Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  camdaki kızı dizi 58. bölüm full izle

  1 ziyaretçi

  camdaki kızı dizi 58. bölüm full izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Camdaki Kız Son Bölüm

  Camdaki Kız Son Bölüm

  Camdaki Kızı dizi 58. Bölümde Cana’nın bebek itirafı üzerine konağa gelen Nalan, hem Sedat’la hem de tüm Koroğlu ailesi ile yüzleşir. 24 Kasım Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Camdaki Kız 58. Bölümüyle yeni bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kız 58. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Hayri, yine tüm desteğiyle Nalan’ın yanındadır. Nalan ise bu desteğe kayıtsız kalamaz.

  Cana’nın bebek itirafı üzerine konağa gelen Nalan, hem Sedat’la hem de tüm Koroğlu ailesi ile yüzleşir. Sedat'a sert bir tokat atarak bütün öfkesini kusar. Nalan, herkes tarafından kandırılmanın acısını kendisine yeni bir hayat kurarak alacaktır. Tüm ısrarlara ve Feride’ye rağmen evi terk eder. Hayri, Nalan'ın evi terk etmesinin ardından peşinden gider. Billur'un evinin önünde Nalan'ı bekler ve Nalan'a teselli vermek için hayatla ilgili önemli tavsiyelerde bulunur. 

   Sedat, Rafet'in üzerine gelmesiyle geçmişe hatta çocukluğunda yaşadığı günlere geri döner. Sedat, babasından görmediği sevgiyi kendisinin de gösteremediğini söyleyerek gözyaşlarına boğulur. Rafet ise Sedat'ın bu çıkışına bir şey diyemez. Sedat; Cana’dan hesap sormak için Cana’nın Alp’le yaşadığı eve gidince Alp’le yeni bir kavgaya tutuşur. Cavit, Sedat'ı Alp'in yanından uzaklaştırarak sahip çıkar.

  Nalan, Hayri'nin ilgisiyle aşk sarhoşu olurken Feride de Nalan'ın peşine düşer. Feride, Nalan'ı Billur'un evinde bulmayınca Billur'un yalanı ortaya çıkar. Feride, Nalan'ın Hayri'yle görüştüğünden artık emin gibidir. Feride, kıyameti koparır. 

  Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D’de...

  Yazı kaynağı : www.kanald.com.tr

  Camdaki Kız 58. Bölüm Fragmanı

  Bölümler

  Camdaki Kız 58. bölüm izle tek parça! Camdaki Kız son bölüm full izle! Kanal D Camdaki Kız son bölüm izle!

  Camdaki Kız 58. BÖLÜM İZLE - Camdaki Kız son bölüm izle - Kanal D CANLI İZLE | Camdaki Kız izle

  Camdaki Kız 58. BÖLÜM İZLE - Camdaki Kız son bölüm izle - Kanal D CANLI İZLE | Camdaki Kız izle

  Kanal D ekranlarından izleyiciyle buluşan Camdaki Kız dizisinde heyecan dorukta. Camdaki Kız'ın 24 Kasım Perşembe günü ekranlara gelen 58. bölümünde neler yaşandığını izleyiciler merak ediyordu. İşte Camdaki Kız son bölüm bilgileri...

  👉CAMDAKİ KIZ TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

  👉CAMDAKİ KIZ 58. BÖLÜM İZLE

  CAMDAKİ KIZ 58. BÖLÜM KONUSU

  Cana'nın bebek itirafı üzerine konağa gelen Nalan, hem Sedat'la hem de tüm Koroğlu ailesi ile yüzleşir. Tüm ısrarlara ve Feride'ye rağmen evi terk eden Nalan; soluğu Billur'un yanında alır. Sedat; Cana'dan hesap sormak için Cana'nın Alp'le yaşadığı eve gidince Alp'le yeni bir kavgaya tutuşur. Feride'nin de Sedat'ın da Nalan'ın gidişini kabullenmeye niyeti yoktur. Hayri ise yine tüm desteğiyle Nalan'ın yanındadır. Nalan ise bu desteğe kayıtsız kalamaz.

  👉CAMDAKİ KIZ TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

  👉CAMDAKİ KIZ 58. BÖLÜM İZLE

  👉CAMDAKİ KIZ TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

  👉CAMDAKİ KIZ 58. BÖLÜM İZLE

  Yazı kaynağı : www.aspor.com.tr

  Camdaki Kızı Dizi 58.Bölüm Full izle Tek Parça | Ddizi

  Camdaki Kızı Dizi 58.Bölüm Full izle Tek Parça | Ddizi

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap