Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  canlı dersiniz hazırlanıyor. lütfen bekleme süreniz tamamlandığında tarayıcınızdan canlı ders uygulamanızı açınız.

  1 ziyaretçi

  canlı dersiniz hazırlanıyor. lütfen bekleme süreniz tamamlandığında tarayıcınızdan canlı ders uygulamanızı açınız.i bilgi90'dan bulabilirsiniz

  EBA Canlı Dersiniz Hazırlanıyor Kalan Süre Geri Sayım Hatası ve Çözümü

  Kalan Süre Sn Geri Sayma Hatası ve Çözümü - YouTube

  EBA CANLI DERS SIK KARŞILAŞILAN HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ - Didim Anadolu Lisesi

  EBA CANLI DERS SIK KARŞILAŞILAN HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ - Didim Anadolu Lisesi

  EBA CANLI DERS SIK KARŞILAŞILAN HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

  EBA CANLI DERS SİSTEM HATASI ".DLL HATASI" VE ÇÖZÜMÜ

  Eğer EBA Canlı sınıf özelliğini kullanacağınız esnada Bilgisayarınızda MSVCP140.dll bulunamadı ya da api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll bulunamadı veya sdk.dll bulunamadı ve Vcruntime140.dll bulunamadı gibi hatalar alıyorsanız sebebi işletim sisteminizin Windows 7 olması ya da işletim sisteminizin güncel olmaması olabilir. Bütün .dll hatalarında çözüm yolu aynıdır.

  Çözüm 1: İşletim sisteminizin güncellemelerini Windows Update'ten kontrol edin. Eğer birikmiş güncellemeleriniz varsa tümünü güncellediğinizden emin olun.

  Çözüm 2: Eğer sorununuz yine çözülmediyse muhtemelen kurulum esnasında antivirüs programınızı ve güvenlik duvarını kapatmamış olabilirsiniz.

  AUTH SDK FAİLED / ERROR SDK İNİT FAİLED / SDK İNİT FAİLED-14 HATASI VE ÇÖZÜMÜ

  EBA canlı ders uygulamasına geçildiği andan itibaren bir çok kullanıcı canlı dersi başlatma anında ERROR: auth sdk failed ya da sdk init failed ya da sdk init failet-14 hata mesajı almaktadır.

  Bu hataların 2 ana sebebi olabilir.Bilgisayarınızın hata verme sebeplerinden birincisi canlı dersi başlatmak için kullandığınız "Başlat" butonuna bir kaç defa üst üste tıklanması, ikinci sebep ise EBA canlı ders uygulamasını kurarken antivirüs programınızın açık olmasından dolayı bazı dosyaların eksik yüklenmesi.

  Çözüm 1: Klavyenizde CTRL + ALT +DEL tuşlarına birlikte basın ve açılan görev yöneticisi penceresinden EBA Canlı Ders Uygulamalarının üzerine tıklayarak "Görevi Sonlandır" butonuna tıklayın. (Ya da bilgisayarınızı kapatıp tekrar açın.)

  Çözüm 2: Yukarıdaki çözüm yolunu denediniz ve hata devam ediyorsa EBA canlı ders uygulaması kurulumu esnasında antivirüs ya da güvenlik duvarı kaynaklı bir sorun yaşamış olabilirsiniz.Bu nedenle programı bilgisayarınızdan tamamen kaldırdıktan sonra antivirüs yazılımınızı ve güvenlik duvarınızı devre dışı bırakıp tekrar kurmanız gerekmektedir.

  Uygulamayı kaldırmak için öncelikle Denetim Masası'ndaki Programlar bölümünden EBA Canlı Ders uygulamasını seçip kaldırmanız gerekiyor.

  Ardından C: sürücüsü içerisindeki Program Files (x86) klasöründen EBA Canlı Ders klasörünü silmeyi unutmayınız.

  Bu işlemleri yaptıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve antivirüs ile güvenlik duvarı devre dışı bırakma işlemlerini yapıp EBA Canlı Ders Uygulaması'nı yeniden kurunuz.

  LASTERRORTYPE_AUTH 10429 HATASI SEBEPLERİ

  EBA Canlı derse bağlanmaya çalıştığınızda eğer LastErrorType_Auth ya da Error Code: 10429 hatası alıyorsanız bunun genel olarak üç sebebi olabilir.

  1.Sebep: EBA Canlı ders uygulamasını bir kaç defa üst üste açmaya çalışmak. (Bunu yaptığınızda arka planda açılan uygulamalar hataya neden olabilir.)

  2.Sebep: Web tarayıcınızda (Google Chrome,Mozilla Firefox vb.) programın çalışmasını engelleyen eklentiler olabilir.

  Çözüm Yolu 1: Klavyenizde Ctrl +Alt +Del tuşlarını kullanarak Görev Yöneticisi ekranını açınız ve listede gördüğünüz tüm EBA Canlı Ders Uygulamalarını kaldırın. Ardından bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar canlı derse bağlanmayı deneyin.

  Çözüm Yolu 2: Antivirüs programınızı ve güvenlik duvarını devre dışı bırakarak tekrar kurulum yapın.

  Çözüm Yolu 3: Tarayıcınızda bulunan eklentileri devre dışı bırakıp tekrar bağlanmayı deneyin. Özellikler Internet Download Manager ve Ad Blocker gibi eklentiler canlı sınıf uygulamasının çalışmasına engel olabiliyor.

  EBA CANLI DERS KALAN SÜRE SANİYE GERİ SAYMA HATASI SEBEPLERİ

  EBA Canlı ders başlatıldığında karşınıza gelen Bilgi: Canlı dersiniz hazırlanıyor.Lütfen bekleme süreniz tamamlandığında tarayıcınızdan canlı ders uygulamanızı açınız. Kalan süre ... saniye gibi bir hata alıyorsanız ve bu hata süre bittiğinde tekrar başlıyor ise bunun sebebi bilgisayarınızda bulunan antivirüs programı veya güvenlik duvarı olabilir.

  Çözüm Yolu: Bu hatadan kurtulmak için öncelikle yapmanız gereken şey EBA Canlı ders uygulamasından ve EBA'dan tamamen çıkmak.Ardından antivirüs programınızı ve güvenlik duvarınızı devre dışı bıraktıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmak.

  Bilgisayarınız tekrar açıldıktan sonra antivirüs programınızın devre dışı olduğunu tekrar kontrol ediniz ve ardından EBA 'ya girip Canlı ders uygulamanızı başlatınız.

  MEETİNG REGİSTRATİON PENDİNG APPROVAL" YA DA "TOPLANTI KAYDI ONAY BEKLİYOR" HATASI

  Aynı hatayı uzaktan eğitim veya video konferans için kullanılan programlardan birisi olan ZOOM Cloud Meetings kullanıcılarının da alıyor olması muhtemel çünkü EBA canlı ders modülü, altyapı olarak zoom kullanıyor.

  Meeting Registration Pending Approval (Toplantı Kaydı Onay Bekliyor) hatasının alınma sebebi zoom kaydının atlanarak öğretmen bilgilerinin EBA sistemine gönderilemiyor olmasıdır.

  Çözüm Yolu: Web tarayıcınızı kapatın ve açtıktan sonra EBA'ya tekrar giriş yapın.Eğer sorununuz devam ediyorsa EBA'ya farklı web tarayıcılardan (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera Browser, Safari Browser...vb) tekrar giriş yapın.

  FİNİSH REGİSTRATİON TO JOİN THE MEETİNG VE TAP OK TO REGİSTER THİS WEBİNAR HATASI

   Öğretmen ve öğrencilerimizin EBA Canlı Ders Uygulaması ile birlikte canlı sınıf özelliğine bağlanmak istediklerinde alınan hatalardan olan Finish Registration to Join the Meeting ve Tap OK to register this webinar hatasıdır.

  Aynı hataları uzaktan eğitim ve video konferans için sıklıkla kullanılan programlardan birisi olan ZOOM Cloud Meetings kullanıcılarının da alıyor olması muhtemel çünkü EBA canlı ders modülü, altyapı olarak zoom kullanmaktadır.

  Bu hataların alınma sebebi öğretmen veya öğrenci bilgilerinin zoom kaydı atlamadan EBA sistemine gönderilememesi diyebiliriz.

  Hatanın çözümü için yapmanız gereken EBA'dan tamamen çıkış yaparak web tarayıcınızı kapatıp tekrar açmak. Eğer hata devam ederse farklı bir web tarayıcıdan (Google Chrome,Yandex Browser,Mozilla Firefox,Opera Browser gibi...) giriş yaparak tekrar deneyiniz.

  Yazı kaynağı : didimanadolulisesi.meb.k12.tr

  EBA Canlı Ders Kalan Süre Saniye Geri Sayma Hatası Çözümü

  Kalan süre saniye geri sayma hatası sorunu çözümü nasıl düzelir ?

  Kalan süre saniye geri sayma hatası sorunu çözümü nasıl düzelir ?

  Kalan süre saniye geri sayma hatası sorunu çözümü nasıl düzelir ?

  Kalan süre saniye geri sayma hatası sorunu çözümü nasıl düzelir ? Eba canlı dersiniz hazırlanıyor lütfen bekleme süreniz tamamlandığında tarayıcınızdan canlı ders uygulamanızı açınız uyarısı alıyorsanız bilgisayar laptop tablet üzerinden virüs programı etkin veya güvenlik duvarı aktif haldedir bunları sadece ebaya girerken değil genellikle tam olarak pasife almanız (devre dışı bırakmak) gerekir iptal ettikten sonra tekrar ebaya girin düzelecektir.

  Toplantı kaydı onay bekliyor eba uyarısı sorunu çözümü nasıl düzelir ? TIKLA

  Yazı kaynağı : iyikotuyorum.com

  Eba Canlı Sınıf Uygulaması Sayfa-212

  Finish Registration to Join the Meeting ve Tap OK to register this webinar Hatası ve Çözümü, 2020 | Linux, Okul, Bilgisayar ağı

  EBA Canlı Ders Sorun ve Çözüm Yolları – Samsun Fatih Projesi İl Koordinatörlüğü

  Tarayıcınız bu videoyu desteklemiyor.

  İlkokul, Ortaokul ve Meslek Liselerimizde EBA Harici Canlı Ders EklemeYENİ

  Adım Adım Pardus ve Pardus ETAP İşletim Sistemlerine EBA Canlı Ders KurulumuYENİ

  EBA CANLI DERS BELGE VE VİDEOLARIYENİ

  Eba Canlı Ders Haftalık Katılım Durumu Veri Toplama

  EBA Destek Noktasından Yararlanan Öğrenci Sayısı Bilgi Formu (Aylık)

  Pardus Eba Canlı Ders Kurulumu

  Pardus Eba Canlı Ders Kurulumu Videolu Anlatım

  EBA Canlı Ders Sorun ve Çözüm Yolları

  EBA Canlı Ders Teknik Sorun Bildirim Formu

  Mobil Cihazınız ve Bilgisayarınız İçin Basit Güvenlik Önlemleri

  AKADEMİK DESTEK / UZAKTAN EĞİTİM

  TRT – EBA TV Uzaktan Eğitim

  Özel Eğitim İhtiyacı Olan Öğrencilere Yönelik Uzaktan Eğitim İçerikleri

  Akademik Destek

  Eba Sunumu

  Yazı kaynağı : samsunfatihprojesi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  anonim 10 Ay önce
  1

  d

  mancreeeeee 10 Ay önce
  0

  yanıt veriyolar

  mancreeeeee 10 Ay önce
  -2

  veriyorlar mı acaba... d adlı kişiye o yazmış admin diye biri

  d 10 Ay önce
  -1

  Bilgi
  Canlı dersiniz hazırlanıyor. Lütfen bekleme süreniz tamamlandığında tarayıcınızdan canlı ders uygulamanızı açınız.

  Kalan Süre: 6 dk 8 sn

  Bekleme süreniz tamamlandıktan sonra dersi başlatamıyorsanız, lütfen güvenlik duvarınızın ve antivirüs programınızın izinlerini kontrol edin.

  -2
  ahmet berat 10 Ay önce

  siz ne biçim bi site kurdunuz

  -2
  d 10 Ay önce

  DO RE MI FA SOL!

  Yorum yap