Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  canım annem 148 bölüm full izle

  1 ziyaretçi

  canım annem 148 bölüm full izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Canım Annem 148.Bölüm 21 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm İzle!

  Canım Annem 148.Bölüm 21 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm İzle!...Tv8'de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşuyor. Herkesin ilgiyle ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45'te Tv8'de...

  Murat Nazlı’nın kaçırıldığı bilgisine ulaşmıştır. Nazlı’yı kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdır ancak kaçıranların kim olduğuyla ilgili hiçbir bilgi yoktur elinde. Diğer yandan hem Zeynep annesinin nerede olduğu sormakta hem de Halit, kızına ulaşamadıkça endişelenmekte ve Murat’ı sıkıştırmaktadır. Murat çıkışsız bir durumdadır. Nazlı ise Rüstem tarafından kaçırıldığı yerde eli kolu bağlı, çaresiz hâldedir. Murat Nazlı’nı kaçırıldığı bilgisini yalnızca Asude ve Melek’le paylaşır. Asude Nazlı için gerçekten endişelenirken Melek işin ucu kendisine çıkacağı için çok tedirgindir. Bulunduğu durumda soğukkanlı bir şekilde oyununu oynaması gittikçe zorlaşmaktadır.

  Murat’la çıkacağı tatilin iptal olması da canını çok sıkmıştır ve Melek hata yapmaya başlar. Bu hatalar hem Murat’ın hem de Asude’nin tepkisini çekecektir. Ela, Furkan’ın kendisine hazırladığı sürprizle ve bir anlamda aşkını ilan etmesiyle şok olmuştur. Ona ne gerçekleri açıklaması ne de Suzi’yle birlikte giriştiği oyunu sürdürmesi mümkündür. Tek çaresi Furkan’dan uzaklaşmaktır ve o da öyle yapar. Ancak Furkan’ın ısrarıyla yeniden onunla görüşmek durumunda kalır. Bu defa ise aralarındaki tüm bağı koparmak için hiç olmadığı kadar net konuşacaktır Furkan’a. Ela için yolunda giden tek şey iş başvurusuna aldığı olumlu geri dönüştür. Daha önce görüşmeye gittiği emlak ofisinde çalışmaya başlayacaktır ancak orada da onu kötü sürprizler beklemektedir.

   “BU DA NE?!”

  Canım Annem 148.Bölüm 21 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız...

  Sabah gelen telefonda Nazlı’nın sesini duyan Murat başına bir iş geldiğine emin olmuştur. Hemen peşine düşüp Hatice’yle ve taksiciyle konuşur. Melek onun Nazlı’nın peşine düşmesinden rahatsız Rüstem’e öfke saçmaktadır. Asude’nin de kızı merak ediyor olması hiç hoşuna gitmez. Zeynep annesi olmadığı için keyifsizdir. Murat, kamera kayıtlarına ulaşmak üzere harekete geçer. Halit de Nazlı’yı merak etmiş Murat’ı sıkıştırmaktadır.

  "NE OLUR BIRAK BENİ!"

  Nazlı ise Rüstem’i ikna etmek için uğraşır. Kaçmak için fırsat bulur ama başarılı olamaz. Tel çaresi Murat’ın onu gelip kurtarmasıdır. Murat, hızla harekete geçer. Ela, karşısına çıkan ve onu rahatsız eden Yüksel’e büyük tepki gösterir. Yüksel bunun altında kalmayacağını söyleyerek gider. Suzi, Sümbül’den yeğenlerini baş göz edebilmek için yardım ister. Sümbül bu durumdan oldukça memnundur. Ela, kaçmaya çalışsa da Furkan’ın hazırladığı sürprizle tekrar bir araya gelirler.

  Canım Annem 148.Bölüm 21 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm İzle!

  Yazı kaynağı : www.korkusuzhaber.net

  Canım Annem 148.Bölüm izle

  Canım Annem 148. Bölüm 21 Eylül Tek Parça İzle (Yeni Bölüm)

  Canım Annem 148. Bölüm 21 Eylül Tek Parça İzle (Yeni Bölüm)

  Canım Annem 148. Bölüm 21 Eylül Tek Parça İzle (Yeni Bölüm)

  Canım Annem 148. Bölüm

  Canım Annem 147. Bölümde Neler Oldu

  Yazı kaynağı : www.ekrandakiler.com

  Canım Annem 148. Bölüm Full İzle Youtube | 21 Eylül 2022

  Canım Annem 148. Bölüm Full İzle Youtube | 21 Eylül 2022

  21 Eylül Çarşamba Canım Annem 148. Bölüm İzle. TV8 kanalın da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 148. Bölümü ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün yayınlanan 148. Bölümü izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 21 Eylül 2022 Çarşamba günü yayınlanan Canım Annem Son Bölümü HD kalitede Youtube kanalından izlemek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni bölümüne ulaşabilirsiniz.

  Canım Annem Konusu

  Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

  Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

  Canım Annem 148. Bölüm

  Sabah gelen telefonda Nazlı’nın sesini duyan Murat başına bir iş geldiğine emin olmuştur. Hemen peşine düşüp Hatice’yle ve taksiciyle konuşur. Melek onun Nazlı’nın peşine düşmesinden rahatsız Rüstem’e öfke saçmaktadır.

  Asude’nin de kızı merak ediyor olması hiç hoşuna gitmez. Zeynep annesi olmadığı için keyifsizdir. Murat, kamera kayıtlarına ulaşmak üzere harekete geçer. Halit de Nazlı’yı merak etmiş Murat’ı sıkıştırmaktadır. Nazlı ise Rüstem’i ikna etmek için uğraşır. Kaçmak için fırsat bulur ama başarılı olamaz. Tel çaresi Murat’ın onu gelip kurtarmasıdır. Murat, hızla harekete geçer. Ela, karşısına çıkan ve onu rahatsız eden Yüksel’e büyük tepki gösterir. Yüksel bunun altında kalmayacağını söyleyerek gider. Suzi, Sümbül’den yeğenlerini baş göz edebilmek için yardım ister. Sümbül bu durumdan oldukça memnundur.

  Ela, kaçmaya çalışsa da Furkan’ın hazırladığı sürprizle tekrar bir araya gelirler. Ela bir iş görüşmesi için mülakata çağrılır. Suzi’ye borcunu ödeyebileceği için mutlu olan Ela, Furkan’ın duygularını itirafı karşısında donar kalır.


  Benzer İçerik: Canım Annem Tüm Bölümler

  Yazı kaynağı : www.vipdizi.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap