Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  canli yayinda cocugunun yaninda

  1 ziyaretçi

  canli yayinda cocugunun yaninda bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Çocuğunun yanında erotik yayın yapan kadın 'adli kontrolle' serbest kaldı, ifadesi ortaya çıktı: 'Cinsel istek uyandırmak amacıyla yapmadım'

  Çocuğunun yanında erotik yayın yapan kadın 'adli kontrolle' serbest kaldı, ifadesi ortaya çıktı: 'Cinsel istek uyandırmak amacıyla yapmadım'

  Sultanbeyli'de 2 çocuk annesi H.K. isimli bir kadın, çocuğunun yanında sosyal medya hesabından canlı yayın yaptı. Müstehcen görüntüler veren H.K.'nın yayını, sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, 'Müstehcenlik ve hayasızca hareketler' suçlamasıyla hakkında soruşturma başlattığı H.K., Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı.

  2 çocuk annesi H.K. bugün Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na getirildi. 

  "CİNSEL İSTEK UYANDIRMAK AMACIYLA YAPMADIM"

  Savcılıkça ifadesi alınan H.K., "Benim TikTok isimli sosyal medya hesabında 2 milyona yakın takipçim vardı. Zaman zaman bu platformda canlı yayın yaparak içerik üretiyordum. Bu yayınlar esnasında izleyiciler bana jetonlar gönderiyorlardı. Bu şekilde yayınlar yaparak aylık 5 bin lira civarında para kazanıyordum. Bu hesabı yaklaşık 1,5 yıl önce kapattım. Bu video ise 2,5 yıl önce canlı yayın yaptığım esnada beni izleyen izleyiciler tarafından kayıt altına alınmış olabilir" dedi.

  H.K. "O dönem canlı yayınlar yapıyordum. O dönem 1,5 yaşında olan oğlum yayın yaptığım esnada birden bire benimle oyun oynamak istediği için odaya girdi. Kesinlikle oğlumla birlikte böyle bir video çekmedim. Olay oğlumun benden habersiz biçimde odaya girmesiyle gerçekleşti. Oğlumun videoda göründüğü anda kısa bir süre sonra canlı yayını kapattım. Bu video çekildikten yaklaşık 3 ay sonra TikTok hesabımı kapattım" diye konuştu.

  "GÖRÜNTÜYÜ KAYDEDEN VE YAYINLAYANLAR HAKKINDA ŞIKAYETÇİ OLDUM"

  "Kapatmamın nedeni Tiktok dışında günlük temizlik ve geceleri tekstil işlerinde gelir sağlamamdır. Yayın yapmayı bıraktıktan sonra bazı sosyal medya uygulamalarında kayıt altına alınan videonun çeşitli hesaplardan paylaşıldığını gördüm" diyen H.K. sözlerine şöyle devam etti:

  "Hesaplarla iletişime geçerek kaldırılmasını rica ettim. Bir kısmı kaldırıldı. 1 yıl önce bu videoların çeşitli platformlarda paylaşıldığını gördüm. Avukatımla görüşerek savcılığa suç duyurusunda bulundum. Bu görüntüyü kaydeden ve yayınlayanlar hakkında şikayetçi oldum. 2 tane sosyal medya hesabım vardır. Bu hesaplarda canlı yayın ve video paylaşımı yapmıyorum. Bahse konu videoda oğlum birden bire odaya girince oğlumla ilgilenmek istediğm esnada istemsizce bacağımın kamera açısına girmesiyle oluşmuştur. Kesinlikle cinsel bir istek uyandırmak amacıyla yapılmış bir hareket değildir."

  Şüpheli H.K. ifadesinin ardından adli kontrol talebiyle mahkemeye sevk edildi.

  Nöbetçi İstanbul Sulh Ceza Hakimliği'ne çıkarılan H.K. hakkında yurt dışına çıkış yasağı şeklinde adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı. 

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Yanında çocuğuyla erotik canlı yayın yapan kadının ifadesi ortaya çıktı

  Cinsel içerikli canlı yayında takipçilerine elinde dondurmayla müstehcen pozlar verirken bir yandan çocuğu olduğu öne sürülen kişiyle ilgilenen kadının o anları büyük tepki toplamıştı. Gözaltına alınan H. K. adlı kadın emniyetteki ifadesinde videoyu neden çektiğini açıkladı.

  Avukatı ise canlı yayında H. K.'nin eteğinin "yanlışlıkla" açıldığını, H. K.'nin yayını hemen kapattığını söyledi.

  Canlı yayın açtı, bir yandan erotik pozlar verirken bir yandan çocuğuyla ilgilendi. Ortaya çıkmasıyla Türkiye'nin gündemine oturup tepkilerin hedefi haline gelen görüntülerdeki kadın, bahane olarak kocasının kumar borcunu gösterip "Para kazanmak için videoyu çektim" dedi.

  GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA HIZLA YAYILDI! GÖZALTINA ALINDI

  Bir sosyal medya platformunda yanında çocuk varken erotik yayın yapan H. K.'nin görüntülerinin bazı sitelerde yayınlanması üzerine,  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı "Müstehcenlik ve hayasızca hareketler" suçu kapsamında soruşturma başlatıldı.

  Savcılıkça kaydı yapan ve yayınlayan şüpheli veya şüpheliler hakkında gözaltı talimatı verildi.

  İlerleyen saatlerde H.K. adlı kadın, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı.

  "EŞİM O DÖNEM KUMAR OYNUYORDU, BORÇLANMIŞTI"

  H. K.'nin emniyetteki ifadesi de ortaya çıktı. tv100'de yer alan habere göre H. K.'nin “Paylaşılan video eski bir video. Eşim o dönem kumar oynuyordu, bu nedenle borçlanmıştı. Para kazanmak için videoyu çektim” dediği ileri sürüldü.

  ETEĞİ "YANLIŞLIKLA" AÇILMIŞ

  Öte yandan H.K.’nin avukatı Ömer Tekin Türker, H.K.’nin 1.5-2 sene önce eşinden ayrı yaşadığı dönemde temizlik işleri yaparken aynı zamanda sosyal medya içerikleri ürettiğini ifade etti.

  Türker, H. K.'nin bir canlı yayın sırasında da eteğinin yanlışlıkla açıldığını, yayını hemen kapattığını ancak başkaları tarafından paylaşılarak yayıldığını söyledi.

  Yazı kaynağı : www.yenicaggazetesi.com.tr

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2023 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : mobile.twitter.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap