adrestesiniz. Canım Annem son bölüm haberimizin detaylarında sizlerle olacaktır. 

  Canım Annem 186.Bölüm Full İzle

  canim-annem-128-1

  Tv8 kanalının iddialı dizilerinden olan Canım Annem dizisi oyuncu kadrosu araştırılıyor. Bizde bu yazımızda sizler için dizinin oyuncu kadrosunu detaylı bir şekilde hazırladık.  

  TV8 Canım Annem dizisi oyuncu kadrosu

  Canım Annem dizisinin oyuncuları arasında; Erol Gedik, Selin Sezgin, Özlem Savaş, Faruk Pakiş, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Kayra Zabçı, Emin Önal, Funda Eskioğlu, Jülide Güven, Yavuz Pekdiker, Belma Mamati, Nihan Tüfekçioğlu, Metin Yıldırım, Cansın Mısırlı ve Gece Işık Demiral yer alıyor.

  TV8 Canım Annem İzleyicilerini Etkilemeye Devam Ediyor

  Yönetmenliğini Ece Tahtalıoğlu Pertez ve Tuğçe Küçükkalıpçı’nın birlikte yaptıkları Canim Annem dizisinin genel hikayesi şöyle:

  Zeynep, tehlikeli bir kalp rahatsızlığı olan güzeller güzeli bir kızdır. Hastalığı yüzünden annesi Cemre’nin bir araba kazasında öldüğünü ona söylemezler. Bunun yerine babası Murat, Zeynep kalp ameliyatı olacak yaşa gelene kadar, annesi Cemre’nin yerine geçecek bir benzerini tutar.

  Canım Annem hafta içi her gün 12.45’te TV8’de.

   Canım Annem Son Bölüm İzle 187. Bölüm

  TV8 ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Canım Annem hafta içi her gün sizlerle olmaya devam ediyor. Canım Annem son bölüm merakla bekleniyor.

  Canım Annem dizisinde Selin Sezgin hem Cemre hem de Nazlı karakterlerine hayat verecek. Selin Sezgin ilk kez Canım Annem dizisinde kadın başrol oyuncusu olarak yer alacaktır. Peki Canım Annem Nazlı Kimdir? Canım Annem Cemre Kim? Selin Sezgin Kimdir?

  Selin Sezgin Kimdir?

  20 Haziran 1990 doğumlu olan Selin Sezgin 32 yaşının içindedir. Elif dizisinde hayat verdiği Melek karakteri ile akıllara kazınan Selin Sezgin oyunculuğa Zeytinyağlı Yiyemem Aman filmi ile başlamıştır.

  Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik ve Cam Tasarımı bölümü mezunu olan Selin Sezgin oyunculuk derslerini Ümit Çırak’tan almıştır. 1.68 metre boyunda, 52 kilo ve İkizler burcudur. Selin Sezgin son projesi 2019 yapımı Hayatta Olmaz filmidir.

  Canım Annem Nazlı Kimdir?

  Canım Annem Nazlı Kim? Canım Annem dizisinde Nazlı 30’lu yaşların başında güzeller güzeli bir kızdır. İkiz kardeşi ile birlikte Nazlı fakir bir aileye üvey evlat olarak verilmiştir. Yıllarca çalışmasına didinmesine rağmen üvey annesine yaranamamıştır. Üvey annesi para için Nazlı’yı Rüstem’e vermek ister. Nazlı ile Murat şans eseri karşılaşır.

  Murat Nazlı’nın eski eşi Cemre’ye çok benzediğini görür ve ona kızına ameliyata kadar annelik yapmasını yani karısı Cemre’nin yerine geçmesini ister.

  Yazı kaynağı : www.okubak.com

  Canım Annem yeni bölüm ne zaman? Canım Annem 187.bölüm ne zaman yayınlanacak?

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap