Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  canim annem 150 bolum full izle

  1 ziyaretçi

  canim annem 150 bolum full izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Canım Annem 150.Bölüm 23 Eylül Cuma Yeni Bölüm İzle!

  Canım Annem 150.Bölüm 23 Eylül Cuma Yeni Bölüm İzle!...Tv8'de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşuyor. Herkesin ilgiyle ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45'te Tv8'de...

  Nazlı kendisini tutulduğu kulübeden dışarıya atmayı başarmıştır. Murat ve Ömer’in kendisini aradığından habersiz ormanda bir başına yolunu bulmaya çalışacaktır artık. Rüstem ise vakit kaybetmeden Nazlı’nın peşine düşerken ölümcül bir kovalamaca başlar. Murat ve Ömer aralarındaki gerginliğe ve birbirlerine olan öfkelerine rağmen Nazlı için bir aradadırlar ve tüm ormanı ararlar. Nazlı kovalamaca esnasında Rüstem tarafından yakalanıp kulübeye geri getirilirken Ömer’in kulübede olduğunu görür ve sesini ona duyurmak için bağırır. Murat ve Ömer için net bir izdir bu. Rüstem ise artık Nazlı’yla birlikte ormanda kaybolmaya çalışmakta ama çember gitgide daralmaktadır.

  Sonunda Nazlı Rüstem’in elinden kurtulmayı tekrar başardığında perişan bir hâlde yolunu bulmaya çabalarken kendisini göletin derin sularında bulacaktır. Rüstem ortadan kaybolurken Nazlı’yı göletten Murat çıkartır. Ancak Nazlı için her şeyin belki de sonuna gelindiği bir noktaya gelinmiştir. Ela, Furkan’ın uyarılarıyla aklı karışınca patronlarıyla kendisine verdikleri yetkiler konusunda yüzleşir. Ancak adamlar dolandırıcılık konusunda profesyoneldirler ve Ela’yı kandırmayı başarırlar. Ela, sonu hayal kırıklığı olan ve belki de yüz kızartıcı bir suçlamayla yüz yüze kalacağı tehlikeli bir yolda yürümektedir. Devamında kendisine oyun oynandığını anlar ancak artık çok geçtir. İçinde bulunduğu çıkışsız durumda ise onu yalnız bırakmayacak kişi gene Furkan olacaktır. Ancak Furkan her şeyden önce kendisinden saklanan şeyin ne olduğunu öğrenmeye kararlıdır. Ela’nın bu itiraftan kaçınması bu sefer her zamankinden daha zordur.

  Canım Annem 150.Bölüm 23 Eylül Cuma Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız...

  Halit, Nazlı’ya ulaşamayınca yanında Ömer’le birlikte konağa gelmiştir. Murat’ın hareket alanı iyice kısıtlanmış olur. Bir yandan Halit’i sakin tutarak ona olanları anlatmaya çabalarken diğer yandan Ömer’le arasındaki gerilimin yarattığı güçlükle uğraşmaktadır. Ömer, Murat’ın Nazlı’yla onu sevgili zannettiğini anladığında bu oyunu sürdürmeye karar verir. Murat sevdiği kadının sevgilisi zannettiği Ömer’le beraber Nazlı’dan haber beklemek zorunda kalır. Melek’in Nazlı’yı uzaklaştırıp Murat’la baş başa bir tatil yapmak için kurduğu oyun çoktan kontrolünden çıkmıştır.

  "NAZLI'YA BİR ŞEY Mİ OLDU?"

  Zaman geçtikçe gerilmektedir. Bir yandan da Rüstem’e ulaşamamakta, sinirleri daha bozularak hatalara sürüklemektedir onu. Nazlı’yı kaçıran aracın izine rastlandığı haberini aldığında Murat hiç beklemeden yola düşer. Ömer de onun peşine takılır. Nazlı ise tüm çabasıyla, ellerini kanatarak kaçmaya uğraşmaktadır tutulduğu yerden. Bir noktada bunu başarır da. Şimdi Rüstem’in elinden kurtulmak için bir şansı vardır. Furkan Ela’yla son görüşmesinde onun düşürdüğü bir belgeyi bulup onun emlakçılık yapmaya başladığını öğrenir ve buna bir anlam veremez. Baştan beri Ela’nın kendisinden bir şeyler sakladığı şüphesi daha da güçlenir. Diğer yandan Furkan’ın bulduğu belge onu Ela adına endişelendirecektir. Çünkü altında Ela’nın imzası bulunan belge Ela’ya olağanüstü yetki ve sorumluluklar vermektedir. Furkan Ela’nın bir tuzağa düşürülmekte olduğu şüphesine kapılır ancak bunu Ela’ya anlatabilmek kolay olmayacaktır.

  Canım Annem 150.Bölüm 23 Eylül Cuma Yeni Bölüm İzle!

  Yazı kaynağı : www.korkusuzhaber.net

  Canım Annem 150. Bölüm 23 Eylül Tek Parça İzle (Yeni Bölüm)

  Canım Annem 150. Bölüm 23 Eylül Tek Parça İzle (Yeni Bölüm)

  Canım Annem 150. Bölüm 23 Eylül Tek Parça İzle (Yeni Bölüm)

  Canım Annem 149. Bölüm İzle

  Yazı kaynağı : www.ekrandakiler.com

  Canım Annem 150.Bölüm izle

  Canım Annem 150. Bölüm Full İzle Youtube | 23 Eylül 2022

  Canım Annem 150. Bölüm Full İzle Youtube | 23 Eylül 2022

  23 Eylül Cuma Canım Annem 150. Bölüm İzle. TV8 kanalın da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 150. Bölümü ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün yayınlanan 150. Bölümü izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 23 Eylül 2022 Cuma günü yayınlanan Canım Annem Son Bölümü HD kalitede Youtube kanalından izlemek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni bölümüne ulaşabilirsiniz.

  Canım Annem İzle

  Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

  Canım Annem 150. Bölüm

  Halit, Nazlı’ya ulaşamayınca yanında Ömer’le birlikte konağa gelmiştir. Murat’ın hareket alanı iyice kısıtlanmış olur. Bir yandan Halit’i sakin tutarak ona olanları anlatmaya çabalarken diğer yandan Ömer’le arasındaki gerilimin yarattığı güçlükle uğraşmaktadır.

  Ömer, Murat’ın Nazlı’yla onu sevgili zannettiğini anladığında bu oyunu sürdürmeye karar verir. Murat sevdiği kadının sevgilisi zannettiği Ömer’le beraber Nazlı’dan haber beklemek zorunda kalır. Melek’in Nazlı’yı uzaklaştırıp Murat’la baş başa bir tatil yapmak için kurduğu oyun çoktan kontrolünden çıkmıştır. Zaman geçtikçe gerilmektedir. Bir yandan da Rüstem’e ulaşamamakta, sinirleri daha bozularak hatalara sürüklemektedir onu. Nazlı’yı kaçıran aracın izine rastlandığı haberini aldığında Murat hiç beklemeden yola düşer. Ömer de onun peşine takılır. Nazlı ise tüm çabasıyla, ellerini kanatarak kaçmaya uğraşmaktadır tutulduğu yerden. Bir noktada bunu başarır da. Şimdi Rüstem’in elinden kurtulmak için bir şansı vardır. Furkan Ela’yla son görüşmesinde onun düşürdüğü bir belgeyi bulup onun emlakçılık yapmaya başladığını öğrenir ve buna bir anlam veremez. Baştan beri Ela’nın kendisinden bir şeyler sakladığı şüphesi daha da güçlenir.

  Diğer yandan Furkan’ın bulduğu belge onu Ela adına endişelendirecektir. Çünkü altında Ela’nın imzası bulunan belge Ela’ya olağanüstü yetki ve sorumluluklar vermektedir. Furkan Ela’nın bir tuzağa düşürülmekte olduğu şüphesine kapılır ancak bunu Ela’ya anlatabilmek kolay olmayacaktır.


  Benzer İçerik: Canım Annem 149. Bölüm Full İzle TV8 | 22 Eylül 2022

  Yazı kaynağı : www.vipdizi.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap