Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  canim annem 149 bolum full izle

  1 ziyaretçi

  canim annem 149 bolum full izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Canım Annem 149.Bölüm 22 Eylül Perşembe Yeni Bölüm İzle!

  Canım Annem 149.Bölüm 22 Eylül Perşembe Yeni Bölüm İzle!...Tv8'de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşuyor. Herkesin ilgiyle ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45'te Tv8'de...

  Halit, Nazlı’ya ulaşamayınca yanında Ömer’le birlikte konağa gelmiştir. Murat’ın hareket alanı iyice kısıtlanmış olur. Bir yandan Halit’i sakin tutarak ona olanları anlatmaya çabalarken diğer yandan Ömer’le arasındaki gerilimin yarattığı güçlükle uğraşmaktadır. Ömer, Murat’ın Nazlı’yla onu sevgili zannettiğini anladığında bu oyunu sürdürmeye karar verir. Murat sevdiği kadının sevgilisi zannettiği Ömer’le beraber Nazlı’dan haber beklemek zorunda kalır. Melek’in Nazlı’yı uzaklaştırıp Murat’la baş başa bir tatil yapmak için kurduğu oyun çoktan kontrolünden çıkmıştır.

  Zaman geçtikçe gerilmektedir. Bir yandan da Rüstem’e ulaşamamakta, sinirleri daha bozularak hatalara sürüklemektedir onu. Nazlı’yı kaçıran aracın izine rastlandığı haberini aldığında Murat hiç beklemeden yola düşer. Ömer de onun peşine takılır. Nazlı ise tüm çabasıyla, ellerini kanatarak kaçmaya uğraşmaktadır tutulduğu yerden. Bir noktada bunu başarır da. Şimdi Rüstem’in elinden kurtulmak için bir şansı vardır. Furkan Ela’yla son görüşmesinde onun düşürdüğü bir belgeyi bulup onun emlakçılık yapmaya başladığını öğrenir ve buna bir anlam veremez. Baştan beri Ela’nın kendisinden bir şeyler sakladığı şüphesi daha da güçlenir. Diğer yandan Furkan’ın bulduğu belge onu Ela adına endişelendirecektir. Çünkü altında Ela’nın imzası bulunan belge Ela’ya olağanüstü yetki ve sorumluluklar vermektedir. Furkan Ela’nın bir tuzağa düşürülmekte olduğu şüphesine kapılır ancak bunu Ela’ya anlatabilmek kolay olmayacaktır.

  “BU DA NE?!”

  Canım Annem 149.Bölüm 22 Eylül Perşembe Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız...

  Murat Nazlı’nın kaçırıldığı bilgisine ulaşmıştır. Nazlı’yı kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdır ancak kaçıranların kim olduğuyla ilgili hiçbir bilgi yoktur elinde. Diğer yandan hem Zeynep annesinin nerede olduğu sormakta hem de Halit, kızına ulaşamadıkça endişelenmekte ve Murat’ı sıkıştırmaktadır. Murat çıkışsız bir durumdadır. Nazlı ise Rüstem tarafından kaçırıldığı yerde eli kolu bağlı, çaresiz hâldedir. Murat Nazlı’nı kaçırıldığı bilgisini yalnızca Asude ve Melek’le paylaşır.

  "SÖYLEYEMEDİĞİ BİR ŞEY VAR..."

  Asude Nazlı için gerçekten endişelenirken Melek işin ucu kendisine çıkacağı için çok tedirgindir. Bulunduğu durumda soğukkanlı bir şekilde oyununu oynaması gittikçe zorlaşmaktadır. Murat’la çıkacağı tatilin iptal olması da canını çok sıkmıştır ve Melek hata yapmaya başlar. Bu hatalar hem Murat’ın hem de Asude’nin tepkisini çekecektir. Ela, Furkan’ın kendisine hazırladığı sürprizle ve bir anlamda aşkını ilan etmesiyle şok olmuştur.

  Canım Annem 149.Bölüm 22 Eylül Perşembe Yeni Bölüm İzle!

  Yazı kaynağı : www.korkusuzhaber.net

  Canım Annem 149.Bölüm izle

  Canım Annem 149. Bölüm Full İzle TV8 | 22 Eylül 2022

  Canım Annem 149. Bölüm Full İzle TV8 | 22 Eylül 2022

  Canım Annem 149. Bölüm İzle

  Murat Nazlı’nın kaçırıldığı bilgisine ulaşmıştır. Nazlı’yı kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdır ancak kaçıranların kim olduğuyla ilgili hiçbir bilgi yoktur elinde. Diğer yandan hem Zeynep annesinin nerede olduğu sormakta hem de Halit, kızına ulaşamadıkça endişelenmekte ve Murat’ı sıkıştırmaktadır.

  Murat çıkışsız bir durumdadır. Nazlı ise Rüstem tarafından kaçırıldığı yerde eli kolu bağlı, çaresiz hâldedir. Murat Nazlı’nı kaçırıldığı bilgisini yalnızca Asude ve Melek’le paylaşır. Asude Nazlı için gerçekten endişelenirken Melek işin ucu kendisine çıkacağı için çok tedirgindir. Bulunduğu durumda soğukkanlı bir şekilde oyununu oynaması gittikçe zorlaşmaktadır. Murat’la çıkacağı tatilin iptal olması da canını çok sıkmıştır ve Melek hata yapmaya başlar. Bu hatalar hem Murat’ın hem de Asude’nin tepkisini çekecektir. Ela, Furkan’ın kendisine hazırladığı sürprizle ve bir anlamda aşkını ilan etmesiyle şok olmuştur. Ona ne gerçekleri açıklaması ne de Suzi’yle birlikte giriştiği oyunu sürdürmesi mümkündür. Tek çaresi Furkan’dan uzaklaşmaktır ve o da öyle yapar. Ancak Furkan’ın ısrarıyla yeniden onunla görüşmek durumunda kalır.

  Bu defa ise aralarındaki tüm bağı koparmak için hiç olmadığı kadar net konuşacaktır Furkan’a. Ela için yolunda giden tek şey iş başvurusuna aldığı olumlu geri dönüştür. Daha önce görüşmeye gittiği emlak ofisinde çalışmaya başlayacaktır ancak orada da onu kötü sürprizler beklemektedir.


  Benzer İçerik: Canım Annem Tüm Bölümler

  Yazı kaynağı : www.vipdizi.net

  Canım Annem 149. Bölüm Full izle 22 Eylül Perşembe

  Canım Annem 149. Bölüm 22 Eylül Perşembe Tek Parça İzle

  Canım Annem 149. Bölüm 22 Eylül Perşembe Tek Parça İzle

  Canım Annem

  Bugün makalemizde sizlere Canım Annem ile alakalı ayrıntılı Dizitanımı yazısını paylaştık. Yazımızda Canım Annem 149. Bölüm 22 Eylül Tek Parça İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

  Canım Annem kesintisiz izle Canım Annem full izle Canım Annem youtube izle Canım Annem seyret Canım Annem yeni bölüm izle Canım Annem canlı yayını izle Canım Annem bu hafta ne olacak

  Murat allak bullak olur. Cemre’ye haksızlık yaptığını düşünerek büyük bir suçluluk içine girer. Bu duygusundan Nazlı’ya bahsedemez.

  Nazlı ise Murat’ın kendisinden bir şeyler sakladığını anlamıştır. Tüm bu oyunu kuran Asude ise taşları yavaş yavaş dizmeye devam etmektedir. Murat ve Nazlı arasında görünürde bir denge unsuruyken aslında onları birbirinden uzaklaştırmaktadır.

  Bir aşk ve aile dramı Canım Annem yeni bölümleriyle hafta içi her gün 14:45’te TV8’de!

  Canım Annem 149. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

  Canım Annem 149. Bölüm 22 Eylül Tek Parça  İzlemek için tıkla

  Yazı kaynağı : www.bucur.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap